Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Camping Strasko/Novalija Pag 2013

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 19.06.2016 23:10

tygrys_8 napisał(a):Witam,
Mam ogromną prośbę...


Pobierz mapę kempingu to się zorientujesz co gdzie jest rozmieszczone ... blisko wszystkiego to na pewno nie będzie z nieparcelowanych miejsc. Po to są min. strefy ... aby najwygodniej mieli ci co zapłacą za najlepsze działki. Miejsca nieparcelowane są za strefą parcel ... bliżej płota ;) klik
Do plaży ok. 200 m, do basenów na siagę min. ze 300 m. Kemping jest duuuuży.
Bartex
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 06.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartex » 13.07.2016 13:08

Hej,

jesli ktos chcialby sie zapoznac z moimi uwagami na temat srodka Strasko (i tymi pozytywnymi i tymi negatywnymi) to zapraszam na mojego bloga.
Mam nadzieje, ze administratorom to nie bedzieprzeszkadzalo, ze wkleje link, ale przepisywanie tego byloby bez sensu. Poza tym jest tam tez kilka zdjec.

Na blogu opisuje tez inne miejsca z Chorwacji, rady, porady i uwagi. Moze sie komus przyda.
Jak najbardziej przyjmuje tez krytyke :)

Informacje o Strasko wpisz w google: bartstep-moto strasko

A tu fragment wpisu:
Kamping Strasko to właściwie już nie kamping ale małe miasto, na dodatek bardzo dobrze zorganizowane małe miasto. Sama linia plaży licząca sobie trzy i pół kilometra robi wrażenie, a na dodatek jest to tak wielki kompleks, że można tu spędzić dwa tygodnie urlopu bez konieczności opuszczania kampingu jeśli kogoś nie ciągnie by zobaczyć coś więcej.

Na terenie ośrodka znajdują się dwa markety (uwaga, ten bliżej recepcji jest o wiele tańszy, choć to ta sama sieć marketów) podobne do znanych nam z naszego podwórka Biedronek. Jest mały bazarek z owocami i warzywami, sklep ze świeżymi rybami, sklepik z pamiątkami, sklepik z regionalnymi produktami i z chorwackim winem, piekarnia…
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 19.09.2018 12:01

Myślałem, że rezerwując niemal rok do przodu (na sierpień 2019) będę mógł w parcelach przebierać jak w ulęgałkach. Nic bardziej mylnego.

Okazuje się, ze cennik na 2019 jeszcze nie gotowy, a miejsca w cieniu, blisko sanitariatów dawno zarezerwowane.

Musiałem nieco zmienić termin przyjazdu, żeby rozbić się w wybranym prędzej miejscu.

Do końca roku powinienem otrzymać wycenę i wtedy mogę potwierdzić lub zrezygnować.

Jeśli ktoś planuje rezerwować miejsce na tym kempingu, to proponuję się pospieszyć.
husband
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 813
Dołączył(a): 24.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) husband » 19.09.2018 19:05

Miałem okazje być przez chwilę na tym campingu po koniec czerwca 2018. Po przyjeździe na Pag udaliśmy się na ten camp. Ktoś napisał, że to miasto w mieście ... i to prawda. Na plus to chyba ładna, długa plaża i tyle ... Natomiast to jest typ "molocha" jeśli wiecie o co chodzi. Po rozejrzeniu się było tylko kilka wolnych, nieciekawych miejsc pod namiot w pierwszej i drugiej linii od morza. Był to koniec czerwca, a camping był już porządnie zatłoczony, głównie campery i przyczepy. Po informacji cenowej czmychnąłem stamtąd jak najdalej, cena trochę powalała... Co do miasta Novalja ... jak się wyraziła mieszkanka i tubylec Pagu, co potwierdzam, cyt: "Sodoma i Gomora" i kiwnęła ręką i tyle opinii.

Po odjechaniu trafiłem na Camping Draźica oddalonym trochę dalej. To był strzał w 10 !!!. Mały, cichy, kameralny w cieniu drzew oliwkowych, z własną plażyczką. Polecam serdecznie ..

Pozdrawiam
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 19.09.2018 22:04

Osobiscie potrafię znaleźć pozytywy zarówno na małym jak i dużym kempingu. Niestety jak ma się tylko jedno dziecko, to trzeba szukać miejsc gdzie znajdą się dla niego zajęcia i towarzystwo.

To że już w czerwcu sporo tam ludzi, a przyszły sezon częściowo zarezerwowany, też o czymś świadczy.

Dlatego napisałem, że jeśli ktoś planuje pobyt w tym ośrodku, to lepiej zaklepać wcześniej, tym bardziej że chyba jako jedyny ma sfotografowane wszystkie parcele kamerą 360 st.
Załączniki:
parcela1617.jpg
Moja miejscówka. Po skosie widać kibelki.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107675
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.09.2018 23:59

Szkoda, że już na kempingi nie jeżdżę .... :x
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 20.09.2018 09:45

Janusz Bajcer napisał(a):Szkoda, że już na kempingi nie jeżdżę .... :x


Zawsze możesz wrócić do źródeł ;)

Teraz da się upolować sprzęt w dobrych cenach, choć pewnie masz jeszcze w piwnicy trochę kempingowych klamotów.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107675
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 20.09.2018 11:10

Na emeryturze człowiek szuka wygodnego łóżka.
Żona już 10 lat temu kempingom powiedziała BASTA.

Na wygodnego kampera mnie nie stać, więc muszę szukać LASTA. :wink:

(Liczę, że uda się kiedyś z synami i wnukami pobyt w domkach na kempingu - późną wiosną lub wczesną jesienią)
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 20.09.2018 22:58

Skoro tak, to polecam mobildomek w eurocamp lub lux-camp na poczatku września.

Dobra cena, pełen komfort i to wszystko na kempingu :hut:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107675
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 20.09.2018 23:27

SingSing74 napisał(a):Skoro tak, to polecam mobildomek w eurocamp lub lux-camp na poczatku września.

Dobra cena, pełen komfort i to wszystko na kempingu :hut:

Wiem, wiem :wink: sprawdzałem i mam na uwadze te domki. :hut:
Globtroterek
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 32
Dołączył(a): 08.09.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Globtroterek » 22.09.2018 23:34

Janusz Bajcer napisał(a):
SingSing74 napisał(a):Skoro tak, to polecam mobildomek w eurocamp lub lux-camp na poczatku września.

Dobra cena, pełen komfort i to wszystko na kempingu :hut:

Wiem, wiem :wink: sprawdzałem i mam na uwadze te domki. :hut:


Domki fajne :) I poza sezonem spokojniej. Podrzucam trochę fotek i film ze Strasko.
https://www.globtroterek.com/camping-st ... ji-opinie/
Załączniki:
Camping-strasko-domki-wakacyjne2-1024x683.jpg
mmmk
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 21.10.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) mmmk » 21.10.2018 23:55

SingSing74 napisał(a):Myślałem, że rezerwując niemal rok do przodu (na sierpień 2019) będę mógł w parcelach przebierać jak w ulęgałkach. Nic bardziej mylnego.

Okazuje się, ze cennik na 2019 jeszcze nie gotowy, a miejsca w cieniu, blisko sanitariatów dawno zarezerwowane.

Musiałem nieco zmienić termin przyjazdu, żeby rozbić się w wybranym prędzej miejscu.

Do końca roku powinienem otrzymać wycenę i wtedy mogę potwierdzić lub zrezygnować.

Jeśli ktoś planuje rezerwować miejsce na tym kempingu, to proponuję się pospieszyć.



SingSing74 a na jakiego e-maila pisałeś z rezerwacją?

Oni prześlą mapkę z wolnymi parcelami?

Będę wdzięczna za odpowiedź.

Pozdrawiam
Magda
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 22.10.2018 12:35

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Zapytałem, czy interesująca mnie parcela jest wolna w określonym terminie. Nie była, więc podesłali mi propozycję kilkunastu innych wraz z fotkami tychże parcel. Wstępnie zarezerwowałem i teraz czekam na wycenę, bo jeszcze nie mają ustalonego cennika na 2019 r.
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 07.11.2018 11:42

Właśnie dostałem wycenę - parcela w strefie GOLD 14 dni w sierpniu 2+1(lat 7) = 6055 kun. Należy wpłacić zaliczkę w kunach w wysokości 30%.

Niestety płacąc przez ich stronę po zakończeniu płatności wywala "błąd przetwarzania".

PS. Od ceny możemy uzyskać 5% rabatu (po sezonie 10%) za okazaniem akceptowanych kart kempingowych, pod warunkiem, że resztę uiścimy gotówką.
tommypop
Croentuzjasta
Posty: 296
Dołączył(a): 13.04.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) tommypop » 07.11.2018 12:23

Też się zastanawiam nad kempingiem Strasko i dziś dostałem wycenę na domki mobilne
Ceny dla domków mobilnych
· Mobilny dom GOLD PLUS - (mobilny dom 32m², maks. 150-200 m od morza) - cena za dzień wynosi 139,00 € ;
· Dom mobilny PREMIUM - (mobilny dom 32m², maks. 50-100m od morza) - cena za dzień wynosi 159,00 € ;
· Przyczepa stacjonarna ADRIA - (mobilny dom 32m², maks. 50-100m od morza) - cena za dzień wynosi 185,00 € ;
· Domek mobilny OLIVE - (mobilny dom 34m², maks. 50-70 m od morza) - cena za dzień wynosi 189,00 € ;
· Dom mobilny MEDITERAN - (mobilny dom 34m², 150-200m od morza) - cena za dzień wynosi 189,00 € ;
· Dom mobilny MEDITERAN SUPERIOR ( dom mobilny 34m², 150-200m od morza, przy basenie) - cena za dzień wynosi
209,00 € ;
termin : 03-07-2019 do 13-07-2019
Ostatnio edytowano 07.11.2018 13:47 przez tommypop, łącznie edytowano 1 raz
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Camping Strasko/Novalija Pag 2013 - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone