Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Camping JASENOVO-jakie opinie?

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
art66x
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 82
Dołączył(a): 17.06.2008
Camping JASENOVO-jakie opinie?

Nieprzeczytany postnapisał(a) art66x » 08.06.2009 14:11

Witam wszystkich ! Po zeszłorocznej eskapadzie w okolice Dubrownika oraz Czarnogóry w tym roku czas na zwiedzanie okolic Trogiru Sibenika Spiltu.W związku z tym poszukuje informacji o kempingu Jasenovo w Brodaricy www.jasenovo.hr rzeczowe opinie na temat tego campingu.Pozdrawiam :lol:
art66x
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 82
Dołączył(a): 17.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) art66x » 09.06.2009 15:28

Serdecznie dziękuje za podesłane linki już czytałem sa obiecujące.trochę mnie przeraża 200 osób na kempingu i tylko 2 prysznice damskie 2 męskie .W zeszłym roku gościłem 10 dni Pod masliną pryszniców i toalet było dwa razy więcej i tak czasami były kolejki o Zatonie nie wspominam tam jest wszystkiego wystarczająco tylko jeszcze cena :lol:
matt77
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 04.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) matt77 » 12.06.2009 12:08

Potwierdzam liczbę pryszniców. Faktycznie można ona przerażać, ale (o dziwo) nigdy nie mieliśmy tam problemów z kolejką. Pewnie korzystaliśmy z nich o nietypowych porach. Warto jeszcze pamiętać, że może być problem z autem. Nie wszyscy się mieścili i musieli trzymać samochody na parkingu przy wjeździe. Jest to trochę kłopotliwe (jedną noc musiałem tam zostawić auto). Za to plaża super!
art66x
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 82
Dołączył(a): 17.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) art66x » 12.06.2009 16:39

Witam matt77.To coś nowego z tymi samochodami zawsze trzymałeś samochód na parkingu?czy ładują do oporu na pole?już raz byłem na polu we Władysławowie bodajże pomarańczowe przyczepa od przyczepy 2 m !koszmar gdy trafiłem na gościa mocno chrapiącego! 8O
mrówa
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 27.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mrówa » 12.07.2009 20:10

Witam!
Czy na tym kempingu podepnę się do elektryczności polską wtyczuszką czy jest potrzebna eurozłączka? Czy skrzynki z prądzikiem są gęsto porozstawiane czy raczej rzadziej (we Włoszech musiałem mieć 50m kabla - kupowałem i sztukowałem na miejscu u miejscowego elektryka ;-) )Pzdr!
Dad
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 46
Dołączył(a): 30.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dad » 17.07.2009 15:08

mrówa napisał(a):Witam!
Czy na tym kempingu podepnę się do elektryczności polską wtyczuszką czy jest potrzebna eurozłączka? Czy skrzynki z prądzikiem są gęsto porozstawiane czy raczej rzadziej (we Włoszech musiałem mieć 50m kabla - kupowałem i sztukowałem na miejscu u miejscowego elektryka ;-) )Pzdr!

Witam!
Niedawno wróciłem z tego campu i mogę się podzielić refleksjami.
"Wtyczuszki" :) polskie a skrzynki rozsiane dość gęsto.Camp-przynajmniej jak ja byłem-w większości zasiedlony przez starszych Niemców w przyczepach i camperach i rodziny z małymi dziećmi.Cicho i spokojnie, do plaży "rzut beretem" a przy prysznicach tłoku nie było.Byłem w końcówce czerwca i trochę w lipcu więc trudno mi powiedzieć jak jest teraz.Polecam restaurację Weranda dwieście metrów w prawo od plaży.
Poprzednie lata spędziłem u Boża na campie Pod Maslinom i powiem szczerze ,że mimo kiepskiego zejścia na plażę wolę tamtą atmosferę
Pozdrowionka!
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 17.07.2009 15:14

A masz może jakieś zdjęcia samego campu i plaży?
Może pokażesz?
Dad
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 46
Dołączył(a): 30.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dad » 17.07.2009 15:24

AniaJ. napisał(a):A masz może jakieś zdjęcia samego campu i plaży?
Może pokażesz?

Niestety nie robiłem zdjęć na campie ale jest raczej zacieniony (chociaż nie we wszystkich miejscach) a plaża jest dokładnie taka jak na zdjęciu z ich stronki i nic więcej aczkolwiek miejsca nigdy nie brakowało.Zejście do wody łagodne,wysypane tym samym żwirkiem który leży na plaży.
Pozdrawiam
damb
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 22.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) damb » 08.08.2009 09:27

Kilka zdjęc :
widok w strone morza
Obrazek
widok na wjazd
Obrazek
sanitariaty
Obrazek
damb
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 22.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) damb » 08.08.2009 09:46

I plaża
Obrazek
Obrazek
Obrazek
m_cowboy
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 116
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) m_cowboy » 08.08.2009 13:06

damb,
zdaje się, że byliśmy w tym samym terminie...:):)
wojtek1967
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 06.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojtek1967 » 10.08.2009 09:26

Wybieram się na camp Jasenowo 19.08.2009 w dwie rodziny i dwa duże namioty 6x4m. Powiedzcie mi czy znajdziemy miejsce na tym campie w tym terminie?
m_cowboy
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 116
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) m_cowboy » 10.08.2009 15:09

Najlepiej puść to pytanie mailem do recepcji kempingu. Po połowie sierpnia nie powinno być problemu, ale jak zgłosisz przyjazd to na pewno nie będzie.
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 10.08.2009 15:17

Wygląda zachęcająco 8) Taki zadbany i czyściutki, tak jest naprawdę???
Sporo pozytywnych opinii o tym miejscu, z jednym minusikiem - często brak miejsc... My też mamy namiot gigant, szczerze mówiąc obawiamy się braku wolnych miejsc takich rozmiarów na małych campach.
Następna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Camping JASENOVO-jakie opinie?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone