Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Camping Maritime, camping Matea- opinie

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
gch
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 12.01.2003
Camping Maritime, camping Matea- opinie

Nieprzeczytany postnapisał(a) gch » 22.01.2003 19:32

Witajcie wszyscy internauci-turyści.
W tym temacie proszę Was o przedstawienie swoich opinii na temat Campingu Maritime w miejscowości Privlaka niedalego Zadaru oraz campingu Matea w miejscowości Vir na półwyspie powyżej m. Privlaka.
yeoz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 163
Dołączył(a): 16.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) yeoz » 24.01.2003 15:05

niestety nie byłem na tych campingach ale może pomocny Ci będzie adres
www.camping.hr, znajdziesz tam interesujące Cię campy
gch
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 12.01.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) gch » 24.01.2003 23:14

Kolego na tej stronie znajdę chyba wyłącznie ceny. Interesuje mnie natomiast położenie, standard, plaża, zadrzewienie, sklepy, łazienki- dosłownie wszystko co mozna o tym cempie powiedzieć, przede wszystkim czy warto tam jechać.
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002
gch!! cam.

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 26.01.2003 14:59

Czytając forum zauważyłam że piszesz przewodnik po camp. Chorwacji nawet to dobry pomysł. Na twoim miejscu zbierała bym prospekty .są wiarogodniejsze niz ludzkie opinjie"jednemu sie podoba matka drugiemu córka"
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002
gch!! cam.

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 26.01.2003 15:01

Czytając forum zauważyłam że piszesz przewodnik po camp. Chorwacji nawet to dobry pomysł. Na twoim miejscu zbierała bym prospekty .są wiarygodniejsze niz ludzkie opinjie"jednemu sie podoba matka drugiemu córka"
gch
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 12.01.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) gch » 26.01.2003 19:43

Cześć Petris. Nie piszę przewodnika po campach w HR. Chcę wyłącznie znaleźć na lato 2003 tani, ładny, dobrze położony i zadbany camp. Z przyczepą nie sposób jeździć od campu do campu. Na stronach internetowych naszych i obcych znalazłem te dwa kampingi jako jedne z tańszych i po prostu chcę się o nich czegoś dowiedzieć zanim tam dojadę i stwierdzę, że z przyczepą nie mam gdzie zawrócić tak jak np w Crkvenicy.
Anula
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 24.01.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anula » 26.01.2003 20:33

gch jaką masz przyczepę ? czy tak dużą
gch
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 12.01.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) gch » 28.01.2003 19:15

Cześć Anulu. Przyczepa- mała nie jest 7,5 m. No cóż, ja po prostu lubię wygodę i nie znoszę ścisku.
Irem
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 43
Dołączył(a): 22.03.2003
Vir

Nieprzeczytany postnapisał(a) Irem » 24.03.2003 01:42

Viru zdecydowanie nie polecam byłem pelno ludzi tlok miejscowosc typu kombinat. Jak zobaczylem (bo tez poczatkowo wybralem ta miejscowosc) pojechalem dalej skonczylo sie na Murterze - pieknie polozona wyspa. Dosc niskie ceny choc standard taki sobie ..no ale w szczycie sezonu.
Ostatnio edytowano 17.04.2003 00:33 przez Irem, łącznie edytowano 1 raz
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002
przyczepy

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 12.04.2003 12:42

Ja tez mam taka przyczepe moze wieksza. po prostu stawiam ja w marcu nad nasza piekna zatoka w Chalupach, mam wtedy wszystko.wiatr na surfing piasek dla dzieci ,. strony przepiekne ,morze .troch zimne lecz mozna wytrzymac a jadac przez Szwajcarie Kaszubska co za widoki. Mozna sie zakochac i zostac na zawszeDo pazdziernika koszt niewielki.Pare kilometrow i juz wspaniale wczasy.
bingo
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 12.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) bingo » 13.04.2003 00:57

gch, najlepszą biblią dla przyczepowiczów jest wydawnictwo Europa Camping Caravanning. w opisach campingow znajdziesz dosłownie wszystko, procz tego ceny na autostrdach w krajach europy, rozkłady jazdy promów itd. Troche kosztuje, ale warto.

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Camping Maritime, camping Matea- opinie
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone