Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

ceny atrakcji

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
iap11
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 11.02.2011
ceny atrakcji

Nieprzeczytany postnapisał(a) iap11 » 13.02.2011 21:42

Witam, interesują mnie atrakcje turystyczne w promieniu do 100 km od Trogiru. Ile kosztuje wstęp do Wodospadów Krka? Ile kosztuje wstęp do Pałacu Djoklecjana w Splicie? Co jeszcze warto zobaczyć obok Trogiru/Splitu? jakie ceny tychże atrakcji? czy np FishPicnic orgaznizowany jest w Trogirze? Jaka cena takiej przyjemności i czy warto? Podpowiedzcie co jeszcze warto zobaczyć i z jakimi sie to kosztami wiąże.
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 13.02.2011 21:48

iap11 napisał(a):Ile kosztuje wstęp do Wodospadów Krka? Ile kosztuje wstęp do Pałacu Djoklecjana w Splicie?

maniust napisał(a):Bilety 100 kuna od ryja + przewodnik po PL w łapę


iap11 napisał(a):Co jeszcze warto zobaczyć obok Trogiru/Splitu?

Primosten , Wyspy Kornati :!:
andrzej.k
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 613
Dołączył(a): 18.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) andrzej.k » 13.02.2011 21:49

zalozyles 2 tematy ???
jeden wystarczy sporo ludzi czyta i cierpliwosci, pomoga

ja bylem w zeszlym roku na ciovo i poza krka bylem prawie wszedzie i placilem i cieszylem sie chwila, az tak drogo nie jest. najdrozsze bylo nurkowanie dla mnie ale warto bylo

pozdrawiam
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 13.02.2011 21:58

Cenniki znajdziesz bez problemu na stronach tychże atrakcji...
na dobry początek NP Krka
dalej pewnie za tym przykladem sam dasz radę.
Pozdrawiam
Darmar
Croentuzjasta
Posty: 344
Dołączył(a): 18.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darmar » 16.02.2011 21:52

maniust napisał(a):
iap11 napisał(a):Ile kosztuje wstęp do Wodospadów Krka? Ile kosztuje wstęp do Pałacu Djoklecjana w Splicie?

maniust napisał(a):Bilety 100 kuna od ryja + przewodnik po PL w łapę


iap11 napisał(a):Co jeszcze warto zobaczyć obok Trogiru/Splitu?

Primosten , Wyspy Kornati :!:

Co to za prostak...
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 18.02.2011 21:37

Darmar napisał(a):Co to za prostak...

Z reguły nie reaguję na tego typu prymitywne zaczepki.

Jak byś czytał dokładnie forum , to byś wiedział dlaczego napisałem tak i zacytowałem sam siebie.
2salamandra22
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 407
Dołączył(a): 26.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) 2salamandra22 » 21.02.2011 15:03

Ceny wszystkiego znajdziesz w google. Czy warto i gdzie to zależy od ludzi, gustu, upodobań itp.
Dla mnie (bardzo subiektywnie):
- fisch picknik -warto
- rafting na Cetinie - warto
- wodospady Krka - warto pod warunkiem, że się wcześniej nie było w Plitwicach - bo rozczarowanie okrutne
- mury w Dubrowniku - warto
- Trogir, Split, Zadar, Ston, Orebić, Nin, Makarska, Slatine, Krk, ....... i wszystkie inne WARTO
Jedyne miejsce gdzie nie chcę w Chorwacji wracać to wyspa Vir ale to moje bardzo subiektywne zdanie zaznaczam.
alphol
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 22.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) alphol » 17.04.2011 18:27

Fishpicnick warto. na poczatku podaja sliwowice, potem bułke z czekoladą. i na stoły wjeżdża wino i inne napoje. potem rybka z grilla. pychota! i to wszystko z pieknymi widokami za burtą. JAk chcesz wiecej pić czy jeśc to wystarczy powiedzieć i ci przynoszą.
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 17.04.2011 20:03

alphol napisał(a):Fishpicnick warto. na poczatku podaja sliwowice, potem bułke z czekoladą. i na stoły wjeżdża wino i inne napoje. potem rybka z grilla. pychota! i to wszystko z pieknymi widokami za burtą. JAk chcesz wiecej pić czy jeśc to wystarczy powiedzieć i ci przynoszą.


Kolega nie dopowiedział bardzo ważnej rzeczy. Jak się turyści nażrą bułki z czekoladą, zjedzą tłustą makrelę, zapiją rakiją czyli po polsku bimbrem to póżniej (najczęsciej kobiety) wymiotują za burtę zwłaszcza jak lekko buja na morzu. Tak ogólnie to wycieczka fajna tylko te wymiotowanie. Nieważne, ważne aby było miło, wesoło i zalotnie. Pozdrawiam
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 18.04.2011 06:54

darek1 napisał(a):Kolega nie dopowiedział bardzo ważnej rzeczy. Jak się turyści nażrą bułki z czekoladą, zjedzą tłustą makrelę, zapiją rakiją czyli po polsku bimbrem to póżniej (najczęsciej kobiety) wymiotują (...)


Dlatego stosuję zasadę 'Płyniesz - nie żryj ;)' dlatego fish pikniki nie dla mnie ;)
alphol
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 22.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) alphol » 18.04.2011 07:38

jak się nażrą to może wymiotują. jak ja byłem, to była na tyle kultura, ze się najedli a nie nażarli.
leszel
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 08.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) leszel » 19.05.2011 13:17

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):Cenniki znajdziesz bez problemu na stronach tychże atrakcji...
na dobry początek NP Krka
dalej pewnie za tym przykladem sam dasz radę.
Pozdrawiam


Czy może ktoś mi podpowiedzieć o co chodzi w tym podlinkowanym wyżej cenniku?
Tu jest link bezpośredni:
http://www.npkrka.hr/upload/tbl_za_posj ... 204740.pdf
Na samej górze rozumiem że są ceny za wstęp taki powiedzmy podstawowy. A te ceny poniżej? Część to chyba za jakieś rejsy statkiem? (od razu pytanie czy warto nimi płynąć?) A tabelka (chyba druga od góry) to za do czego się odnosi?
Pozdrawiam
Ostatnio edytowano 19.05.2011 13:23 przez leszel, łącznie edytowano 1 raz
winetu
Odkrywca
Posty: 104
Dołączył(a): 17.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) winetu » 19.05.2011 13:21

Polecam Sibenik z twierdzami i katedrą
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 19.05.2011 13:34

leszel napisał(a):Czy może ktoś mi podpowiedzieć o co chodzi w tym podlinkowanym wyżej cenniku?
Tu jest link bezpośredni:
http://www.npkrka.hr/upload/tbl_za_posj ... 204740.pdf
Na samej górze rozumiem że są ceny za wstęp taki powiedzmy podstawowy. A te ceny poniżej? Część to chyba za jakieś rejsy statkiem? (od razu pytanie czy warto nimi płynąć?) A tabelka (chyba druga od góry) to za do czego się odnosi?
Pozdrawiam


http://www.npkrka.hr/upload/tbl_za_posj ... 204826.pdf
tu wersja eng.. jeśli nadal nie rozumiesz, daj znać.
leszel
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 08.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) leszel » 19.05.2011 13:46

No fakt, gapa ze mnie, teraz już lepiej, chociaż nadal nie wiem co to za wycieczka do tej bazy wojskowej, ktoś tam był?
Następna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone