Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

cena zielonej karty 2013?????????

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 09.09.2013 11:24

Bocian napisał(a):6 na 9 i 4 razy po 2 razy :lol:

Muszę to przekazać M. Ale będzie wołać ZK :mrgreen:
alutka9
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 779
Dołączył(a): 27.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) alutka9 » 24.09.2013 16:20

przy odnawianiu lub zawieraniu polisy oc nalezy zawsze poprosic o ZK,musza ja wydac za darmo :!: i nie bedzie problemu pozniej jak nam sie zachce jechac po za teren UE
powinno byc tak ze w kazdym momencie od swojego ubezpieczeczyciela zadajac wydania ZK po okazaniu waznego OC powinna ona byc wydana za darmo,ale niestety czesc TU wydaje ja tylko przy wydawaniu OC ,a jezeli potrzebujemy ja pozniej karza sobie placic :(
Poprzednia strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
cena zielonej karty 2013????????? - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone