Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Camping Strasko/Novalija Pag 2013

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Crixos
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 02.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crixos » 22.05.2014 18:46

Do rezerwacji konieczna jest przedpłata w wysokości 30% kosztu pobytu. W razie rezygnacji zwracają pieniądze pobierając tylko opłatę operacyjna w wysokości ok 50 Euro .
tu są namiary do osoby odpowiedzialnej za rezerwację ,
Slavica Jukić

Sales & Marketing
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
www.hadria.biz
Tel: 00385 53 663 381
Fax: 00385 53 663 430

Wystarczy mail po angielsku z opisem czego się szuka a bardzo szybko odpisują podając propozycję konkretnych parcel łącznie z ich zdjęciami
zufila
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 46
Dołączył(a): 08.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) zufila » 22.05.2014 19:38

dziękuję
o tej 30% zaliczce gdzieś chyba czytałam ale nie natknęłam się na informację o zwrocie w przypadku ewenualnej rezygnacji
Crixos
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 02.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crixos » 22.05.2014 21:20

już nie pamiętam, ale było to chyba w korespondencji albo w rozmowie ze Strasko w zeszłym roku. Nie robią dużych problemów przy rezygnacji , bo i tak wiedzą że parcelę sprzedadzą od ręki w sezonie , a zależy im na opinii.
zufila
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 46
Dołączył(a): 08.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) zufila » 27.05.2014 13:34

otrzymałam mailem folder w którym wszystko jest napisane, szkoda że nie pokusili się żeby te zasady umieścić na stronie (może słabo szukałam)
aż tak elastycznie nie jest, ale może to faktycznie kwestia dogadania się

When booking a pitch or mobile home, the guest is required to pay a prepayment until the date indicated in the offer. It is possible to make advance payment online or via bank transfer. The reservation is confirmed after advance payment is made and the guest will receive confirmation in written form. If the advance payment has not been made within the defined period, the reservation will be considered invalid. In case of online payment, the account will be debited in Croatian Kuna (HRK) with possible minimum exchange rate differences. When paying via bank transfer, Straško Camp is not liable for any bank fees.
It is possible to modify arrival and departure dates only in writing (e-mail, fax). The Sales and marketing department is then obliged to notify the acceptance of a change or cancellation in written form. The amount of the prepayment is only refunded in case of a cancellation 31 days before the arrival, but it is reduced by the amount of the bank expenses. In case of a cancellation that is not done on time, or if the guest doesn’t arrive, the amount of the prepayment is retained


nic nie ma o zaliczce częściowej (30%?) więc rozumiem, że muszę wpłacić całość i jeśli nie przyjadę to wszystko przepada, jeśli zrezygnuję miesiąc (!) przed to zwrócą mi całość z potrąceniem kosztów bankowych

niezbyt mi się to podoba...

spotkałam się z "opłatami rezerwacyjnymi" w kwotach symbolicznych 20-50 eur które nie są zaliczką tylko taką przepadającą lub zrealizowaną opłatą
Crixos
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 02.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crixos » 27.05.2014 16:32

Możliwe, że było to w korespondencji z nimi przed zeszłorocznym wyjazdem, niestety nie mam tego w archiwum. Rezerwację robiliśmy w styczniu lub lutym na sierpień i dopytywaliśmy co się stanie z zaliczką w sytuacji gdy nie będziemy mogli przyjechać. Co do samej zaliczki to po przesłaniu nam kalkulacji wyjazdu do naszej akceptacji na dokumencie jest dokładnie rozpisana wysokość przedpłaty o wartości 30% . Będę tam na początku sierpnia to jeszcze dopytam , choćby z czystej ciekawości. Mogło się oczywiście od tego czasu coś pozmieniać, może też na takie decyzje ma wpływ moment rezerwacji. Jeżeli jest robiona rok czy tez 6 miesięcy wcześniej to biorą pod uwagę różne sytuacje życiowe.
zufila
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 46
Dołączył(a): 08.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) zufila » 29.07.2014 12:47

Wróciłam :( ze Stasko, zadowolenie na najwyższym poziomie, obsługa, standard i czystość sanitariatów, cisza (oprócz Zyrce), bezpieczeństwo, sklepy w tym piekarnia, część rozrywkowa i sportowa, naprawdę zasługują na swoje gwiazdki.
Mimo rezerwacji parceli, zajęliśmy miejsce z strefie nieparcelowanej, a to dlatego że na żywo nasza parcela przegrała z wolnymi miejscami wśród drzew.
IMG_2592.JPG

Dopuszczam możliwość że wrócę jeszcze kiedyś na Strasko :papa:
kasik02
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 31.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasik02 » 31.07.2014 10:43

wybieram się na Strasko za dwa tygodnie i dzięki Waszym wpisom widzę że chcąc zaznać odrobinę spokoju trzeba by się rozłożyć na nieogrodzonych parcelach, ciut dalej od morza ale jak widać komfort pobytu ten sam. Mam nadzieję, że moja 5 letnia córeczka będzie miała zajęć co niemiara. Jak tam się zapowiada z pogodą, bo słyszałam że ostatnio trochę popadywało. I mam jeszcze jedno pytanko - czy można na kempingu używać grilla węglowego? czy też jest zakazany i trzeba korzystać np. z elektrycznego lub kuchenki elektrycznej?
Crixos
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 02.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crixos » 31.07.2014 14:17

My ruszamy dzisiaj w nocy w kierunku Strasko.
Grill tylko gazowy lub elektryczny, węglowe są zabronione
Kichol
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 331
Dołączył(a): 13.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kichol » 31.07.2014 22:36

Węglowe odpadają.

Pogoda była mocno deszczowa - bardzo mocne ulewy - sporo namiotów ludziom pozalewało.
Wczoraj rano miałem kłopoty żeby z Pagu na autostradę rano wyjechać - tak mocno lało.
Ponoc ulewy mają się skończyć po weekendzie.
awram_
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 132
Dołączył(a): 07.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) awram_ » 01.08.2014 00:17

Nie wiecie z jakiego powodu nie można wykupić zwykłej, pojedynczej wejściówki i wejść na teren kempingu? W zeszłym roku wchodziliśmy tam normalnie (bilet w cenie 15 kun i jazda), a teraz na dwóch bramkach dowiedzieliśmy się, że niestety nie ma takiej możliwości, gdyż jest to kemping dla ludzi z małymi dziećmi i trzeba wyrabiać jakąś kartę rodzinną. Myślałem, że Pan przy głównym wejściu nie bardzo mnie rozumiał, kiedy mówiłem mu, że w ubiegłym roku wchodziliśmy normalnie, więc udaliśmy się do bocznego wejścia, gdzie siedział chłopak dobrze władający angielskim- usłyszałem, że to prawda, w tym roku zmieniły się zasady, bo wydarzyły się pewne nieprzyjemne rzeczy.
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 01.08.2014 17:54

awram_ napisał(a):Nie wiecie z jakiego powodu nie można wykupić zwykłej, pojedynczej wejściówki i wejść na teren kempingu? W zeszłym roku wchodziliśmy tam normalnie (bilet w cenie 15 kun i jazda), a teraz na dwóch bramkach dowiedzieliśmy się, że niestety nie ma takiej możliwości, gdyż jest to kemping dla ludzi z małymi dziećmi i trzeba wyrabiać jakąś kartę rodzinną. Myślałem, że Pan przy głównym wejściu nie bardzo mnie rozumiał, kiedy mówiłem mu, że w ubiegłym roku wchodziliśmy normalnie, więc udaliśmy się do bocznego wejścia, gdzie siedział chłopak dobrze władający angielskim- usłyszałem, że to prawda, w tym roku zmieniły się zasady, bo wydarzyły się pewne nieprzyjemne rzeczy.

I prawidłowo, dlaczego osoby nie mieszkające na kempingu mają się platac po jego terenie. Kwestia bezpieczeństwa. Jak ja mieszkam na kempie to nie chodzę przez czyjś apartament na jego plażę choćby była nie wiem jak piękna.
awram_
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 132
Dołączył(a): 07.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) awram_ » 02.08.2014 00:36

Skoro władze kempingu dopuszczały sprzedaż wejściówek na plażę, to ludzie, którym to nie pasowało, mogły omijać go szerokim łukiem ;). Idąc Twoim tokiem myślenia na Pagu pozostałoby niewiele publicznych plaż, bo przecież 3/4 z nich to te należące do hoteli czy kempów. Ale koniec OT...
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 02.08.2014 08:46

Widocznie władze kempingu poszły po rozum do głowy jak im jednego czy drugiego gościa oskubano na kempie i skończyli z wycieczkami.
A na marginesie to najpiękniejsze plaże na Pagu nie należą do nikogo a z tym 3/4 mocna przesada, gdzie te hotele na Pagu?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107676
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 02.08.2014 13:20

awram_ napisał(a):Nie wiecie z jakiego powodu nie można wykupić zwykłej, pojedynczej wejściówki i wejść na teren kempingu?
W zeszłym roku wchodziliśmy tam normalnie (bilet w cenie 15 kun i jazda), a teraz na dwóch bramkach dowiedzieliśmy się, że niestety nie ma takiej możliwości, gdyż jest to kemping dla ludzi z małymi dziećmi i trzeba wyrabiać jakąś kartę rodzinną. Myślałem, że Pan przy głównym wejściu nie bardzo mnie rozumiał, kiedy mówiłem mu, że w ubiegłym roku wchodziliśmy normalnie, więc udaliśmy się do bocznego wejścia, gdzie siedział chłopak dobrze władający angielskim- usłyszałem, że to prawda, w tym roku zmieniły się zasady, bo wydarzyły się pewne nieprzyjemne rzeczy.

Na pytanie z początku Twojego postu nasz odpowiedź na jego końcu :wink:
awram_
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 132
Dołączył(a): 07.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) awram_ » 03.08.2014 11:18

Janusz Bajcer napisał(a):Na pytanie z początku Twojego postu nasz odpowiedź na jego końcu :wink:


Myślałem, że ktoś może wiedzieć w jakim stopniu nieprzyjemne były ;).
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Camping Strasko/Novalija Pag 2013 - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone