Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

camping Planik na Pag-u

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 04.11.2011 11:46

Recepcja
Obrazek

Baroknajpa
Obrazek

Uliczka
Obrazek

Apartmany w lasku
Obrazek

GrillPlatz
Obrazek

Plac zabaw i boisko
Obrazek

Campingowe Pozdrav
markasyt
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 342
Dołączył(a): 25.10.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) markasyt » 04.11.2011 14:17

Jacek S napisał(a):Apartmany w lasku
Obrazek


Byliśmy w tych "apartmanach" parę dni w tym roku. Korzystne wrażenie. W środku lodówka, kuchenka gazowa, wyposażenie kuchenne, materace z pościelą, krzesła, stolik.
Zarezerwowaliśmy przez booking.com

dakard napisał(a):...dość daleko do plaży ( chyba z 10 minut ) a z powrotem pod górkę... :)

w Chorwacji najczęściej z plaży jest pod górkę :D
dariuszsx
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) dariuszsx » 11.11.2011 23:07

dariuszsx
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 18.11.2009
Re: Kemping PLANIK

Nieprzeczytany postnapisał(a) dariuszsx » 24.11.2012 20:47

tzn
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 11.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) tzn » 11.06.2015 16:11

Witam.
Mam pytanie do tych, którzy już byli na kampingu w Chorwacji. A zwłaszcza jak byli na Planiku.
Czy nie jest tam za gorąco?
W innych wątkach ludzie piszą że bez klimatyzacji nie da się żyć. Jadę pierwszy raz do Chorwacji.
W zestawie żona i dwójka dzieciaków (4+7). Mamy kilka noclegów niedalego Zadaru na drugą część wyjazdu i szukam czegoś na kilka pierwszych dni.
Chciałem koniecznie w Razancu, ale prawie wszystko zajęte.
Do wyboru albo Planik w Razancu albo apartament w Sukosan.
Pozdrawiam.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 11.06.2015 16:40

Cześć.
Camp Planik jest zalesiony więc jest dużo cienia i przyjemnie.
Popatrz na moją ostatnią relację tam jest chyba kilka zdjęć
(wyżej w tym temacie też są).
tzn
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 11.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) tzn » 11.06.2015 16:47

Hej, dzięki za odpowiedź.
Zdjęcia wyglądają super. Dla mnie to właśnie idealne miejsce na wakacje. Do tej pory wybierałem domki nad bałtykiem bo są w lesie, jest cisza i spokój ale przy zachowanej kulturalnej swobodzie.
Pytam o upał głównie ze względu na nocleg.
Apartamenty mają klimę, ale często podwórka sa na 20 m2 trzeba schodzić z 1 piętra na dół, co przy dzieciakach jest upierdliwe.
A skoro już tam byłeś i zrobiłeś fajne fotki, naprawdę wygląda to lux, to miałbym pytanka:
- czy krzesła są do zestawu comfort? chciałem wynająć namiot, nie brać swojego
- czy jest w miarę cicho w nocy
- czy do tych materacy jest jakaś pościel
- czy zawsze jest taka mała kuchenka? bo w opisie na stronie jest lódówka, nie widzę nic o kuchence
- czy plaże w razancu są zatłoczone

Z góry wielkie dzięki za odpowiedź.
Pozdrawiam.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 12.06.2015 07:03

tzn napisał(a):A skoro już tam byłeś i zrobiłeś fajne fotki, naprawdę wygląda to lux, to miałbym pytanka:
- czy krzesła są do zestawu comfort? chciałem wynająć namiot, nie brać swojego
- czy jest w miarę cicho w nocy
- czy do tych materacy jest jakaś pościel
- czy zawsze jest taka mała kuchenka? bo w opisie na stronie jest lódówka, nie widzę nic o kuchence


Z tak szczegółowym pytaniami proponuje mejlowo :arrow: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Ja cały majdan wożę ze sobą. Przechodząc obok wygląda, że wszystko jest tylko się wprowadzać.

planik.jpg


tzn napisał(a):- czy plaże w razancu są zatłoczone


Mam takie zdjęcie. Jest różnie na tzw. plaży miejskiej.

Razanac plaża.jpg


Wzdłuż wybrzeża są skałki i tak jest luźniej. Jest nawet taka fajna mała zjeżdżalnia do wody (przynajmniej wtedy była).

Pzdr
TicoTrip
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 18.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) TicoTrip » 13.07.2015 08:43

Witam, witam!

Przyjaciele, czy był ktoś z Was w Planiku w ofercie wynajmowanych namiotów? W przyszłym tygodniu rozpoczynamy wakacje w namiocie standard. Booking.com, gdzie dokonaliśmy rezerwacji, wyliczył nam, że kosztować to będzie 280 euro za 7 nocy. Czy w tej kwocie nie ma ukrytych opłat? Pozdrawiam!
bozenadr
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 04.10.2014
Pag - camping - jaki?

Nieprzeczytany postnapisał(a) bozenadr » 26.12.2015 19:03

Witam wszystkich
Kochani forumowicze - wszystkiego dobrego w święta. Jako że wakacje tuż tuż... :D chciałam prosić serdecznie o poradę, gdzie na wyspie Pag można znaleźć jakiś nieduży camp, z dostępem do internetu i z dobrym zasięgiem telefonicznym (niestety nawet na urlopie muszę mieć dostęp ze względu na pracę... :( ). Szukam już od dłuższego czasu po forum i ogólnie po necie... i jak na razie to nic ciekawego nie znalazłam. Nie chcę dużych molochów i tłumów ludzi. Mogę prosić o pomoc?
Jackar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 683
Dołączył(a): 07.02.2014
Re: Pag - camping - jaki?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jackar » 26.12.2015 19:45

Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008
Re: Pag - camping - jaki?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 28.12.2015 16:18

Jackar napisał(a):Może coś takiego: http://www.camping-puntica.hr/pl/


Skoro jest Puntica to może być i Planik. :wink:

Cześć Bożena
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Pag - camping - jaki?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.12.2015 00:18

bozenadr napisał(a):Witam wszystkich
Kochani forumowicze - wszystkiego dobrego w święta. Jako że wakacje tuż tuż... :D chciałam prosić serdecznie o poradę, gdzie na wyspie Pag można znaleźć jakiś nieduży camp, z dostępem do internetu i z dobrym zasięgiem telefonicznym (niestety nawet na urlopie muszę mieć dostęp ze względu na pracę... :( ). Szukam już od dłuższego czasu po forum i ogólnie po necie... i jak na razie to nic ciekawego nie znalazłam. Nie chcę dużych molochów i tłumów ludzi. Mogę prosić o pomoc?

Są jeszcze
>>> http://www.autocampdrazica.com/pl/o-kem ... ica-s2.htm
>>> http://www.campkanic.com/pl/kemping-kanic-novalja
(z internetem) :wink:
Poprzednia strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
camping Planik na Pag-u - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone