Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Celina - proszę o informaje

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kasiula8
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 30.06.2008
Celina - proszę o informaje

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasiula8 » 30.06.2008 21:14

Celina koło Omnisa
Czy ktoś może powiedzieć coś bliższego na temat tej miejscowości
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 30.06.2008 21:24

Čelina to małe turystyczne miasteczko w Środkowej Dalmacji, znajdujące się 5 km na południe od miasta Omiš. Ta mała i turystyczna miejscowość zapewni Państwu przyjemny i odprężający odpoczynek. Čelina proponuje Państwu duży wybór plaż żwirowych z krystalicznie czystym morzem Adriatyckim i naturalnym cieniem. Miejsca gdzie można się zaopatrzyć i gdzie znajdują się baza turystyczna znajdują się w odległości około 500 metrów. Jeśli zdecydują się Państwo spędzić wakacje w Čelinie koniecznie proszę odwiedzić miasto Omiš i miasto Split.
kasiula8
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 30.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasiula8 » 30.06.2008 22:08

Drogi adamie 11
Bardzo dziękuję za odpowiedź na moje pytanie. Już zaczęłam się martwić, że źle wybrałam. Mam nadzieję, że nie będzie trzeba pokonywać 1500 schodów, żeby dostać się na plażę, no i mam nadzieję na udane wakacje (chociaż w tym roku bardzo krótkie). Jeszcze raz serdeczne dzięki za odzew. Gdyby ktoś jeszcze chciał się podzielić informacjami i wrażeniami, to bardzo chętnie poczytam
Oczywiście Omnis i Split do "zaliczenia" wg sugestii
Pozdrawiam
kleeberg
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8036
Dołączył(a): 08.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kleeberg » 09.01.2009 18:03

kasiula8 napisał(a):Drogi adamie 11
Bardzo dziękuję za odpowiedź na moje pytanie. Już zaczęłam się martwić, że źle wybrałam. Mam nadzieję, że nie będzie trzeba pokonywać 1500 schodów, żeby dostać się na plażę, no i mam nadzieję na udane wakacje (chociaż w tym roku bardzo krótkie). Jeszcze raz serdeczne dzięki za odzew. Gdyby ktoś jeszcze chciał się podzielić informacjami i wrażeniami, to bardzo chętnie poczytam
Oczywiście Omnis i Split do "zaliczenia" wg sugestii
Pozdrawiam

Przyłączam się do dobrych opini o miejscowości Celina :piękne zatoczki,cudowne kameralne plaże,czysta,ciepła woda,piękny widok na wyspę Brać.Szczególnie polecam tym którzy cenią ciszę,spokój,oraz tym którzy lubią spacery/do plaży jest bardzo stromo/
hania304
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 7
Dołączył(a): 12.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) hania304 » 12.02.2009 13:14

jadę tam w tym roku i mam nadzieję ze będzie tak pięknie jak piszecie Jedziemy z dziecmi moze ktos napisze jakie sa plaże ,czy łagodne jest zejście do morza , czy od razu jest głęboko?
kleeberg
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8036
Dołączył(a): 08.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kleeberg » 14.02.2009 13:30

hania304 napisał(a):jadę tam w tym roku i mam nadzieję ze będzie tak pięknie jak piszecie Jedziemy z dziecmi moze ktos napisze jakie sa plaże ,czy łagodne jest zejście do morza , czy od razu jest głęboko?

Przeważnie zejścia do wody są łagodne i płytkie .Plaże kamieniste ,konieczne są buty do pływania,woda czysta ,spokojna i wspaniałe widoki na wyspę Brać.Polecam :D
hania304
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 7
Dołączył(a): 12.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) hania304 » 15.02.2009 12:10

dzięki za odzew :lol: A może mieszkał ktoś w willi Suco ? Adres mamy z internetu i martwie sie czy wszystko bedzie tak jak opisują? Jeszcze mam pytanie odnośnie butów do wody-słyszałam ze lepiej kupic je na miejscu podobno sa lepsze i tańsze-czy to prawda? Pozdrawiam :wink:
kleeberg
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8036
Dołączył(a): 08.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kleeberg » 15.02.2009 13:01

hania304 napisał(a):dzięki za odzew :lol: A może mieszkał ktoś w willi Suco ? Adres mamy z internetu i martwie sie czy wszystko bedzie tak jak opisują? Jeszcze mam pytanie odnośnie butów do wody-słyszałam ze lepiej kupic je na miejscu podobno sa lepsze i tańsze-czy to prawda? Pozdrawiam :wink:

Droga hania304 co do butów to prawda ,można kupić na miejscu w Cro. Są w podobnej cenie ale wybór jest o wiele większy niż u nas.Pozdrawiam. 8) :papa:
b islord
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 31.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) b islord » 31.03.2009 22:07

Ja też wybieram się do miejscowości Celina w drugiej połowie sierpnia.
Będę mieszkał w apartamencie Suco. Droga Haniu304 mam wrażenie, że bedziemy bezpośrednio po Waszym pobycie. Jeśli będziesz miała mozliwość napisz o ile fotki różnią się od rzeczywistości. Natomiast jeśli ktoś był w tym apartamencie, lub w ogóle w Celinie niech coś napisze
kleeberg
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8036
Dołączył(a): 08.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kleeberg » 01.04.2009 13:29

b islord napisał(a):Ja też wybieram się do miejscowości Celina w drugiej połowie sierpnia.
Będę mieszkał w apartamencie Suco. Droga Haniu304 mam wrażenie, że bedziemy bezpośrednio po Waszym pobycie. Jeśli będziesz miała mozliwość napisz o ile fotki różnią się od rzeczywistości. Natomiast jeśli ktoś był w tym apartamencie, lub w ogóle w Celinie niech coś napisze


Celina dobry wybór. :D Dobrze by było,gdyby apart.Suco znajdował się
poniżej Jadranki.W przeciwnym razie czekają Ciebie długie ,,spacery"'
pod górę w drodze z plaży./Męczące szczególmie dla dzieci/
Celina- Stanici jest też dobrą bazą wypadową do Omisu /4km/
i Splitu /30km/
violcia79
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 23.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) violcia79 » 27.04.2009 18:27

Witam! Ja również wybieram się w tym roku do miejscowości Celina na początku sierpnia do apartamentu Suco. To będzie nasza pierwsza podróż do Cro. Mam prośbę mógłby ktoś się podzielić ze mną fotkami z tej okolicy, chodzi mi szczególnie o plaże. Ponieważ jedziemy z dzieckiem. Pozdrawiam :papa:
justyna004
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) justyna004 » 06.07.2009 15:36

Witam - wybieram się do miejscowości Celina na przełomie lipiec/sierpień ( apartament Ljubo ze strony chorwacja a1 ). Czy ktoś może wie coś na temat strony www.chorwacja-a1@pl ? Będę wdzięczna również za informacje o miejscowości - czy są tam jakieś restauracje czy sklep ?
woman
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) woman » 06.07.2009 19:58

justyna004 napisał(a):Witam - wybieram się do miejscowości Celina na przełomie lipiec/sierpień ( apartament Ljubo ze strony chorwacja a1 ). Czy ktoś może wie coś na temat strony www.chorwacja-a1@pl ? Będę wdzięczna również za informacje o miejscowości - czy są tam jakieś restauracje czy sklep ?


Witam,
My również wybieramy się do tego apartamentu 25.07-4.08 apartament A1 rownież rezerwowaliśmy przez wspomniany portal. W jakim terminie dokładnie się wybieracie. Też szukamy jakiś informacji na temat tej miejscowości i okolicy. Poprzednie lata spędzaliśmy w okolicach Primostenu.
Pozdrawiam
justyna004
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) justyna004 » 06.07.2009 21:22

Witam,
My również wybieramy się do tego apartamentu 25.07-4.08 apartament A1 rownież rezerwowaliśmy przez wspomniany portal. W jakim terminie dokładnie się wybieracie. Też szukamy jakiś informacji na temat tej miejscowości i okolicy. Poprzednie lata spędzaliśmy w okolicach Primostenu.
Pozdrawiam[/quote]

My zrobiliśmy rezerwacje od 19.07 do 01.08 ,właśnie dostałam na @ dane do wpłaty zaliczki,chociaż troszkę się wacham...celina to b.mała miejscowość - może jednak przez 2 tyg z nudów nie zginiemy. Do Omis jest około 5km, chociaż to też nie jest duże miasto,ale zawsze :) Jesteśmy nastawieni na aktywny urlop... Z tego wynika,że być może będziemy w podobnym terminie:)
woman
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) woman » 06.07.2009 21:44

My zrobiliśmy rezerwacje od 19.07 do 01.08 ,właśnie dostałam na @ dane do wpłaty zaliczki,chociaż troszkę się wacham...celina to b.mała miejscowość - może jednak przez 2 tyg z nudów nie zginiemy. Do Omis jest około 5km, chociaż to też nie jest duże miasto,ale zawsze :) Jesteśmy nastawieni na aktywny urlop... Z tego wynika,że być może będziemy w podobnym terminie:)[/quote]

A jaki apartament zarezerwowaliście? My byliśmy dwa razy z rzędu w Bilo , to też bardzo mała miejscowość i wcale się nie nudziliśmy:P Macie może jakieś foto z Celiny bo niestety nie możemy niczego poszukać. Brakuje też informacji o dojściu z apartamentu na plaże :? .
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Celina - proszę o informaje
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone