Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

ceny kwater bez rezerwacji osoba/doba

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
gruby
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 08.06.2014
ceny kwater bez rezerwacji osoba/doba

Nieprzeczytany postnapisał(a) gruby » 08.06.2014 13:40

Może ktoś był w tym roku interesuje mnie parę miejsc ceny apertementów w domach :Sienj, Brodarica,okolice Makarskiej Tucepi.Czy zna ktoś kulawego Franka z Brodarici byłem u niego 6 lat temu chodzi o telefon(straciłem numer) Ma fajny domek obok głownego domu jest tam spokój prywatność.
Podobno bratom Chorwatom trochę porobiło się w główkach ?wyjazd 2 osoby 8-9 dni.Pozdrawiam!
mizer2007
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 13.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) mizer2007 » 10.06.2014 09:54

Wyjeżdzam 16 czerwca do Tucepi do Pani Małgosi na ulicy dracevice. Po stargowaniu za 2 osoby plus dziecko 3 letnie powiedziała mi 30 euro, myśle że to dobra cena. A z tego co czytałem właściciela jest nawet w porządku.
gruby
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 08.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) gruby » 10.06.2014 22:32

Dzieki kolego za odpowiedz to dobra wiadomość, może troszkę dziwnie zabrzmiało moje pytanie,
ale my zawsze jeżdzimy w ciemno wybieramy to co nam odpowiada :wink:
zuczek24
Globtroter
Posty: 44
Dołączył(a): 30.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) zuczek24 » 10.06.2014 22:39

Mizer mozesz przeslac namiary na pania Malgosie z gory dzieki mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
gruby
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 08.06.2014
kwatery prywatne

Nieprzeczytany postnapisał(a) gruby » 15.06.2014 18:27

Jeżeli wrociliscie już z CRO podajcie mi prosze ceny kwater dla dwoch osob za dobe
jedziemy w sierpniu na ok 10-12 dni.prawdopodobnie gdzieś okolice od Zadaru do Makarskiej
a moze podacie jakieś fajne miejsce gdzie można znależć spokoj i ciszę :)
mendoza1973
Croentuzjasta
Posty: 145
Dołączył(a): 12.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mendoza1973 » 25.06.2014 20:58

Pletikosa - Brodarica apartament 5 osobowy za 45 euro rok temu , polecam tę miejscowosc bo nie ma prawie ludzi...
jacek_85
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 11.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek_85 » 27.06.2014 17:57

Mizer też planuje w tym roku te rejony. W sumie jedziemy w ciemno, ale warto mieć namiary na kilka noclegów. Jeśli to nie problem też proszę o namiary do pani Małgosi adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. Jest przecież google maps to też proszę o zaznaczenie dokładnie miejsca w którym jest apartament bo w sumie ta ulica się troszkę ciągnie :)
pdw88
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 15.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) pdw88 » 28.06.2014 15:53

Jestem od wczoraj na Ciovo, dokładnie w OKRUG GORNJI. Przyjechałem w ciemno, zdecydowalem się na apartament 2+1, w sumie łóżek jest dla 5 osób, klima, wifi - 40euro. Pojechałem też do primosten ale za lokal w przyzwoitej odległosci od morza zyczono sobie .......70 :(
Pozaqu
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 26.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pozaqu » 28.06.2014 16:09

W Makarskiej, ul. Molizanskih Hrvata - Apartmani Brkujl - 15 euro od osoby. Mają 3 pokoje 3 osobowe i dwa apartamenty dla 4 osób + ewentualnie dziecko. Nie ma klimy ale są fajne okiennice i nie jest gorąco. Apartamenty mają własne kuchnie natomiast pokoje mają jedną wspólną. Łazienki każdy ma swoją. Jeden pokój ma łazienkę z wejściem z korytarza za to jest ona największa. Nie nastręcza to jakichkolwiek problemów. Właściciele to miłe starsze małżeństwo - porozumiewają się po chorwacku i niemiecku. Ich córka bez problemu po angielsku. Do plaży droga zajmuje około 5 minut i nie jest zbyt stromo. Do centrum 10 minut... Wieczorami cisza i spokój. Parking jest na 4 auta w cieniu pod zadaszeniem zarośniętym jakimś bluszczem. Jesteśmy tu 2gi raz i nam się podoba. Z czystym sumieniem mogę polecić. Blisko plaży i promenady ale wieczorem można w spokoju delektować się widokiem z tarasów i ciszą - dla nas połączenie idealne...

Zapomniałem dodać, że jest wifi :-) A jak jest więcej aut to można stanąć jeszcze u góry :-)
gruby
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 08.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) gruby » 29.06.2014 16:28

Patrząc na to co napisaliście do tej pory w sprawie cen to mogę powiedzieć że przez 5 lat (jak ostatnio bylem)
niewiele to się zmienilo.Mogą ci oferowac 15-17E od łebka za noc w miejscowości ,miejscu i warunkach nieszcze-
gólnych a można znależc coś zgola odwrotnego za 10-13E.Miejscowośc Primosten budzi we mnie b. niemile
wspomnienia .Upatrzyłem ją w intern. pojechaliśmy z dwoma (11-16lat )synami i wielkie rozczarowanie.Ludzie
biegaja po ulicach jak w amoku widoki jak na CRO mierne, ceny kwater 15 -18E.I jeszcze jedno tam spotkaliśmy
1-szy i ostatni raz chorwatkę ktora nie wynajmowała kwater polakom.Staly auta same niemieckie blachy.
No i z tamtad zdegustowani trafiliśmy do Brodarici.Sielski spokoj ,kwater parę wolnych do wyboru, i tam
wlaśnie trafiliśmy do wspomnianego wcześniej kulawego Franka.Wybralismy domek z tarasem z klima za 40e
doba na 4osoby.Spedzilismy u niego jedne z lepszych wakacji.Opowiem wam jeszcze taką przygodę z cenami,
i jakością wypoczynku .mianowicie któregoś roku zapragnelismy odpocząć na Puli.Zajechaliśmy na dół wschodn.
wybrzeża i jakie nasze rozczarowanie.Ludzi kupa brak gor, morze przypomina nam baltyk(opinia synów).
kwaterę (jakąs jedynie wolna )oferuje nam chorwat 3km od morza za 17E od głowy.Była gdzies 20-ta wkurzeni za namową synow jedziemy do Sienj.(tam byliśmy poprzedniego roku)zajechalismy na znaną nam ulice o12-tej
w nocy ,była sobota ludzie jeszcze siedzieli w ogrodkach.dostaliśmy super kwaterę z wyjściem na Figowy ogrod
z widokiem na morze za11E od osoby.Pojecaliśmy wtedy z Sienj na 1- dniową wycieczkę do Wenecji.Było super!
evianek
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 23.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) evianek » 30.06.2014 21:46

Czy ktoś ma namiar na kwaterę w Podgorze? Interesuje mnie apartament dla czerech osób 2+2. W przyzwoitej cenie, sprawdzony. Jedziemy w ciemno tak więc zbieramy info tak aby było trochę łatwiej szukać.
waldi-ia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 268
Dołączył(a): 26.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldi-ia » 06.07.2014 23:03

Witam .
Powracający z CRO, lub szczęśliwcy będący w Chorwacji, podrzućcie coś na temat cen za kwatery, wybieram się w ciemno w drugiej połowie sierpnia(okolice Trogiru) :papa:
gruby
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 08.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) gruby » 07.07.2014 19:53

Waldi my też planujemy te okolice i ten termin-Pozdrowienia z Lublina!!!
waldi-ia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 268
Dołączył(a): 26.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldi-ia » 08.07.2014 14:21

gruby napisał(a):Waldi my też planujemy te okolice i ten termin-Pozdrowienia z Lublina!!!


Witam .
Macie jakieś upatrzone miejsce ?
mendoza1973
Croentuzjasta
Posty: 145
Dołączył(a): 12.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mendoza1973 » 08.07.2014 15:30

W Podgorze jest pełno wolnych apartamentów w tej chwili...
Następna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
ceny kwater bez rezerwacji osoba/doba
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone