Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Camping Fusina?

We Włoszech znajduje się najstarszy na świecie uniwersytet, jest nim założony w 1088 roku Uniwersytet Boloński. Na terenie Włoch znajdują się 2 słynne wulkany: Etna i Wezuwiusz. We Włoszech trzykrotnie odbywały się igrzyska olimpijskie w latach 1956, 1960 i 2006. We Włoszech znajduje się 50 obiektów światowego dziedzictwa kultury UNESCO. Modena we Włoszech to prawdziwa stolica samochodów sportowych, mieści się w niej 5 fabryk luksusowych samochodów sportowych: Ferrari, Maserati, Lamborghini, Pagani i De Tomasso.
maxredaktor
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1304
Dołączył(a): 13.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) maxredaktor » 21.05.2014 07:05

Vjetar napisał(a):Oczywiście, że w namiocie...mam nadzieję, że jakaś parcela się znajdzie dla strudzonego wędrowca.
;)


Vjetar, moim zdaniem miejsce na namiot spokojnie powinno się znaleźć. Ja nigdy nie miałem z tym problemu, faktem jest, że zatrzymywałem się na innym kempingu (Alba d'Oro), niemniej jednak zawsze jechaliśmy tam bez żadnej rezerwacji.

@mirasowski - jazda do Punta Sabbioni i zaparkowanie tam samochodu (parkingi kosztują bliżej 7 euro, nie pięciu) jest dobrym rozwiązaniem. Stamtąd vaporetto płynie pół godziny do placu św. Marka.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 21.05.2014 07:36

maxredaktor napisał(a):
Vjetar napisał(a):Oczywiście, że w namiocie...mam nadzieję, że jakaś parcela się znajdzie dla strudzonego wędrowca.
;)


Vjetar, moim zdaniem miejsce na namiot spokojnie powinno się znaleźć. Ja nigdy nie miałem z tym problemu, faktem jest, że zatrzymywałem się na innym kempingu (Alba d'Oro), niemniej jednak zawsze jechaliśmy tam bez żadnej rezerwacji.


Nie mogę znaleźć ich strony www. Masz jakieś namiary? Cennik?
Czytam, że kursuje autobus. Napisz proszę, coś więcej.

Pozdrawiam
maxredaktor
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1304
Dołączył(a): 13.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) maxredaktor » 21.05.2014 10:38

Wydaje mi się, że tego kempingu już nie ma. Ostatnia informacja o nim w spisie www.camping.it pochodzi z 2011 r. Należał do sieci ecvacanze.it, teraz zamiast Alba d'Oro jest tam Jolly.

Z tego co widziałem na stronie Jolly, to oni mają także autobus na Piazzale Roma, nie wiem tylko, za ile. Jeśli dobrze pamiętam, to w Alba d'Oro płaciliśmy 2 euro za bilet w obie strony. Jolly jest jednak znacznie bliżej Wenecji (tamten był za lotniskiem, przy SS 14), pewnie z niego można spokojnie dojechać zwykłą komunikacją.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 21.05.2014 13:34

Dzięki.
Poprzednia strona

Powrót do Włochy - Italia

cron
Camping Fusina? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone