Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Cena Kampingu v. Cena kwatery

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
asiak39
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 04.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) asiak39 » 08.04.2011 08:04

My w tym roku jedziemy po raz pierwszy do Cro i wybraliśmy kamping, co prawda z namiotem na miejscu (vacansoleil). Za termin czerwcowy zapłacimy za 10 dni 1103 zł z ubezpieczeniem za 4 osobową rodzinkę. W lipcu, sierpniu wyszłoby ok. 2500.

Wybór nie wiem czy dobry ale argumenty były takie - na kempingu mamy całą infrastrukturę - baseny, korty, plac zabaw co w przypadku wyjazdu z maluchem wydaje się ważne bo nie trzeba szukać atrakcji, jeśli nie ma nic przy kwaterze. Alternatywą jest hotel ale tu ceny już wiadomo jakie.

Trochę zastanawia mnie wizja biegania z garami do mycia ale myślę, że damy radę :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 08.04.2011 08:22

asiak39 napisał(a):Trochę zastanawia mnie wizja biegania z garami do mycia ale myślę, że damy radę :D


Dacie radę :idea: to tylko 10 dni biegania :wink: miłego pobytu :D

PS. Można zapytać na jakim kempingu te namioty :?:
asiak39
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 04.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) asiak39 » 15.04.2011 12:05

na Lanternę do Poreca się wybieramy.

Janusz Bajcer napisał(a):
asiak39 napisał(a):Trochę zastanawia mnie wizja biegania z garami do mycia ale myślę, że damy radę :D


Dacie radę :idea: to tylko 10 dni biegania :wink: miłego pobytu :D

PS. Można zapytać na jakim kempingu te namioty :?:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 15.04.2011 12:16

asiak39 napisał(a):na Lanternę do Poreca się wybieramy.


Dziękuję, dobry wybór, choć na Lanternie nie byłem.

Zauroczyła mnie Valkanela (skutecznie, bo byłem na niej cztery razy) :D
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 15.04.2011 12:21

Janusz Bajcer napisał(a):
asiak39 napisał(a):na Lanternę do Poreca się wybieramy.


Dziękuję, dobry wybór, choć na Lanternie nie byłem.

Zauroczyła mnie Valkanela (skutecznie, bo byłem na niej cztery razy) :D


Na Valkaneli nie byłem do Lanterna fajna.
:wink:
winetu
Odkrywca
Posty: 104
Dołączył(a): 17.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) winetu » 15.04.2011 13:08

Dostrzegam jeszcze wyraźny + kempów. Konia z rzędem temu kto znajdzie w necie rezerwację fajnej i dobrze umiejscowionej kwatery w rozsądnej cenie w ścisłym sezonie na Istrii czy też na południe od Wenecji ale nie od soboty do soboty i tak żeby była na 9-11 dni.
tkacze67
Odkrywca
Posty: 62
Dołączył(a): 18.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) tkacze67 » 26.04.2011 19:25

[quote="maniust"]To wszystko piotrulex , jakbyś mi wyjął z ust , więc nie widzę już potrzeby się powtarzać...... :wink:

Dodam tylko , że można śmiało zostawić na stole kamerę , aparat , ładowarkę , czajnik bezprzewodowy .......itd itd i iść śmiało się odlać czy skoczyć do sklepiku..........nikt ci nic nie zaj......

.......z apartamentów ponoć kradną głupie ręczniki :lol: ktoś pisał kiedyś na cropli.

Mało tego, że komórkę zostawisz i nikt nie ruszy-to jeszcze nic! Nam Chorwat na kempingu zostawił na stoliku paszporty a nas nie było pół dnia. Jak wróciliśmy i zobaczyłam te leżące paszporty to skóra mi ścierpła z przerażenia!!! To już lekka przesada z tą wiarą w uczciwość ludzką a jednak nikt nie ruszył...
Seavolv
Croentuzjasta
Posty: 318
Dołączył(a): 28.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Seavolv » 01.05.2011 19:19

No ja w tym roku miałem obrać inny kierunek niż CRO ale wyszło jak zwykle czyli jadę do CRO :D
Co do cen Kampingów to jakoś nie widzę żeby specjalnie zdrożały a już parę razy zaliczyłem różne kampingi w CRO :D.
Co prawda w tym roku wyjdzie drożej bo już dzieciak łapie mi się na opłaty :D
ancia285
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 03.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ancia285 » 03.05.2011 13:08

witam

W połowie czerwca wybieram się z rodzinką na camp Bijela Uvala. Miesiąc temu udało mi się zarezerwować miejsce w firmie Allcamps .pl
Próbowałam w Vacansolei i w Selectcampie ale nie mieli już miejsc.
Był ktoś z was na campie z tej firmy?
Seavolv
Croentuzjasta
Posty: 318
Dołączył(a): 28.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Seavolv » 09.05.2011 19:29

ancia285 napisał(a):witam

W połowie czerwca wybieram się z rodzinką na camp Bijela Uvala. Miesiąc temu udało mi się zarezerwować miejsce w firmie Allcamps .pl
Próbowałam w Vacansolei i w Selectcampie ale nie mieli już miejsc.
Był ktoś z was na campie z tej firmy?

Bardzo fajny camping byłem tam dwa lata temu a wcześniej na Zelena Laguna który sąsiaduje z Bijela Uvala, Nie korzystałem z tych firm bo zawsze jeździłem sam więc tu raczej nie pomogę. Ale sam camping polecam.
szybbkki
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 107
Dołączył(a): 03.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) szybbkki » 15.05.2011 17:24

Jacek S napisał(a):Bierzesz parcele i Masz taniej.


Witam. Czy moglbys rozwinac temat? Pozdr. Michal
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 16.05.2011 07:49

Parcela - zazwyczaj na dużych kempingach - numerowane, wyznaczone pole.

Są różne parcele - droższe i tańsze w zależności od lokalizacji.

Wykupując takie miejsce (przeważnie 10x10) ustawiasz tam co chcesz (właściciela to nie interesuje byleby mieścić się w wyznaczonej parceli) czyli w kąt idzie zwykłe liczenie typu 2 namioty x stawka + 4 auta x stawka + 1 przyczepa + co tam chcesz...
W cenie czasem jest już prąd.

Stąd moje stwierdzenie/rada żeby sprawdzać dokładnie cennik na każdym campie bo można trochę taniej się ustawić.
Sprawdza się to przy wyjazdach wielu osób (kilku rodzin, kilku aut).


Pzdr
petr
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 370
Dołączył(a): 07.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) petr » 16.05.2011 10:15

Jacek S napisał(a):
Wykupując takie miejsce (przeważnie 10x10) ustawiasz tam co chcesz (właściciela to nie interesuje byleby mieścić się w wyznaczonej parceli) czyli w kąt idzie zwykłe liczenie typu 2 namioty x stawka + 4 auta x stawka + 1 przyczepa + co tam chcesz...


Pzdr


Podaj jakieś linki do takich campow gdzie płaci się tylko za parcele a nie liczą już za namiot , samochód itp. bo na takie nie trafiliśmy.
Seavolv
Croentuzjasta
Posty: 318
Dołączył(a): 28.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Seavolv » 16.05.2011 12:07

Na każdym większym masz liczone za Parcele + Osoby.
Samochód, woda, prąd masz wliczone w cenę parceli
petr
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 370
Dołączył(a): 07.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) petr » 16.05.2011 12:13

Ja wiem ze namiot samochod jest cenie, prad, chodzilo mi o to co bylo napisane troche wczesniej ze placi sie za parcele i mozna stawic na niej tyle ile wejdzie. Ja spotkalem sie ze za dodatkowy namiot czy samochod byla doplata
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi



cron
Cena Kampingu v. Cena kwatery - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone