Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ceny kampow 2013

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Przemax
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 03.08.2012
Ceny kampow 2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Przemax » 06.09.2013 23:37

Hej

Nie jestem pewny czy pisac tu, czy w dziale ceny, no ale to tylko kampingowcow dotyczy... Wpisujcie jesli laska, moze sie baza danych zrobi. Tylko te, gdzie osobiscie byliscie i ceny znacie z autopsji ;). Sa tu tez drogie, dlatego nie dolaczam do watku o najtanszych kampach w CRO.

Na początek moje zapiski (konfiguracja 2+2, namiot, auto, prąd):

Adriatiq w Primostenie - 450 kun (za dobe)

Vranica Belvedere w Segecie - 300 kun

Mala Milna (Hvar) - 290 kun

Zavala (Hvar) - 180 kun
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 28.09.2013 17:33

Camp Sv. Duh wyspa Pag
P8200024.JPG


Camp Mali Dubrovnik Povjana wyspa Pag
P8260183.JPG
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 28.09.2013 17:53

Przemax napisał(a):Hej

Wpisujcie jesli laska,
:)

Nie laska, ale wpiszę.

Uvala Borova w Podacy - 185 kun z tym, że konfiguracja 2+2 została nam policzona jako 2+0, gdyż jeden syn ma poniżej 5 lat, a starszy został pomięty w ramach negocjacji cenowych.

Autocamp ma stronę www z podanym cennikiem. Warto więc w przypadku tych bardziej znanych campów zamiast cenników wpisywać informację co można ewentualnie wynegocjować.

Pozdrawiam.
Interseral M.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 15.10.2013 09:41

Bunculuka, 2 połowa sierpnia

2+2 + aut0 + namiot - najtańsza opcja

około 400kn za dobę, pobyt 7 nocek - nieco ponad 1700zeta
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5791
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 30.10.2013 11:26

Nie jestem "campingowcem" ale przez wrodzoną ciekawość byłem zapytać o ceny domków na campie w Sv. Marinie na Istrii. Wszystkie domki 6-osobowe z klimatyzacją - pierwsza połowa lipca - cena 75 euro za domek według informacji pani recepcjonistki, bo cena na ulotce była nieco wyższa.

Powrót do Kempingi



cron
Ceny kampow 2013
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone