Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Campingi i plaże naturystyczne w Dalmacji

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Jasiu
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 10
Dołączył(a): 09.07.2003
Campingi i plaże naturystyczne w Dalmacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jasiu » 09.07.2003 18:31

Czy ma ktos jakies inf(miejsce,ceny itd. ) na temat campingow i plaz naturystycznych w Dalmacji? :D
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 09.07.2003 18:42

Jasiu napisał(a):Czy ma ktos jakies inf(miejsce,ceny itd. ) na temat campingow i plaz naturystycznych w Dalmacji? :D
Wejdz na strone campy wszedzie jest oznaczone FKK Znam jeden "Polaris: koło Porecza W mjescowości Baśka na KRKU jesli musisz miec towarzystwo innych. a jesli nie, to na całym wybrzeżu mozna znalezc miejsca do opalania spotkałam bardzo duzo nudystow pływajc pontonem po zatoczkach.W kazdym badz razie nie przeszkadzaja im tekstylni.
piotrekd
Odkrywca
Posty: 66
Dołączył(a): 28.04.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrekd » 10.07.2003 09:06

Może to jeszcze nie Dalmacja, ale na wyspie Rab korzystałem wielokrotnie z ładnej piaszczystej plaży naturystycznej. W miejscowości Lopar znajduja sie trzy oznakowane na mapach plaże FKK i duże ilosci dzikich plaż zajmowanych przez naturystów.
pozdrawiam
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
juli
Croentuzjasta
Posty: 373
Dołączył(a): 04.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) juli » 10.07.2003 09:10

bardzo usilnie szukałam camu FKK w Dalmacji i niestety nie znalazłam :cry: Na Istrii jest ich sporo, a potem to chyba tylko na wyspach :roll: (Rab i Hvar). Ale plaż naturystycznych jest całkiem dużo :wink: ,prawie w każdej miejscowości coś sie znajdzie. W tym roku np. korzystaliśmy z plaży w Zivogoste - Blato, koło campu Dole 8) . Sympatyczna plaża jest też na wysepce Locrum koło Dubrownika (pływa mały promik ze starego portu w D.)

juli
Kris_

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kris_ » 10.07.2003 09:20

ja natknołem sie na jeden na wyspie Pag olbrzymi camping. Znajomy opowiadał jak byl tam za pierwszym razem w 2000r. przyjechali w nocy znalezli wolne miejsce na rozbicie namiotu. Rano sie budza bo dziecko wpada do namiotu i pyta sie tatusiu a dlaczego tu wszyscy chodza nago.
Tak wiec na campingu jest wydzielony teren odgrodzony siatka.
zapomnialem nazwy campingu ale bardzo duzy na ok 4000 ludzi. tak wiec bez problemu mozna go znalesc.
juli
Croentuzjasta
Posty: 373
Dołączył(a): 04.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) juli » 10.07.2003 09:22

Kris_ napisał(a): Znajomy opowiadał jak byl tam za pierwszym razem w 2000r. przyjechali w nocy znalezli wolne miejsce na rozbicie namiotu. Rano sie budza bo dziecko wpada do namiotu i pyta sie tatusiu a dlaczego tu wszyscy chodza nago.
.


:lool: :lool: :lool:

juli
Jasiu
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 10
Dołączył(a): 09.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jasiu » 22.07.2003 23:02

Baska Voda, Hvar-kemp naturystyczny-tyle znam bo bylem teraz ale na plazach za miastami wszedzie pelno golaskow!!

Powrót do Naturystyczna Chorwacja



cron
Campingi i plaże naturystyczne w Dalmacji
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone