Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

CENY KEMPINGU - POMOC

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
demi-duox
Cromaniak
Posty: 1349
Dołączył(a): 15.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) demi-duox » 22.03.2014 20:59

Vjetar napisał(a):
Pik71 napisał(a):W tym cenniku są inne rozwiązania.
http://www.arenacamps.com/arenacamps_ca ... Price_list

Witam.
Nie za bardzo rozumiem w czym jest problem?
Przeliczasz co Ci się bardziej opłaca (czy parcela czy poszczególne "składniki") i to wybierasz.
Nie tylko na tym campie tak jest.
Pozdrawiam


Też nie za bardzo rozumiem tego cennika. W nim nie ma "poszczególnych składników" są tylko dodatkowe do parceli. Poza tym na mapce są jeszcze parcele C dla motocyklistów a w cenniku ich nie pokazali.
Byłem swego czasu na Stoji. Tam nawet na środku kampu gdzie jest pusty plac są wyznaczone parcele i każda miała w bliższym lub dalszym zasięgu dostęp do skrzynki prądowej. O ile dobrze pamiętam to i wtedy był on w cenie = skrzynki nie były zamykane.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107657
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 22.03.2014 21:19

Dodatkowe składniki na tym kempingu to:

Auto extra
Motocikl extra
Šator, mali extra (max.2 osobe - Igloo)

Pierwsze auto, motocykl, namiot są w wliczone w cenę parceli

Natomiast nie wiem co znaczy struja extra :roll: skoro prąd wliczony w cenę parceli.
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 22.03.2014 23:07

Janusz Bajcer napisał(a):Natomiast nie wiem co znaczy struja extra :roll: skoro prąd wliczony w cenę parceli.

Może chodzi o większą moc niż standardowa?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107657
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 22.03.2014 23:10

Możliwe, ale może to potwierdzić ktoś kto był ostatnio na tym kempingu.
grzesiek_lbn
Odkrywca
Posty: 79
Dołączył(a): 01.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzesiek_lbn » 06.05.2014 08:33

Witam,

Może ktoś zechce mi pomóc w podliczeniu kosztów noclegu na camp Dole.
Cennik: http://www.hoteli-zivogosce.hr/en/16/camp-dole/
Jedzie nas sześcioro: 2 dorosłych i 4 dzieci (wiek: 1, 3, 6, 7 lat).
Mi wychodzi 48,2 e (za 2 osoby dorosłe, 4 dzieci i parcela). Czy do tego jeszcze trzeba dodać prąd, namiot, auto?
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 06.05.2014 08:38

grzesiek_lbn napisał(a):Witam,

Może ktoś zechce mi pomóc w podliczeniu kosztów noclegu na camp Dole.
Cennik: http://www.hoteli-zivogosce.hr/en/16/camp-dole/
Jedzie nas sześcioro: 2 dorosłych i 4 dzieci (wiek: 1, 3, 6, 7 lat).
Mi wychodzi 48,2 e (za 2 osoby dorosłe, 4 dzieci i parcela). Czy do tego jeszcze trzeba dodać prąd, namiot, auto?


Witam.

W jakim okresie?
grzesiek_lbn
Odkrywca
Posty: 79
Dołączył(a): 01.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzesiek_lbn » 06.05.2014 08:39

2.08-10.08
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 06.05.2014 08:53

Nie byłem na tym campie ale:
- zazwyczaj parcela to miejsce po wykupieniu którego stawiasz tam co chcesz.
Tu w cenniku nie ma wyszczególnionego co jest w cenie parceli. Prawdopodobnie mogą to być namioty (1 lub 2) + auto, czasem prąd.
Dodatkowo płaci się wtedy od osoby. W Twoim przypadku tylko za dorosłe (dzieci mają < 12 lat).
Prąd nie jest obowiązkowy więc to zależy od Ciebie.
Obowiązkowa jest też opłata turystyczna.

Przyjmijmy, że prąd jest w cenie parceli, więc
- można liczyć tylko osoby, namiot, auto, prąd, opłatę turystyczną (przyjmuję, że dzieci nie płacą)
lub
- parcelę, osoby, opłatę turystyczną (przyjmuję, że dzieci nie płacą)

Czyli wg mnie:
opcja 1 = 27,30
opcja 2 = 38,20 (bez liczenia prądu przyjmijmy, że jest w cenie parceli)

Pozdrawiam
grzesiek_lbn
Odkrywca
Posty: 79
Dołączył(a): 01.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzesiek_lbn » 06.05.2014 08:56

To może jeszcze ktoś się wypowie kto był na tym campie :D
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 06.05.2014 13:31

grzesiek_lbn napisał(a):To może jeszcze ktoś się wypowie kto był na tym campie :D


Ja byłam w 2012 :)

Kemping b. fajny - duży ale nie zatłoczony, jeden drugiemu w gary nie patrzy :D
Na parcelę nie masz co liczyć bez rezerwacji, ponadto w ubiegłym roku parceli ubyło kosztem domków, które na nich postawiono w 1 linii brzegowej.
Śmiało bierz miejsce nieparcelowane, są duże i w cieniu. Cennik w euro jest poglądowy oczywiście, na miejscu płacisz w kunach.
Dzieci (5-12 lat) płatne zniżkowo - czyli zapłacisz za dwójkę starszych tylko 2x3euro, maluchy za free
wifi - 1/2 godz. 20kun, 1 godz. 30 i tak wzwyż nie pamiętam ile za dniówkę

akceptują karty CCI i chyba ACSI lib ADAC - 5% zniżki w sezonie (poza prądem i taksa klimatyczna) czyli osoby, namiot i auto - do zniżki wymagana płatność gotówką
Bankomat na miejscu Raiffeisen przy recepcji.

Jak będziesz się lokował staraj się szukać miejsca w środkowej części kempingu stojąc twarzą do morza - lepsza plaża dla dzieciaczków, są prysznice na plaży. Prawa strona kempingu czyli w stronę do przystani i deptaka jest położona nieco wyżej, na klifie, zejście na plażę po schodkach. Maksymalnie w lewo, w kierunku kemp. Boban też kamienie w wodzie więc środek najlepszy.
Bardzo pilnują ciszy na kempingu, choć raz w tyg. jest imprezka z muzyką na żywo i grilowaniem ryb ale do godz. 22.
Nie wiem co jeszcze chcesz wiedzieć?
marenad
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 60
Dołączył(a): 17.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) marenad » 06.05.2014 13:50

Witam, dodam coś od siebie.
Bankomat w zeszłym roku był już Euronet, który za wypłatę pobierał prowizję. Uwaga - klif jest wysoki i nie jest ogrodzony siatką, więc ryzyko z małymi dzieciaczkami. Środek campingu to istna patelnia - samo przejście do sklepu to w upale to niezła przeprawa. Jeśli wybierzesz miejsce w pierwszej linii od morza musisz się liczyć z tym, że plażowicze będą do Ciebie zaglądać. Z tym jak liczą niestety nie pomogę, ponieważ 2 lata z rzędu byłam na Bobanie obok.
marenad
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 60
Dołączył(a): 17.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) marenad » 06.05.2014 14:09

Widok z klifu
Załączniki:
162.JPG
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 06.05.2014 14:11

marenad napisał(a):Witam, dodam coś od siebie.
... Środek campingu to istna patelnia - samo przejście do sklepu to w upale to niezła przeprawa...


Pisząc środkowa część miałam na myśli obszar w prostokącie jak niżej... bardzo dobrze zacieniony, nasze miejsce nieparcelowane zaznaczone gwiazdką, pod ogromnymi piniami.
Mieliśmy bliziutko do plaży, toalet, sklepu, budki z pamiątkami, lodów, mrożonych napojów, kebaba, naleśników, pizzy, warzywniaka i zawsze w cieniu.

kemp Dole.jpg
marenad
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 60
Dołączył(a): 17.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) marenad » 06.05.2014 15:00

Tak, tak - tam gdzie jest zaznaczone jest cień, mi chodziło o tę część obok.
Na Dole jest również kantor, gdzie można wymienić i euro i złotówki. Euro wychodziło trochę lepiej.
grzesiek_lbn
Odkrywca
Posty: 79
Dołączył(a): 01.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzesiek_lbn » 06.05.2014 17:08

A kamp jest bardzo oblegany na przełomie lipiec/sierpień?
Jedziemy na dwie rodziny i chcielibyśmy rozbić namioty obok siebie i nie w pełnym słońcu.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi



cron
CENY KEMPINGU - POMOC - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone