Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ceny Dalmacja vs Istria

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
shin0bi69
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 9
Dołączył(a): 04.06.2013
Ceny Dalmacja vs Istria

Nieprzeczytany postnapisał(a) shin0bi69 » 08.06.2013 10:46

Jak wyglądają różnice cen pomiędzy tymi dwoma regionami?
witia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 19.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) witia » 08.06.2013 12:11

Moim zdaniem, nie warto na nie zwracać uwagi :)
Nie będę tego specjalnie rozwijał. Parokrotnie już było pisane. Zarówno w jednym jak i w drugim regionie możesz znaleźć ceny większe i mniejsze. Tyczy się to zarówno towarów jak i usług.
slr
Croentuzjasta
Posty: 436
Dołączył(a): 18.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) slr » 10.06.2013 16:00

A czy ktos moze podac ceny jakiekolwiek... piwo, woda, pieczywo, cos na grila, lody jakies....

Wybieram sie z rodzina (2 dorosle i dziecko 3 latka) nie wiem ile mam zabrac pieniedzy i czy brac kuny czy euro. Za droge (paliwo, autostrada, wineta) bede placil kredytowa. Interesuja mnie wlansie tylko wydatki na miejscu do zycia :) Z domu na pewno wezmiemy jedzenie tez wiec na jakis czas starczy ale wiadomo ze jakies % to trzeba sprobowac lokalnych jak i dan niektorych :)

Prosze kogos o jakies sensowne zestawienie cen jak pamieta co po ile bylo i najlepiej w tym roku :) Z gory dziekuje :)
cronaturki
zbanowany
Posty: 2196
Dołączył(a): 10.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) cronaturki » 10.06.2013 16:08

Jak duże muszą być te różąnice by były one warte tworzenia nowgo postu (mam wrażenie, że juz gdzieś był taki temat) ???

20 % ??


50% ??


myślę, że takie duże nie są wiec czy warto sie rozwodzić na d tym tematem?

Myślę, że nie.
ghost41
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 01.07.2009
Istria vs Dalmacja

Nieprzeczytany postnapisał(a) ghost41 » 11.07.2015 19:25

mógłby ktoś podpowiedzieć jak wygląda porównanie cen noclegów między Istrią a Dalmacją ? podobno Istria wychodzi pod tym względem drożej. Byłem już w Dalmacji 4 razy i byłem zadowolony, teraz myślimy o Istri, zdania są podzielone więc analizujemy wszystko. Z góry dzieki za info

ogólnie szukamy jakieś miejscowości z kawałkiem starej zabudowy zeby mozna klimatycznie siąść i napić się kawy w ładnej przestrzeni oprócz plażowania. Bylismy np w Primisten, które jest własnie takim połaczeniem. dla odróżnienia w Breli czy Ciovo tylko plażowanie bo sama nowa zabudowa
ghost41
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 01.07.2009
Ceny noclegów Istria a Dalmacja

Nieprzeczytany postnapisał(a) ghost41 » 24.07.2018 13:00

Czy ma ktoś rozeznanie w cenach noclegów za 2 osobowe apartamenty na Istrii ? Już 7 lat z rzędu zawsze kierunek Dalmacja w ciemno i za 2 osoby dało się znaleźć sporo kwater maksymalnie za 50 Euro lub taniej ? Czy jest szansa na takie ceny na Istrii ? Planowałem Fazane ale nic obecnie nie ma w internecie wiec zastanawiam się czy wybierać się w ciemno w ten region licząc na podobne ceny wynajmu. Z góry dziekuje za każde info.

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone