Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Cena Kampingu v. Cena kwatery

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 16.05.2011 13:14

petr napisał(a):Podaj jakieś linki do takich campow gdzie płaci się tylko za parcele a nie liczą już za namiot , samochód itp. bo na takie nie trafiliśmy.


Proszę bardzo - ostatnio oglądałem ten - Camp Adiatiq


Można liczyć cały inwentarz osobno a można wziąć parcelę i już.
Seavolv
Croentuzjasta
Posty: 318
Dołączył(a): 28.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Seavolv » 16.05.2011 13:17

Jacek S napisał(a):
petr napisał(a):Podaj jakieś linki do takich campow gdzie płaci się tylko za parcele a nie liczą już za namiot , samochód itp. bo na takie nie trafiliśmy.


Proszę bardzo - ostatnio oglądałem ten - Camp Adiatiq


Można liczyć cały inwentarz osobno a można wziąć parcelę i już.

Te ceny to w kunach? :lol:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 16.05.2011 13:21

Seavolv napisał(a):Te ceny to w kunach? :lol:


:lol:


petr napisał(a):Ja wiem ze namiot samochod jest cenie, prad, chodzilo mi o to co bylo napisane troche wczesniej ze placi sie za parcele i mozna stawic na niej tyle ile wejdzie. Ja spotkalem sie ze za dodatkowy namiot czy samochod byla doplata



To się nie zrozumieliśmy.
Podałem Ci link z przykładowym cennikiem gdzie jest podział.

Uwierz mi, że są parcele gdzie nie ma specyfikacji co ma się na niej znaleźć.
Seavolv
Croentuzjasta
Posty: 318
Dołączył(a): 28.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Seavolv » 16.05.2011 13:22

petr napisał(a):Ja wiem ze namiot samochod jest cenie, prad, chodzilo mi o to co bylo napisane troche wczesniej ze placi sie za parcele i mozna stawic na niej tyle ile wejdzie. Ja spotkalem sie ze za dodatkowy namiot czy samochod byla doplata

Za dodatkowe auta itp. trzeba dopłacić. Ale o dwa jakieś małe namioty pewnie nikt by się nie czepiał
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 16.05.2011 13:25

Seavolv napisał(a):
Jacek S napisał(a):
petr napisał(a):Podaj jakieś linki do takich campow gdzie płaci się tylko za parcele a nie liczą już za namiot , samochód itp. bo na takie nie trafiliśmy.


Proszę bardzo - ostatnio oglądałem ten - Camp Adiatiq


Można liczyć cały inwentarz osobno a można wziąć parcelę i już.

Te ceny to w kunach? :lol:


nie potrafię się doszukać w tej uwadze niczego ... o co chodzi, że w kunach? :roll:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 16.05.2011 13:30

Trzeba też odróżnić pitch od parcelled pitch.
To pierwsze to miejsce a drugie to "działka".
Zobacz ten camp

O ile na pierwszym zapłacisz za dodatkowe auto czy namiot to na drugim możesz stawiać do woli.

Zawsze warto pogadać z bossem - każdy camp ma swoją "politykę".
Seavolv
Croentuzjasta
Posty: 318
Dołączył(a): 28.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Seavolv » 16.05.2011 13:30

Za parcele 116 euro to trochę dużo by wyszło za wakacje :D
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 16.05.2011 15:01

... swoją drogą, to z cenami na campingach nieco Chorwaci przeginają :cry:

najwięcej w życiu za 4 osoby + prąd + auto + namiot zapłaciłem 48 e - w centrum Rzymu, na tak wypasionym campie, że chciałbym mieć taką łazienkę w domu, jak tam była i takie alejki w ogródku

Włochy, Hiszpania, że już nie wspomnę - Grecja - 6 za dorosłego to jest maks! szkoda, szkoda ...
Seavolv
Croentuzjasta
Posty: 318
Dołączył(a): 28.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Seavolv » 16.05.2011 20:13

Trochę przesadziłeś :P Włochy zawsze były droższe, oczywiście wszystko zależy od jakiś tam standardów, ale ogólnie Włoskie kampingi są tak o 10-20% droższe od Chorwackich. Hiszpania wychodzi podobnie jak Chorwacja zależy od campingu, tylko tam przeważnie liczą za wszystko osobno no i nie jest tam 950km tylko trochę dalej :P
W Grecji byłem ale nie na campingu :D
Jak by nie liczył to i tak w Chorwacji wyjdzie najtaniej :D
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 16.05.2011 21:50

Seavolv napisał(a):Trochę przesadziłeś :P Włochy zawsze były droższe, oczywiście wszystko zależy od jakiś tam standardów, ale ogólnie Włoskie kampingi są tak o 10-20% droższe od Chorwackich. Hiszpania wychodzi podobnie jak Chorwacja zależy od campingu, tylko tam przeważnie liczą za wszystko osobno no i nie jest tam 950km tylko trochę dalej :P
W Grecji byłem ale nie na campingu :D
Jak by nie liczył to i tak w Chorwacji wyjdzie najtaniej :D


trochę mnie pocieszyłeś, chociaż i tak ci nie wierzę :papa:

jestem na etapie planowania Andaluzji i tam campingi wychodzą za około 5-6 za dorosłego, a wybieram raczej dobre miejsca - zawsze z basenem i nad samym morzem
tadekraus
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 04.06.2008
tylko camp

Nieprzeczytany postnapisał(a) tadekraus » 20.05.2011 23:27

w majtkach od rana do wieczora i pełny luz . są campy na cro gdzie płacisz za trzyosobową rodzinę 15 euro na dobę i ful wypas . sanitariaty na najwyższym poziomie, wybieram się w połowie czerwca i nigdy na kwatery .
marchos87
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 98
Dołączył(a): 19.05.2011
Re: tylko camp

Nieprzeczytany postnapisał(a) marchos87 » 21.05.2011 15:27

tadekraus napisał(a):w majtkach od rana do wieczora i pełny luz . są campy na cro gdzie płacisz za trzyosobową rodzinę 15 euro na dobę i ful wypas . sanitariaty na najwyższym poziomie, wybieram się w połowie czerwca i nigdy na kwatery .


A gdzie takie są ? Bo szukam też aktualnie jakiegoś pola ale nic tak taniego nie znalazłem. Jedziemy w 4 osoby i jeszcze sami nie wiemy czego chcemy. Za dużo różnic i możliwości każdy widzi.
scrapp
Croentuzjasta
Posty: 203
Dołączył(a): 11.05.2009
Re: tylko camp

Nieprzeczytany postnapisał(a) scrapp » 21.05.2011 15:44

tadekraus napisał(a):w majtkach od rana do wieczora i pełny luz



to troche mało ciekawy widok.
A stroju kąpielowego nie masz? :o



PS.
0 złośliwości tylko tak się skojarzyło samo.
piotr68
Croentuzjasta
Posty: 291
Dołączył(a): 06.03.2009
Re: tylko camp

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotr68 » 21.05.2011 18:14

marchos87 napisał(a):
tadekraus napisał(a):w majtkach od rana do wieczora i pełny luz . są campy na cro gdzie płacisz za trzyosobową rodzinę 15 euro na dobę i ful wypas . sanitariaty na najwyższym poziomie, wybieram się w połowie czerwca i nigdy na kwatery .


A gdzie takie są ? Bo szukam też aktualnie jakiegoś pola ale nic tak taniego nie znalazłem. Jedziemy w 4 osoby i jeszcze sami nie wiemy czego chcemy. Za dużo różnic i możliwości każdy widzi.


Obawiam się, że takie ceny to sprzed dwóch lat. trochę wszystko podrożało i w sezonie to nawet te przydomowe od 18 euro w górę za 3 osobową rodzinę i raczej nie full wypas. W ub. roku byłem na dwóch campach raczej z tych tańszych i wychodziło 25-28 euro. Nawet Tunarica to teraz 20 eurasów a szału nie ma. Choć zgadzam się, że to najlepsza forma spędzania wakacji.
marchos87
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 98
Dołączył(a): 19.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) marchos87 » 21.05.2011 19:49

Bo właśnie się zastanawiam co wybrać, liczę że za kwaterę damy 50euro za 2+2, jak znaleźlibyśmy camp za około 30-40 euro za 4 osoby to pewnie wybralibyśmy namioty.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi



cron
Cena Kampingu v. Cena kwatery - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone