Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Campingowe patenty i caravaning

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
gospodarz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1261
Dołączył(a): 06.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) gospodarz » 08.02.2007 21:19

Namiocik całkiem, całkiem i jeszcze ta weranda :) .
Czy dobrze widzę, że jedna sypialnia jest trochę niższa?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 08.02.2007 21:40

Nie sypialnie są jednakowe, ale w tym roku używałem tylko jednej :wink: :lol:
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004
Re: Skuteczne pompowanie

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 08.02.2007 23:01

gospodarz napisał(a):Proszę o rady w kwestii szybkiego pompowania materacy.
Mam zwykłą pompkę nożną, którą pompowanie przypomina trochę spacery Felicjana Dulskiego, jest powolne i żmudne. Wspomagam się też pompką elektryczną taką z supermarketu ale robi ona tyle hałasu, że mi zwyczajnie wstyd :oops: jej używać.
Widziałem że ktoś do pompowania pontonu używał takiej ręcznej o dość dużej średnicy tłoka, tylko że ona jest sporych rozmiarów.
Co byście doradzili?


Kompresor :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 08.02.2007 23:27

Może taki kompresor się przyda
Obrazek

Troszkę inny można kupić u Czechów
http://www.outdoor-eshop.cz/ostatni-tur ... -campingaz
aga i jacek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 125
Dołączył(a): 18.11.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga i jacek » 09.02.2007 07:55

mam jeszcze pytanko czy za takie dodatkowe namioty typu "weranda" pobierano od was dodatkową opłatę????
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 09.02.2007 08:17

Namiot to namiot tylko na niektórych campingach są rozróżnienia między 2, 3, 4 i więcej osobowymi i różne są ceny od nich ;) Ja za swój patent z połączonymi dwoma namiotami płaciłem jak za jeden namiot :D.
rich72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2213
Dołączył(a): 27.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rich72 » 09.02.2007 08:44

Janusz Bajcer napisał(a):Nie sypialnie są jednakowe, ale w tym roku używałem tylko jednej :wink: :lol:


Janusz bo już myślałem że żona Cię odstawiła jak wkleiłeś zdjęcie namiotu :wink:
gospodarz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1261
Dołączył(a): 06.05.2006
Re: Skuteczne pompowanie

Nieprzeczytany postnapisał(a) gospodarz » 09.02.2007 09:25

Plumek napisał(a):
gospodarz napisał(a):Proszę o rady w kwestii szybkiego pompowania materacy.
Mam zwykłą pompkę nożną, którą pompowanie przypomina trochę spacery Felicjana Dulskiego, jest powolne i żmudne. Wspomagam się też pompką elektryczną taką z supermarketu ale robi ona tyle hałasu, że mi zwyczajnie wstyd :oops: jej używać.
quote]

Kompresor :)


Właśnie taki kompresor mam. Nie dość że hałasuje to jest mało wydajny. Właściwie przydał się tylko do pompowania materacyków plażowych.
Natomiast ciekawie wygląda ta pompka campingazu podrzucona przez Janusza. Spróbuje poszukać w naszych sklepach czyba że ktoś takiej używa i wie co jest warta?
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 09.02.2007 09:30

Wybacz może się mylę, ale Janusz "podrzucał" właśnie kompresory a pompkę podrzuciłem ja :lol:, żadnej innej pompki w tym temacie nie widziałem ale może ślepy jestem 8O :lol:
P.S. bo ta pompka Campingazu to też kompresor :lol:
P.S.2 w/g obecnego kursu korony czeskiej ta "pompka" Janusza kosztowałaby 133,59 zł
Ostatnio edytowano 09.02.2007 09:33 przez Leszek Skupin, łącznie edytowano 1 raz
jacek gryczewski
Cromaniak
Posty: 1053
Dołączył(a): 07.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek gryczewski » 09.02.2007 09:32

jesli chodzi o pompowanie materacy czy pontonów to dla osób wybierajacyc sie w okolice Dubrownika radzę podjechać do duzego supermarketu za miastem i kupić dużą ręczną pompkę w zeszłym roku zaplaciliśmy za takie cudo ok 18 zł kwota znacznie mniejsza niz w polsce wiec nawet zostawilismy ja innym polakom na kampie
a i oszczednosc miejsca w samochodzie sie liczy
Elaj203
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 278
Dołączył(a): 02.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Elaj203 » 09.02.2007 09:35

Ja używam takiej pompki, może trochę hałasuje, ale materac mam napompowanu w ciągu 2 min. :lol:
Do pontonu też jest używana i sprawdza się.
http://www.allegro.pl/item161218332_cen ... _w_wa.html
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 09.02.2007 09:48

Elaj203 napisał(a):Ja używam takiej pompki, może trochę hałasuje, ale materac mam napompowanu w ciągu 2 min. :lol:
Do pontonu też jest używana i sprawdza się.
http://www.allegro.pl/item161218332_cen ... _w_wa.html


Proponuję wklejać takie urządzenia bo aukcja się skończy i nici zostaną z obrazu i opisu ;)

amertech01 z Allegro napisał(a):Obrazek
NOWA POMPKA FIRMY BESTWAY
ZASILANIE 12V DO GNIAZDA ZAPALNICZKI
W ZESTAWIE: POMPKA Z 3 KOŃCÓWKAMI
POMPUJE I USUWA POWIETRZE Z PIŁEK MATERACY PONTONÓW ITP
PARAGON LUB F-VAT
UWAGA !!! ZDJĘCIE PODOBNE RÓŻNI SIĘ WTYCZKĄ DO PRĄDU
NIE NA 220V TYLKO NA 12V

Pozdrav :papa:
jacek gryczewski
Cromaniak
Posty: 1053
Dołączył(a): 07.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek gryczewski » 09.02.2007 09:54

Leszek Skupin napisał(a):
Elaj203 napisał(a):Ja używam takiej pompki, może trochę hałasuje, ale materac mam napompowanu w ciągu 2 min. :lol:
Do pontonu też jest używana i sprawdza się.
http://www.allegro.pl/item161218332_cen ... _w_wa.html


Proponuję wklejać takie urządzenia bo aukcja się skończy i nici zostaną z obrazu i opisu ;)

amertech01 z Allegro napisał(a):Obrazek
NOWA POMPKA FIRMY BESTWAY
ZASILANIE 12V DO GNIAZDA ZAPALNICZKI
W ZESTAWIE: POMPKA Z 3 KOŃCÓWKAMI




POMPUJE I USUWA POWIETRZE Z PIŁEK MATERACY PONTONÓW ITP
PARAGON LUB F-VAT
UWAGA !!! ZDJĘCIE PODOBNE RÓŻNI SIĘ WTYCZKĄ DO PRĄDU
NIE NA 220V TYLKO NA 12V

Pozdrav :papa:






wlasnie cóś takiego mieli nasi sasiedzi obok to nie dość że wyje jak startujący 747 to wydajnosć jak milem okazje podpatrzyć na poziomie fiata 126 w 4 osoby pod góre echhh lenistwo ogarnia nasze spoleczenstwo ...................
Jacunio
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1645
Dołączył(a): 13.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacunio » 09.02.2007 10:01

Potwierdzam!
Sam mam powyższą pompkę i sprawdza się już od dwóch lat - kupiłem ją w Selgrosie, na 220V. Pompuje może nie najszybciej, ale skutecznie.
Ma też dobrą cechę - końcówkę można włożyć na ssącą dyszę i można porządnie odessać powietrze z materaca podczas składania.

A kiedyś kupiłem taki kompresorek, jak był opisywany wyżej i wyrzuciłem go po pierwszej nieudanej próbie. Kompresorek był firmy Toya, więc to może dlatego...

PozdraV
J.
gospodarz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1261
Dołączył(a): 06.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) gospodarz » 09.02.2007 10:04

Leszek Skupin napisał(a):Wybacz może się mylę, ale Janusz "podrzucał" właśnie kompresory a pompkę podrzuciłem ja :lol:, żadnej innej pompki w tym temacie nie widziałem ale może ślepy jestem 8O :lol:
P.S. bo ta pompka Campingazu to też kompresor :lol:
P.S.2 w/g obecnego kursu korony czeskiej ta "pompka" Janusza kosztowałaby 133,59 zł


Jak śpiwała Dalida w duecie z .....?
"Słowa, słowa" :)
http://www.geocities.com/henjea/palavra.html

Widzisz Leszku, zaintrygowany kształtem, na cenę campingazu nawet nie popatrzyłem. Na pompke elektryczną vel kompresor za ponad stówkę jednak się nie szarpnę. Pozostanę chyba przy Twojej propozycji pompki vel kompresora ręcznego.
Ostatnio edytowano 09.02.2007 10:20 przez gospodarz, łącznie edytowano 1 raz
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi

cron
Campingowe patenty i caravaning - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone