Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Camping JASENOVO-jakie opinie?

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
m_cowboy
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 116
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) m_cowboy » 10.08.2009 16:49

Żadna pozytywna opinia o tym kampie nie jest ani trochę przesadzona!
Jest to jeden z lepszych kempingów na jakich byłem. Wszystko jest nowe, zadbane, czyste, sanitariaty sprzatane kilka razy dziennie. Papier toaletowy i ręczniki jednorazowe zawsze są. Woda ciepła z solarów i boilerów elektrycznych. Ceny umiarkowane. Bardzo ładna plaża.
I co wg mnie najważniejsze - nie ma upychania gości kolanem na siłę. Każdy ma sporo miejsca dla siebie (namiot lub przyczepa), pawilon, auto. Gdy była przy wjeździe tabliczka, że "full" to spokojnie zmieściłoby się jeszcze przynajmniej kilkanaście małych i średnich namiotów.
rbogi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 731
Dołączył(a): 25.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) rbogi » 18.08.2009 01:45

Już w innych wątkach się na temat tego campingu wypowiadałem i to w superlatywach.
W tym roku (06-07 - 13-07) po raz wtóry pomieszkaliśmy na Jasenowie. I po raz wtóry byliśmy bardzo zadowoleni z pobytu w tym miejscu. Camping naprawdę zadbany i czysty , plaża ok. , ceny również nie wygórowane. Jak wspomniał Dad niedaleko restauracja Weranda gdzie serwują pyszne jedzonko . Prysznicy mogło by być więcej , jednak chociaż czasami trzeba było chwilę odczekać , jednak ciepła woda była zawsze.
Z czystym sumieniem można polecić ten camping.
Pozdrawiam :P
matt77
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 04.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) matt77 » 04.09.2009 09:25

art66x napisał(a):Witam matt77.To coś nowego z tymi samochodami zawsze trzymałeś samochód na parkingu?czy ładują do oporu na pole?już raz byłem na polu we Władysławowie bodajże pomarańczowe przyczepa od przyczepy 2 m !koszmar gdy trafiłem na gościa mocno chrapiącego! 8O


Wprawdzie to nieładnie odpowiadać po niemal 3 miesiącach - prosze o wybaczenie - długo mnie tu nie było... byliśmy w dwa samochody i, o ile dobrze pamiętam, jeden co najmniej jedną noc trzymany był na parkingu na górze (tzn. przy wjeździe).

Prawdą jest, że właściciele starają się nie przepełniać kempingu. Trafiliśmy na taką mało sympatyczną recepcjonistkę - pulchna (co mi zupełnie nie przeszkadza) i nadąsana (to już owszem). Nie chciała nas wpuścić twierdząc, że nie ma już miejsc. Po naszych prośbach łaskawie nas oprowadziła. Okazało się, że starczyło miejsca na dwa namioty, pawilon ogrodowy i jedno auto!!! Mimo to, i tak nas nie chciała, dopiero przyszedł szef - zrugał babsko a nas serdecznie powitał. Koniec opowieści.
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 31.07.2010 17:47

Ja mam takie pytanie odnośnie Jasenovo:

jak daleko od magistrali leży? Czy sąsiaduje z nią bezpośrednio?

Tyle dobrego o tym campingu już było że może wreszcie się skusimy :D
m_cowboy
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 116
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) m_cowboy » 31.07.2010 20:49

Wjazd na kemping jest z magistrali, a najbliższe namioty są ok. 50 do 100 m od drogi, tak, ze nic nie słychać. Droga w tym rejonie jest zresztą stosunkowo mało ruchliwa i nie jest zupełnie uciążliwa.
art66x
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 82
Dołączył(a): 17.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) art66x » 01.08.2010 21:09

Witam ! Spędziłem w 2009 na tym kempie 12 dni-z pełną świadomością polecam ten kemping.Może troszkę za mało prysznicy i toalet ale jakoś nie za bardzo sie ,,korkowalo,,.Bardzo sympatyczni właściciele , przy końcowym rozliczeniu uzyskalem rabat.Bardzo dobra baza wypadowa do Trogiru ,Splitu,Primoszten.Dla zainteresowanych pływaniem łodziami czy pontonem - własny pomost dla gości kempingu.Koszt pobytu po końcowym rozliczeniu 2+2 kemping , samochód,prąd 34 euro/doba.Dla lubiących poszaleć po 23.00 nie polecam. :lol:
art66x
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 82
Dołączył(a): 17.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) art66x » 01.08.2010 21:11

Ania J - polecam wcześniejsze zarezerwowanie miejsca żeby nie bylo rozczarowania :D
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 01.08.2010 22:53

Hmmm rezerwować raczej nie będę, bo rejon Sibenika traktujemy jako plan B - generalnie Cresssujemy w tym roku :wink:
Jasenovo wydaje się ciekawym miejscem, więc jeśli na Cresie coś nie wypali pewnie ruszymy w tym kierunku. Jeśli miejsc nie będzie pewnie pojedziemy na Murter.
Wakacje z namiotem dają ten komfort 8) dlatego rezerwować nie lubię.
Dziękuję w każdym razie za wypowiedzi.

Jeszcze tylko plaża mnie interesuje - jakieś ciche zatoczki w zasięgu spaceru...? Znajdą sie?
waldemar1973
Croentuzjasta
Posty: 130
Dołączył(a): 07.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldemar1973 » 10.07.2011 21:05

hah !
na początku pozdrawiam gorąco arta66 :) kojarzę faceta - byliśmy w tym samym terminie na tym kampie - może sobie przypomnisz - dwie rodzinki z Poznania nocujące w namiotach i nasz wypad nocny do Dubrovnika ! (powrót na kemp ok 4 czy 5 nad ranem - myślałeś wtedy, krzątając się przy sanitariatach szykujemy się do wyjazdu a my wróciliśmy :)))) )
wracając do tematu - również gorąco polecam ten kemp, jest niewielki, kameralny co akurat dla mnie stanowi duuuży plus, ma świetne położenie - dojście do plaży z najdalszego jego zakątka zajmuje max 2 minuty, każdy może znaleźć sobie miejsce dla siebie na plaży - na skałkach, sanitariaty baaardzo zadbane- potwierdzam - kilka razy sprzątane - miejsce jednak lepiej zarezerwować bo ciężko się załapać "w ciemno" ... co do obsługi - było małe potknięcie - rezerwując miejsce dla dwóch namiotów zaznaczyłem dokładnie , że namioty są w miarę duże - podałem nawet ich wymiary - na miejscu chcieli nam wcisnąć małe poletko, ale po małej awanturze wywalczyliśmy dobre miejsce na dwa namioty :) . Kemp stanowi świtną bazę wypadową np do Parku KRKA. Załączę parę fotek z kempu. Reasumując - P O L E C A M !!! Pewnie tam jeszcze wrócimy. Pozdro dla wszytskich CROmaniaków !!!!

pobliże plaży (wzdłuż wybrzeża - idąc w lewo z kempu)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

sunset z pobliskiego Primosten
Obrazek

Obrazek
waldemar1973
Croentuzjasta
Posty: 130
Dołączył(a): 07.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldemar1973 » 09.03.2014 10:22

Witam! :-)
Odswieżę temat ponieważ planuję powrót w miejsca powiedzmy pewne :-) Rozważamy właśnie albo kamp jasenovo albo kamp na hvarze - Grebisce. Moje pytanie - czy na campie jasenovo poprawiła się ilość sanitariatów? Czy ktoś był może w zeszłym roku na tym campie i ma 'świeże' informacje? Pozdrawiam serdecznie :-)
Walt
Odkrywca
Posty: 102
Dołączył(a): 04.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Walt » 09.03.2014 22:34

Nie wiem jak w zeszłym roku, ale w 2011 nic nie wskazywało na to, by ilość sanitariatów miała się zwiększyć. Za to namiotowcy coraz bardziej byli wypierani przez właścicieli przyczep więc czułem się trochę jak ubogi krewny i zło konieczne. No i te jeżowce.... ale może już się uporali z problemem.
waldemar1973
Croentuzjasta
Posty: 130
Dołączył(a): 07.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldemar1973 » 09.03.2014 23:37

A jak właściciele? Byli w miarę "gościnni" ? Nie wspominam zbyt miło kontaktów z nimi, przynajmniej właścicielką ;) Też , na razie przynajmniej jeżdżę pod namiot, nie z przyczepą, choć powoli zastanawiam się nad jakąś budą ;) - lata robią swoje - mam już cztery z przodu ;)
Walt
Odkrywca
Posty: 102
Dołączył(a): 04.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Walt » 10.03.2014 00:07

Ja czwórkę powitam w przyszłym roku, i póki co moje 102KM może mieć z budą problem, więc zostaję przy namiocie :oczko_usmiech:
Za pierwszym razem Jasenovo bardzo mi się podobało, teraz jednak cenię sobie względną intymność, jaką dają kempingi z tarasami (parcelami). Właściciele kempingu raczej wylewni nie byli, bardziej od wymiany uśmiechów z turystami liczyła się dla nich wymiana końcowego rachunku na gotówkę :wink:
waldemar1973
Croentuzjasta
Posty: 130
Dołączył(a): 07.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldemar1973 » 10.03.2014 09:03

Mówisz, że 102km trochę mało? nawet do takiej o masie 750kg? Ja aktualnie mam diesla 120km tak więc myślę, że taka skromna przyczepę dał by radę ze spokojem targac i Twój ;-) Jest to nieopisana wygoda, Holendrzy są w tym chyba the Best :-) A co do jasenovo - jest to świetne miejsce wypadowe, blisko do Trogiru , Szybeniku, Primosten, a i same okolice campu są urokliwe - zdjęcia powyżej w moim poście, hmm...
Walt
Odkrywca
Posty: 102
Dołączył(a): 04.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Walt » 10.03.2014 19:59

Oczywiście zgadzam się co do Jasenovo - byłem tam dwa razy :) Dopiero za drugim odkryłem urok Sibenika :oops:
Co do przyczepy - jak w końcu żona da się namówić na Grand Cherokee to czemu nie :lol: Wygoda, dach nad głową, twarde spanko, z drugiej strony wyższe opłaty, zużycie paliwa, podjazdy i zjazdy w górzystym terenie, no i boczne wiatry za Svetim Rokiem... Na razie dobrze mi pod namiotem.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Camping JASENOVO-jakie opinie? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone