Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Camping Medulin

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
RatowniczkaWOPR
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 06.08.2006
Camping Medulin

Nieprzeczytany postnapisał(a) RatowniczkaWOPR » 06.08.2006 23:53

czy ktos byl juz moze w Medulinie na campingu "Medulin Village Camping" ?? i moglby mi napisac kilka slow na ten temat , i na temat pobliskich atrakcji i okolicy ??
Fuks_ja
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 7
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fuks_ja » 11.08.2006 14:46

Ja nie byłam na tym akurat kampie ale na Kazeli (której nb. nie polecam), ale mam przed sobą folder z kampingami i tam piszą, że interesujący Cię kamp jest "położony na półwyspie połączonym z wysepką mostem; przepiękny widok na wyspy i morze w okolicach Puli" itp.

Co do okolicy, to w samym Medulinie nie ma nic ciekawego, ale jak na pewno wiesz jest stąd bardzo blisko do Puli, w której jest m.in. słynny amfiteatr. Generalnie Pula ma fajną starówkę, choć jest sporym miastem, i poza starówką nie jest zbyt piękna. Nie zdziw się, jeśli wszędzie będziesz słyszała język włoski, cała Istria należała kiedyś do Włoch i oni tu przyjeżdżają tak jak Niemcy na naszą Warmię ;) Pula jest o tyle ciekawie położona, że możesz z niej jechać i na wschód, i na zachód Istrii. Ja byłam na zachodzie, polecam Rovinj a zwłaszcza Porec (zresztą o Wenecję też zahaczyłam). Gdybyś chciała jeszcze coś wiedzieć, pytaj.
Fuks_ja
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 7
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fuks_ja » 11.08.2006 14:55

Aaaa... i zajrzyj tu:

http://www.arenaturist.com
mac641
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 26.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) mac641 » 14.07.2015 02:32

Wracam z tematem. Czy ktoś był na kempingu w Medulin. Proszę o opinię.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 14.07.2015 16:24

mac641 napisał(a):Wracam z tematem. Czy ktoś był na kempingu w Medulin. Proszę o opinię.

Równie stare ale zawsze coś:
ktory-kamping-wybrac-t18587.html#p266059
:papa:

Powrót do Chorwackie ABC


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Camping Medulin
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone