Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ceny moteli w Serbii + bezpieczeństwo

Obszar dzisiejszej Serbii zamieszkiwany był przez ludzi już od czasów paleolitu. W starożytności tereny te pokrywały osady m.in. Celtów, Ilirów i Rzymian. W Serbii produkowany jest najdroższy ser świata. Ser Pule wytwarzany jest z mleka oślego, a jego cena to około 5000 zł za kilogram. Na wytworzenie takiej ilości sera potrzeba aż 25 litrów świeżego mleka pozyskiwanego od specjalnej, bałkańskiej odmiany osłów.
aga 1974
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 10.06.2009
Ceny moteli w Serbii + bezpieczeństwo

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga 1974 » 06.07.2009 11:12

Może ktoś z Was podać orientacyjne ceny moteli w Serbii? Czytałam tak różne opinie , ze cena tego samego motelu raz wynosiła 20EUR za pokój , nastepnym razem 62 EUR....Czy da się przenocować w Serbii 2osoby +dziecko za 30 EUR????? I czy można bezpiecznie zostawić samochód pod motelem?
adamk3
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1282
Dołączył(a): 31.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) adamk3 » 07.07.2009 13:52

aga 1974 napisał(a):Może ktoś z Was podać orientacyjne ceny moteli w Serbii? Czytałam tak różne opinie , ze cena tego samego motelu raz wynosiła 20EUR za pokój , nastepnym razem 62 EUR....Czy da się przenocować w Serbii 2osoby +dziecko za 30 EUR????? I czy można bezpiecznie zostawić samochód pod motelem?


Sprawdź tu - cena za 2 osoby była ca' 30 EUR

http://www.moteltara.com/en_smestaj.html

i w tym też spałem cena podobna - nazwy nie pamiętam

44°49'37.13"N
20°23'5.50"E

samochód można zostawić bez problemu

pozdrav.

pozdrawiam
aga 1974
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 10.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga 1974 » 08.07.2009 11:19

Dzięki , bo już myślałam ,że nikt sie nie odezwie...... :D
waldy
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 16.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldy » 09.07.2009 18:50

aga 1974 napisał(a):....Czy da się przenocować w Serbii 2osoby +dziecko za 30 EUR????? I czy można bezpiecznie zostawić samochód pod motelem?

Przy autostradzie to raczej wyższe ceny ale po zjeździe z niej da się znaleźć tańsze noclegi.
Spałem ponad 2 tyg temu w Cacak w drodze do Montenegro i za 3 osobowy pokój z łazienką płaciłem 30E (spaliśmy w czwórkę 2+2), była jakaś dopłata do klimy ale właściel nam odpuścił i jeszcze poprosił bym auto wstawił do takiego otwartego garażu, bo parking był trochę oddalony od motelu przy drodze.
aga 1974
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 10.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga 1974 » 10.07.2009 14:28

to brzmi nieźle ,dziękuję za podpowiedź. jakoś damy radę , może dojedziemy bez noclegu ... :)

Powrót do Serbia - Србија



cron
Ceny moteli w Serbii + bezpieczeństwo
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone