Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Camping Punta Sveti Petar

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Zibuś
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 319
Dołączył(a): 02.05.2006
Re: Witam

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zibuś » 03.06.2008 00:46

Janusz Bajcer napisał(a):
markman napisał(a):Mam pytanie odnośnie omawianych kempów...czy znane Wam są linki do ich stron, cenników /sw. petar-punta/.
Bardzo proszę o podanie.
Pozdrawiam


Witaj Marku :wink:
Kempingi w Sveti Petar nie mają stron internetowych :cry:
Ale są to jedne z najtańszych kempingów w Chorwacji , a przy tym w całkiem dobrym standardzie.
Jak czytałeś (i oglądałeś) moją relację z 2006 roku , to masz tam więcej szczegółów.

Zgadam sie w stu procentach. Poczytaj relację Janusza pakuj się i jedź na PUNTE :wink: bo warto
markman
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 8
Dołączył(a): 26.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) markman » 05.06.2008 16:53

Witam, :D
Relacja Janusza była podstawowym źródłem informacji o tym miejscu i nie ukrywam, że zdaję się na jego opinię w tym temacie...
Szkoda, że chociaż cennika jakiegoś nie macie, ja ze swojej strony znam tylko kemp "Pod Maslinom/Orasac" i do niego szukam odniesienia :D
Znalazłem dzisiaj pocieszającą wiadomośc na cro.pl o której pewnie już wiecie......odwołano blokady żywnościowe :D /autko będzie miało co wieść/.
Pozdrowienia dla Wszystkich
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.06.2008 17:32

Cytat z relacji
"Kamp jest mały tzw. przydomowy, wita nas właścicielka, pokazuje dwa miejsca na postawienie namiotu , ale trochę mało atrakcyjne, te lepsze miejsca są zajęte, żona sprawdza toalety, nie najgorsze, ale "kręci nosem" co widząc właścicielka oferuje oglądnięcie innego, kilkadziesiąt metrów dalej kampu, prowadzonego przez syna o nazwie Punta 2 - mówi, że to nowy kamp i tam sanitariaty są super i ciepła woda do mycia non-stop. Wsiadamy w auto właścicielki, jedziemy ten kamp oglądnąć, miejsce dość dobre blisko morza jest, sanitariaty nowe i czyste, cena za pobyt 15 euro/noc (2 osoby, auto, namiot, prąd)"

Tak było w 2006 roku , Zibuś był w 2007 roku - to może poda ile On płacił.
Zibuś
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 319
Dołączył(a): 02.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zibuś » 05.06.2008 21:35

Janusz Bajcer napisał(a): cena za pobyt 15 euro/noc (2 osoby, auto, namiot, prąd)"

Tak było w 2006 roku , Zibuś był w 2007 roku - to może poda ile On płacił.


Byłem w 2007 roku ale na sąsiednim polu, u Mitre. Bożo ma trochę taniej. Ja płaciłem za 4 osoby ( 2+2 ), auto, prąd i oczywiście duży śator jakieś 18 - 20 eurasów na dobę. Jak będzie w tym roku dowiem się być może w niedzielę ( mam zamiar zadzwonić do Mitre ) lub za 16 dni :D

P.S.
Janusz gdzie w tym roku zawitasz ? Może też do Petara ? :wink:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.06.2008 22:10

Zibuś napisał(a):Janusz gdzie w tym roku zawitasz ? Może też do Petara ? :wink:


Jubileuszowy 10 wyjazd w sierpniu będzie tam gdzie pierwszy - czyli na Istrię i kemping Valkanela w Futanie :lol:
Ten kemping to przeciwieństwo Punta - ma ok. 80 ha , jadę tam dlatego, że obok w hotelu będą moi dobrzy znajomi, których namówiłem na pierwszy wyjazd do Cro - zgodzili się , ale chcieli pobyt z wygodami i z wyżywieniem.
Zibuś
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 319
Dołączył(a): 02.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zibuś » 05.06.2008 22:27

Janusz tak tylko zapytałem :wink:
W Chorwacji wszędzie jest pięknie my tylko upodobaliśmy sobie pewne miejsca i tam jeździmy. Czasem zazdroszczę turystom tego, że kilka dni spędzają tu a kilka gdzie indziej. Ja jakoś tak nie potrafię. Lubię mieć bazę wypadową i oczywiście jeżdżę i zwiedzam ale od kilku już lat wracam do bazy czyli do Sv. Petara.

Pozdrawiam gorąco. Zibuś 8)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.06.2008 22:35

Mam nadzieję , że jeszcze kiedyś do Sveti Petar zawitam, jak nie na kemping, to do jakiegoś apartamentu - np. do Danilo :lol:

Również pozdrawiam. :papa:
markman
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 8
Dołączył(a): 26.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) markman » 07.06.2008 12:59

Hello...:D
Dzięki za info....mam podobny układ, czyli 2+2 :D
Myślę, ze ceny będą podobne.
Pozdrowienia
Tomcroek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 101
Dołączył(a): 06.02.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomcroek » 07.06.2008 13:25

Witam
Czy na tych campingach za nocleg przyjmują też kuny ?
Bo ja nie bawię się w kombinacje z walutą, tylko wybieram kuny z bankomatu w cro.
Pozdrawiam :D
Zibuś
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 319
Dołączył(a): 02.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zibuś » 07.06.2008 15:35

Tomcroek napisał(a):Witam
Czy na tych campingach za nocleg przyjmują też kuny ?
Bo ja nie bawię się w kombinacje z walutą, tylko wybieram kuny z bankomatu w cro.
Pozdrawiam :D

Ja zawsze płacę w kunach 8)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 07.06.2008 15:50

Mnie młody zarządca kempingu na zapytanie jaką waluta zapłacić za pobyt powiedział:

mogą być kuny , może być euro - ne ma problema :lol: :lol:
Tomcroek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 101
Dołączył(a): 06.02.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomcroek » 07.06.2008 19:05

Dziękuję za szybką odpowiedź.
Wstępnie planuję zawitać na któryś z tych campingów w połowie lipca :lol:
markman
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 8
Dołączył(a): 26.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) markman » 07.06.2008 20:02

Najlepiej jest płacić w kunkach /to moja opinia/- nie tracisz na przeliczeniu waluty, a z tym róznie bywa...kursy na kempach moga sie wahać :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 07.06.2008 20:24

markman napisał(a):Najlepiej jest płacić w kunkach /to moja opinia/- nie tracisz na przeliczeniu waluty, a z tym róznie bywa...kursy na kempach moga sie wahać :D


W Sveti Petar na kempingach nie ma kantorów , a zarządca kempingu na którym byłem , zapłatę w kunach liczył wg kursu euro jaki był w kantorach i bankach w Biogradzie , dlatego zapłaciłem mu w euro.
markman
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 8
Dołączył(a): 26.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) markman » 16.06.2008 23:40

Witam ponownie :)
A jak sprawa lodówek?Czy są do dyspozycji i czy są wliczone w cenę pobytu na tych kempach?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi



cron
Camping Punta Sveti Petar - strona 10
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone