Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Camping Punta Sveti Petar

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Zibuś
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 319
Dołączył(a): 02.05.2006
Camping Punta Sveti Petar

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zibuś » 05.05.2006 09:42

Szukam kontaktu z camperami z Punty. Może w tym roku znowu sie spotkamy
Bolo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 265
Dołączył(a): 23.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bolo » 23.05.2006 11:29

Czesc Zibus ja co prawda nie byłem na kempie Punta ale od trzech lat spędzam wakcje z przyjaciółmi z Zabrza w Sveti Petar n/moru k/Biogradu. miejsce jest ekstra. Nocujemy na prywtnej kwaterze. Pozdro od ludzi z Zabrza.
Zibuś
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 319
Dołączył(a): 02.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zibuś » 23.05.2006 22:47

CZESC BOLO! SVETI PETAR JEST RZECZYWIŚCIE EKSTRA. BYŁEM TAM Z RODZINKĄ CZTERY RAZY.ZAWSZE MIESZKAMY NA KAMPINGU PUNTA U MITRE JURIŚIĆ-a .NAMIOT MAM ROZBITY W GAJU OLIWNYM OK 50m OD MORZA,COŚ WSPANIAŁEGO. SZUKAM KONTAKU Z LUDŻMI PUNTY BO WIEM ŻE SKŁAD NA KEMPINGU OD LAT JEST TEN SAM. POZDRAWIAM SZCZEGÓLNIE RYSKA I ROBERTA Z DOLNEGO ŚLĄSKA ORAZ DANKĘ I MIRELLE Z POZNANSKIEGO I OCZYWIŚCIE ICH RODZINY. W TYM ROKU WYJEŻDŻAM 10.07 I MYŚLĘ ŻE PUNTĘ ZNOWU ODWIEDZĘ. POZDRAWIAM!!!
tomala
Odkrywca
Posty: 90
Dołączył(a): 18.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomala » 23.05.2006 23:06

Punta a dokladniej gdzie to? moze jakis link?
Zibuś
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 319
Dołączył(a): 02.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zibuś » 23.05.2006 23:22

CZEŚĆ TOMAL! Sveti petar to mała wioska ok 15km na południe od Zadaru.Wioska ,ale z licznymi kampingami przydomowymi i kwaterami.Morze jest blisko Jadranka daleko od noclegowni.Linków nie posiadam, z tego co wiem mój znajomy chorwat nie ma stronki w necie.POZDRAV!
tomala
Odkrywca
Posty: 90
Dołączył(a): 18.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomala » 24.05.2006 00:06

dzieki za odpowiedz pytalem z ciekawoscii bo wybieram sie w miejsce ktore uzeklo mnie za 1 razem jak bylem w chorwacji czyli okolice Dubrownika
Bolo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 265
Dołączył(a): 23.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bolo » 25.05.2006 09:22

Witaj Zibuś jak to fajnie pogadac z ludzmi którzy jeżdżą w te same miejsca. My nocujemy w zasadzie obok Punty u Ante Jurisica, to chyba rodzina. U niego na podwórku jest taka duża rozłożysta pinia przy samym morzu a z domu do wody przez podwórko jest ok. 15 metrów.Wyjeżdżamy 16 czerwca i będziemy tam do 1 lipca, także mistrzostwa bedziemy oglądac w chorwackiej TV. Jeśli będziesz miał okazję to polecam pobyt w Svatim Petrze w okolicy 29 czerwca wtedy jest św. Piotra i Pawła i cała wioska imprezuje. Byliśmy już dwa razy na takiej imprezie. Ante zaprsza wszystkich swoich gości i cała rodzine z chorwacji. Pozdrawiam Bolo.
Zibuś
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 319
Dołączył(a): 02.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zibuś » 26.05.2006 08:39

CZEŚĆ BOLO! MOŻE KILKA RAZY BYLISMY SĄSIADAMI A NIE WIEMY O TYM :) RZECZYWIŚCIE ANTE JEST BRATEM MITRE.MY NOCUJEMY ZA DOMEM MITRE (TYM NISKIM ) W OGRODZIE. PINIA- JEST PINIA NAD MORZEM, POD KTÓRĄ POPOŁUDNIOWĄ SJESTĘ URZĄDZAJĄ SOBIE JURIŚIĆE HEHE. U ANTEGO RÓWNIEŻ BYWAŁEM ALE TYLKO W PIWNICZCE :lol: ZOBACZ ZDJĘCIA Z WAKACJI NA FORUM. W TYM ROKU JEDZIEMY 10.07 ALE NAJPIERW NA POŁUDNIE A POTEM DO MITRE NA JAKIEŚ 10 DNI. POZDRAV!
Bolo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 265
Dołączył(a): 23.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bolo » 27.05.2006 17:13

czesc Zibus no więc teraz już jestem w domu. Ja z okna pokoju patrze na dom Mitre. A piwniczka Ante jest super. Zdjęcia z wakacji już widziałem i właśnie przez te zdjęcia cie znalazłem. Kiedy je obejrzałem pomyślałem że skądś znam ten zachód słońca. Gdzie jedziecie w tym roku na południe, dalekood svetego petra?My myśleliśmy o 2 dniach w dubrowniku. Ale jeszcze nic pewnego. Pytanko natury technicznej próbowałem zamiescic swoje zdjęcia ale są za duże rozmiarem tj za dużo kb. Wiesz jak rozwiązac ten problem. POZDRAV!
Zibuś
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 319
Dołączył(a): 02.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zibuś » 28.05.2006 11:02

WITAJ BOLO! W TYM ROKU WYJEŻDŻAMY OK 10.07 I ZAMIERZAMY DOTRZEĆ W OKOLICE DUBROWNIKA. LUDZIE NA FORUM ZACHWALAJĄ CAMPING "POD MASLINOM" W ORASACU I CHYBA SPRAWDZIMY CZY JEST GODNY POLECENIA GO INNYM. W ZESZŁYM ROKU BYLIŚMY W DUBROWNIKU ALE TYLKO JEDEN DZIEŃ, KILKA GODZIN. SPALIŚMY NA KAMPINGU ROGAC W SLANO(SUPER) ALE TO STANOWCZO ZA MAŁO ZEBY DUBROWNIK ZWIEDZIĆ.CO DO ZDJĘĆ TO MUSISZ JAKIMŚ PROGRAMIKIEM DO EDYCJI ZDJĘĆ ZMIENIC ROZMIAR FOTKI NP.350X350 PIKSELI I TAKIE ZDJĘCIE BĘDZIE MIAŁO POJEMNOŚC DO TYCH WYMAGANYCH 90KB. POPRÓBUJ NA PEWNO CI SIĘ UDA.
Bolo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 265
Dołączył(a): 23.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bolo » 28.05.2006 12:29

Witaj Zibuś!. Serdecznie dziekuje za informacje, będę próbował z tymi zdjęciami. Muszę dogadac temat Dubrownika ze znajomymi i chyba faktycznie się wybierzemy. Jeśli zachaczymy o cemping Pod Maslinom to będę mogł ci ewentualnie przesłac jakies informacje naten temat. My powoli zaczynamy przygotowania techniczne do wyjazdu. 16. 06 startujemy. Jeśli masz u siebie na kompie zainstalowany Google earth to możesz sobie spojrzec z satelitki na miejscse gdzie nocujemy - jest akurat foto tego rejonu, widac też Biograd. Polecam.
Zibuś
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 319
Dołączył(a): 02.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zibuś » 29.05.2006 09:39

HEJ BOLO! MAM TEN PROGRAMIK, DOMY MITRE I ANTEGO SĄ DOKŁADNIE WIDOCZNE.RÓWNIEŻ INNE MIEJSCA W EUROPIE MOŻNA SOBIE PRZYPOMNIEĆ. POD DUBROWNIKIEM JEST CAMPING ROGAC W SLANO, NOCOWAŁEM NA NIM I POLECAM.JEŚLI BĘDZIESZ POD MASLINOM TO NAPISZ JAK TAM JEST. NO ALE JESZCZE JEST TROCHĘ CZASU I TRZYMAMY KONTAKT JAKBY CO. POZDRAWIAMY ZABRZE!
Bolo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 265
Dołączył(a): 23.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bolo » 26.06.2006 23:13

Witaj Zibuś serdeczny pozdrav dla Ciebie i całej rodzinki ze svetego Petara z tarasu u Antego. Pogoda jest super po 37 - 40 st. Morze cieplutkie. mam nadzieje ze wy również będziecie mieli taką pogode. Na razie hej.
Zibuś
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 319
Dołączył(a): 02.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zibuś » 26.06.2006 23:49

Bolo napisał(a):Witaj Zibuś serdeczny pozdrav dla Ciebie i całej rodzinki ze svetego Petara z tarasu u Antego. Pogoda jest super po 37 - 40 st. Morze cieplutkie. mam nadzieje ze wy również będziecie mieli taką pogode. Na razie hej.

Witaj ! Nawet nie wiesz jak Ci zazdrościmy, że mozesz już korzystać z uroków cro i Jadrana. My odliczamy juz dni,zostało ich 12.Pozdrów proszę jeśli możesz Ante i Mitre.
Wypoczywajcie szczęśliwie i nie zapomnij się 29.06 (Świetego Piotra i Pawła) podczas imprezki :wink:
Zibuś
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 319
Dołączył(a): 02.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zibuś » 25.04.2007 00:45

Ani się człowiek spostrzegł a tu już roczek przeleciał i niedługo będziemy sie przygotowywać do wyjazdów wakacyjnych. Po wakacjach w 2006 roku na forum ukazała się rewelacyjna relacja z pobytu na kampingu Pana Janusza Bajcera.Znajdziemy ją TU Ciekaw jestem ilu forumowiczów skusi się by sprawdzić jakość usług na campingu Punta i ocenić uroki okolicy.Ja sprawdzać nie muszę bo znam je doskonale ale i tak w tym roku mam nadzieję spędzić wakacje u rodziny Juriśić w Svetim Petarze.
Czy ktoś jeszcze się tam wybiera? Ja w każdym razie polecam 8)

Pozdrav :papa: :sm:
Następna strona

Powrót do Kempingi



cron
Camping Punta Sveti Petar
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone