Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Campy w północnej Dalmacji

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
plis
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 23.05.2003
Campy w północnej Dalmacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) plis » 23.05.2003 10:06

Witam! W ubiegłym roku byłem w Omisu na campie Galeb. W tym roku chciałbym spróbować gdzieś na północ od Splitu. Poszukuję namiaru na camp z łagodną plażą (shoguny 2 i 6 lat :D ) z możliwością rozbicia namiotu nad samą wodą (no bez przesady 5m od niej). Czekam na rady i chętnie służe informacją na temat Omisa.
Waldemar Knapiński
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 228
Dołączył(a): 28.04.2002
Camping

Nieprzeczytany postnapisał(a) Waldemar Knapiński » 24.05.2003 14:52

:D A hoy! z tratwy Waldek podaję namiary na campy :
1.Simuni i e-mail :camp-pag@hupi.hr
2.Paklenica adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
3.Vodice adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
4.Sibenik-Zablace adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
mógłbym jeszcze wiecej ale wystarczy gdy wejdziesz na stronę :
www.camping.hr Całasiedziba znjduje się w Porec a emalia do nich to :ccu@camping.hr Mam nadzieje ,że pomogłem.Jak zwykle ztratwy Waldek.Pozdrav.
Zbigniew Małecki
Croentuzjasta
Posty: 177
Dołączył(a): 10.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zbigniew Małecki » 24.05.2003 20:14

Borik w Zadarze, myślę że jest idealny dla Twoich wymagań. Pozdrawiam.
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002
kempingi

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 24.05.2003 20:29

Nie wiem w którym terminie jedziesz.Lecz od 25.06do 25.08 nie rozbijesz namioru 5- m .nad woda tylko dosć daleko, Masz male dzieci wiec wybierz sie w czerwcu.Wesolego urlopu :)
piotrekd
Odkrywca
Posty: 66
Dołączył(a): 28.04.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrekd » 24.05.2003 21:41

Wydaje mi sie że wyspa Rab miejscowosc Lopar jest dobra. Cemping zaczyna sie na plaży. Sama plaża zaś jest piaszczysta. Dzieciaki miałyby z czego budować zamki.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
plis
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 23.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) plis » 26.05.2003 09:05

Dzięki za rady i linki. Niestety czerwiec odpada, więc zaryzykuję jednak w lipcu, może się uda znaleźć dobre miejsce. Jak wrócę to coś opiszę. A może ktoś ma namiary na odpowiednie dla mnie campy w innych regionach Chorwacji?
Cube
Odkrywca
Posty: 67
Dołączył(a): 11.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cube » 26.05.2003 09:35

no to moze camp Danijel - kilka kilometrow za Omisem ?? moim zdaniem super - bylem na galebie i mi sie nie podobal :( za to tam spedzilem 2 tygodnie :) i jest super - maja wlasna strone - jak cos to tez ew. moge zeskanowac jakies fotki i podeslac - chociaz z samego campu mam malo.
Cube
Odkrywca
Posty: 67
Dołączył(a): 11.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cube » 26.05.2003 09:37

aha no i w lipcu bedzie mozna napic sie rakiji wspolnie - bo bede tam ok 7 do 21 :))
plis
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 23.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) plis » 26.05.2003 10:00

Nooo Cube to nie jest taki zły pomysł :). Jaki jest adresik strony tego campu i jeśli mógłbyś jakieś szczególiki na jego temat?
Jacunio
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1645
Dołączył(a): 13.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacunio » 26.05.2003 11:18

plis napisał(a):Nooo Cube to nie jest taki zły pomysł :). Jaki jest adresik strony tego campu i jeśli mógłbyś jakieś szczególiki na jego temat?


Jeśli można skrobnę dwa słowa, bo sam tam byłem... :)

Link: http://www.idila.net/camp/index.html
Sam kamping dosyć OK, nienajdroższy, dość spokojny, z własną plażą, ładnie umiejscowiony.
Trochę mało sanitariatów, aczkolwiek dosyć czystych, ciepła woda raczej symboliczna...
Gdybym chciał jechać w okolice Omisia jeszcze raz, to pewnie bym tam się zatrzymał.

Pozdrawiam!
J.
Cube
Odkrywca
Posty: 67
Dołączył(a): 11.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cube » 26.05.2003 17:18

No widze ze Jacunio mnie ubiegl W sumie nic dodac do Jego wypowiedzi - sam Omis juz znasz. Jest tam bardzo spokojnie, mnie podobalo sie same rozwiaznie campu - namioty rozbija sie na takich polkach na zboczu. Wiekszosc miejsc jest zacienionych przez caly dzien. Ze wzgledu na mniejszy tlok niz w samym Omisu woda wydawala mi sie czystrza :)
Bedzie nasz tam 4 lub 8 osob - jeszcze nie wiadomo jak to wyjdzie. Wiek od 22 do 26.

p.s.
zdjecia na ich stronce sa dosc nieaktualne - teraz jest tam wiecej miejsca na rozbijanie namiotow i calosc wydaje sie bardziej zorganizowana.

pozdrawiam
Bartek 123456

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek 123456 » 26.05.2003 19:19

polecam www.zaton.hr bylem tam w zeszlym roku pr prostu super

Powrót do Kempingi



cron
Campy w północnej Dalmacji
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone