Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Camping Galeb w OMIS - czy rzeczywiście tak źle ?

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
wiko
Croentuzjasta
Posty: 184
Dołączył(a): 07.04.2004
Camping Galeb w OMIS - czy rzeczywiście tak źle ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiko » 23.06.2004 09:05

Mam zamiar w tym roku pojechac na Istrie pod namiot, jednak obawy co do pogody powodują, że przygotowywuję plan "B" - mianowicie bardzo podoba mi się OMIS w Dalmacji. Zainteresował mnie tam camp GALEB - jednak po przeczytaniu kilku negatywnych opinni o tym campie - zaczynam mieć wątpliwości. Rzeka, która wpada do morza ponoć schładza wodę, muliste dno, wodorosty, dużo ludzi i takie tam. Może ktoś ma jakieś doświadczenia z OMISEM i z tym campem to chętnie je poznam.
Interesują mnie campy możliwie blisko centrum miejscowości.

Czekam na wasze opinie.
daro34
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 21.06.2004
bylem i jest fatalnie

Nieprzeczytany postnapisał(a) daro34 » 23.06.2004 19:40

Bylem tam w tamtym roku wracajac z poludnia Chorwacji,a dokladnie z Orasaca ,gdzie bylem 12 dni na campie Rudine .Zahaczylem tam z mysla ze zostane jeszcze kilka dni ,ale to co zobaczylem bylo dla mnie pewne ze nie zostane dwoch dni.Camp w centrum miasta ,obok drogi na poludnie Chorwacji ze Splitu,jeden wielki sped ,pelno czechow i wegrow,a do tego trafilismy na jakies wiatry,wialo dwa dni non stop tak ze czechom namioty fruwaly ,Koszmar.wyjechalem stamtad niewyspany zakurzony ,i zly na czechow i nie lubie ich do dzis hehe.Rudine to jednak Rudine
yeoz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 163
Dołączył(a): 16.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) yeoz » 23.06.2004 20:00

Bardzo duży i bardzo dobrze wyposażony camping, m.in. boiska, korty itp, nistety przy samej drodze... Panuje tam niemiłosierny tłok, dwa lata temu miałem tam się zatrzymać ale zrezygnowałem gdyż wole miejsca bardziej odludne...
Polecam Ci camp Danjel oraz camp Sirena ok 5 km za omisem
pozdr
arnika
Globtroter
Posty: 49
Dołączył(a): 16.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) arnika » 23.06.2004 20:28

A mi tam sie podobało :D W Galebie byłam 2 lata temu, sympatyczny camping, porządne sanitariaty, blisko do centrum Omisa, można płacić kartą. Czesi mi nie przeszkadzali, chociaz faktycznie mają tam cały sektor dla siebie. Ale przecież nie pojechałam do Cro, żeby siedzieć na campingu. Cały dzień praktycznie nas nie było, bo zwiedzaliśmy okolice. A co do dna .... długo długo płytko, może trochę muliście, no bo tam raczej piaszczysta plaża. Więc jeśli chcesz nurkować i podziwiać faunę i florę to raczej nie tam.
Rafi
Croentuzjasta
Posty: 152
Dołączył(a): 31.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafi » 23.06.2004 21:29

Witam,
Galeb to komuna, zdecydowanie polecam Danijela.
wiko
Croentuzjasta
Posty: 184
Dołączył(a): 07.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiko » 25.06.2004 10:20

Dzięki za wasze opinie. Pomimo większości negatywnych nie zniechęca mnie to do ewentualnego odwiedzenia OMISU i tego campa. Dla mnie podstawowym kryterium wyboru miejsca biwakowania to możliwie najblizej centrum miejscowości do której zamierzam jechać. Nie wyobrażam sobie, żebym musiał codziennie jeździć do miasta pare kilometrów, że pospacarowac promenadą i patrzeć jak karlowaco leje się w knajpach. (wiadomo jadę nie piję), a tak robię kilka kroków i jestem w centrum OMISA. Czesi, Węgrzy, Ruski lub inni., co to ma za znaczenie - człowiek jak każdy inny, póki nie wchodzi mi w drogę to może miec obywatelstwo nawet Afganistanu.

Pozdrwawiam wszystkich.
edajta
Odkrywca
Posty: 96
Dołączył(a): 11.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) edajta » 29.12.2017 10:20

jak sytuacja wygląda ostatnio? ktoś był?
cieglo
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 26
Dołączył(a): 08.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) cieglo » 17.01.2018 23:46

Byliśmy w 2016 (sierpień), przyjemny camping - jedyny problem, który mieliśmy w związku z pobytem to bora, która pojawiła się na ostatnie 3 dni pobytu i totalnie je zepsuła :( Mogliśmy też nieco lepiej trafić z cieniem ale poza tym wszystko grało, zarówno dla nas jak i dzieci. Łazienki w porządku, plaża choć to nie polski piasek to jednak pod dzieci lepszy niż Kozarica, na której byliśmy z kolei w 2017. Kto ma dzieciaka piłkarza doceni pewnie też pobliskie boisko z międzynarodowymi meczami, niezła frajda a dzieci w bardzo różnym wieku. Do Studenaca trzeba się przejść na zakupy jakieś 300 m (poza campem), na terenie nie ma żadnego sklepu. Wynajmowaliśmy boksy lodówkowe, niedaleko od namiotu. Sporo Polaków, w odróżnieniu od takiej Kozaricy zdominowanej przez Słoweńców. Pytaj co chcesz wiedzieć to opowiem więcej :) Dodam, że jest to jedna z miejscówek, które rozważamy na ten rok, głównie ze względu na plażę oraz atrakcje Omisza (na rafting jeszcze za wcześnie ale chcemy znowu wdrapać się na górkę z twierdzą na szczycie).
mandarynki
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 11.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) mandarynki » 18.01.2018 22:36

Edajta, napisałam na priv, odezwij się
cieglo
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 26
Dołączył(a): 08.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) cieglo » 19.01.2018 11:29

mandarynki napisał(a):Edajta, napisałam na priv, odezwij się

Jak masz coś do dodania na temat Galebu to rzuć tutaj, z chęcią się zapoznam (a pewnie i inni chętni też się znajdą, w końcu po to forum). Ponoć od 2016 coś tam się zmieniło, jakieś baseny przybyły.
mandarynki
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 11.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) mandarynki » 01.03.2018 00:25

Potwierdzam, jeden basen przy plaży jest. Obok baru.

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Camping Galeb w OMIS - czy rzeczywiście tak źle ?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone