Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ceny na Krk

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
beapol
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 05.07.2010
Ceny na Krk

Nieprzeczytany postnapisał(a) beapol » 05.07.2010 22:57

Witam!
Chciałabym się zorientować w cenach noclegów na Krku. Czy ciekawe miasta, w których co nieco się dzieje są bardzo drogie, czy na przeciętną polską kieszeń nadają się tylko małe, nudne miasteczka? Jeszcze sprawa mostu na wyspę, ile kosztuje przejazd?
Z niecierpliwością czekam na odpowiedź, bo w niedzielę wyjazd i trudno się zdecydować :)
Liquid
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1053
Dołączył(a): 04.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Liquid » 05.07.2010 23:16

beapol napisał(a):Witam!
Chciałabym się zorientować w cenach noclegów na Krku. Czy ciekawe miasta, w których co nieco się dzieje są bardzo drogie, czy na przeciętną polską kieszeń nadają się tylko małe, nudne miasteczka? Jeszcze sprawa mostu na wyspę, ile kosztuje przejazd?
Z niecierpliwością czekam na odpowiedź, bo w niedzielę wyjazd i trudno się zdecydować :)

Przejazd przez Krcki most 30 HRK, w samym Krk: kugla lodów 6 HRK w mieście, piwo w Konzumie 5,60 HRK, piwo na plaży 15 HRK, lód na plaży (z tych najmniejszych) 6 HRK.
SDI
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 162
Dołączył(a): 22.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) SDI » 06.07.2010 11:23

....ceny cenami a może znacie jeszcze jakąś kwatere na Krk bo przyjdzie mi jechać w ciemno -początek sierpnia
asiah
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 57
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) asiah » 04.08.2010 12:27

ceny na Krku....
a jak jest z cenami w Konzumach ( w mieście Krk i Baska)?
czy jest nieco taniej? czy może warto zrobić większe zakupy jeszcze na lądzie?
aaa i jeszcze jedno, czy zdarzyło wam się może korzystać z pomocy lekarskie na wyspach?
Bahama
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1045
Dołączył(a): 29.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bahama » 04.08.2010 14:08

beapol napisał(a):Witam!
Chciałabym się zorientować w cenach noclegów na Krku. Czy ciekawe miasta, w których co nieco się dzieje są bardzo drogie, czy na przeciętną polską kieszeń nadają się tylko małe, nudne miasteczka? Jeszcze sprawa mostu na wyspę, ile kosztuje przejazd?
Z niecierpliwością czekam na odpowiedź, bo w niedzielę wyjazd i trudno się zdecydować :)



Najdrożej na Krku-u jest w Krk :)
Do tego wszyscy piszą, świetne strategiczne położenie miasta. Tutaj najwięcej atrakcji dla dzieci, warto wykupić apartament. GUZIK !

Taka sobie starówka, mało sklepów, Konzumy są i to nawet BIG jak ktoś tylko tam kupuje. Do tego smród ropy od stacji dla łodzi w samym centrum... Plaża taka sobie, rozczarowałem się na Krku Krkiem najbardziej :)

W Baśce pełno ludzi, ale o dziwo nie tak drogo..., W Malinskiej to samo...

W Vrbniku cisza, spokój, ceny umiarkowane w konobach - minus dla niektórych brak Konzumu, dlatego ceny w sklepach wysokie.
asiah
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 57
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) asiah » 04.08.2010 20:08

Bahama, a odwiedziłeś może Starą Baske?
będę wdzięczna za opinie i o tym miejscu :lol:
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 04.08.2010 21:10

asiah napisał(a):Bahama, a odwiedziłeś może Starą Baske?
będę wdzięczna za opinie i o tym miejscu :lol:

Skoro Bahama gdzieś sie zapodział .... to może ja :oops:
Jest to mała urocza miejscowość, taka "z klimatem". Dobra dla nurkujących i szukających spokoju.
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 04.08.2010 21:22

asiah napisał(a):ceny na Krku....
a jak jest z cenami w Konzumach ( w mieście Krk i Baska)?
czy jest nieco taniej? czy może warto zrobić większe zakupy jeszcze na lądzie?
aaa i jeszcze jedno, czy zdarzyło wam się może korzystać z pomocy lekarskie na wyspach?


Nie jestem zbyt częstym klientem w sklepach ale czasami bywam.
W tym roku, (wiedziony ciekawością spowodowaną dyskusją na forum) zajrzałem do Konzum na KRK. ...... ludzi w środku jak na jarmarku.
Chciałem sobie kupic kefir. Pamietam, że duży (400 ml) kosztował chyba 6,99 lub 7,99 kn. ( czyli na nasze około 4 zł lub 4,80 zł). Przy małym nie było ceny a ja właśnie chciałem 2 małe. Wziąłem i do kasy .... nie kupiłem. Kolejka taka na (+-) pół godziny stania, choć były czynne chyba wszystkie kasy ( około 4-5). Stać w niej aby kupić 2 kefiry - nie wypadało.
Lekko jednak zdążyłem rzucić okiem na ceny .... ja tam nic taniego nie widziałem (być może patrzyłem nie na te produkty).

Odnośnie pomocy lekarskiej ..... korzystałem 2 razy i za każdym razem pierwsza wizyta była w przychodni na KRK (zawsze płatna), i tak się złożyło że zawsze byłem kierowany do Rijeki. Tam, w szpitalu juz nic nie płaciłem.
--------
(dopisuję).
Suplement odnośnie pomocy lekarskiej.
Pierwszy raz korzstała małżonka (chyba w 1998r), drugi raz ... ja. :( napewno ponad 5 lat temu więc mogło się coś w miedzyczasie zmienić.
Ostatnio edytowano 05.08.2010 08:51 przez woka, łącznie edytowano 1 raz
Bahama
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1045
Dołączył(a): 29.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bahama » 04.08.2010 21:26

asiah napisał(a):Bahama, a odwiedziłeś może Starą Baske?
będę wdzięczna za opinie i o tym miejscu :lol:


Szukasz spokoju, bez świateł , laserów, dyskotek do rana, pijackich śpiewów (nie no czasami się zdarzają ), jesteś romantyczna, zakochana, piszesz wiersze, lubisz naturyzm. JEDŹ! :)
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 04.08.2010 21:30

Bahama napisał(a):Najdrożej na Krku-u jest w Krk :)
Do tego wszyscy piszą, świetne strategiczne położenie miasta. Tutaj najwięcej atrakcji dla dzieci, warto wykupić apartament. GUZIK !


Bahama ..... Twoim zdaniem (zapomniałeś napisać). Ja mam inne.

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone