Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Camping Dole -Zivogosce -cała prawda

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 16.01.2014 12:57

Z głodu nie padniecie, zawsze gdzieś coś się znajdzie do jedzenia :D
1 obiad np. możecie zjeść na statku podczas fishpicniku, wypływa z przystani w Blato. Przyjeżdża na kemp. babka skuterkiem i oferuje rejsik a gyby nie trafiła was to zawsze możecie sami się zapisać w przystani właśnie. Na nabrzeżu ma rozstawioną reklamę więc łatwo znaleźć.
Jest jeszcze powyżej Jadranki knajpka Strnj - w górach, zerknij na 3 str tego wątku.
Na kemp. też 1x w tygodniu jest organizowany rybny wieczór.
W kemp. sklepie można kupić mięso - pakowane na tackach, kupowaliśmy udka z kurczaka - jakieś takie insze były od naszych :D bardziej żółte jakby swojskie.
Większe zakupy robiliśmy w Makarskiej w Lidl i Konzum.
Dacie rade - najwyżej dziecko przeżyje na chipsach, lodach i takich tam :D
grzesiek_lbn
Odkrywca
Posty: 79
Dołączył(a): 01.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzesiek_lbn » 16.01.2014 15:24

gusia-s napisał(a):Dacie rade - najwyżej dziecko przeżyje na chipsach, lodach i takich tam :D


Że damy radę to ja wiem. Na kempingi jeździmy od kilku lat z dzieciakami tyle że w Polsce. Jakoś trochę mieliśmy stracha do tej pory jeździć z maluchami dalej niż nad Bałtyk.

gusia-s napisał(a):Większe zakupy robiliśmy w Makarskiej w Lidl i Konzum.


O to to jest istotna informacja :wink:
Najwyżej Młody cały tydzień będzie jechał na filetach z kurczaka i ladach. Już mu się micha cieszy jak słyszy o lodach. :D
saber
Globtroter
Posty: 43
Dołączył(a): 03.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) saber » 09.07.2014 02:31

Czy ktoś z szanownych koleżanek/kolegów jest aktualnie na kempingu DOLE? Wybieramy się z 3-letnią córką i znajomymi w sierpniu i ciekaw jestem jak obecnie wygląda opisywana wcześniej sytuacja z:
1) linią brzegową zabudowaną domkami - jest szansa na widok na morze z namiotu? Czy raczej tylko na domki (w 2009 było tak: http://screencast.com/t/nU7H4Ix2zTnO )
2) sanitariaty dalej w takim opłakanym stanie ? :(
3) tłoczno ?
Z góry dziękuje za odpowiedź. Fotki mile widziane :)
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 09.07.2014 10:51

saber napisał(a):Czy ktoś z szanownych koleżanek/kolegów jest aktualnie na kempingu DOLE? Wybieramy się z 3-letnią córką i znajomymi w sierpniu i ciekaw jestem jak obecnie wygląda opisywana wcześniej sytuacja z:
1) linią brzegową zabudowaną domkami - jest szansa na widok na morze z namiotu? Czy raczej tylko na domki (w 2009 było tak: http://screencast.com/t/nU7H4Ix2zTnO )
2) sanitariaty dalej w takim opłakanym stanie ? :(
3) tłoczno ?
Z góry dziękuje za odpowiedź. Fotki mile widziane :)


Co prawda nie jestem teraz - byłam w 2012 w sierpniu I poł. m-ca, więc już po Tobie ale jeszcze przed domkami
1) domki stawiali na prawo więc cała lewa powinna być wolna od domków ale raczej nie wolna od przyczep i namiotów, podczas naszego pobytu I linia była cała pod rezerwację nawet jak była chwilowo wolna to nikogo nie ustawiali jeśli nie miał rezerwacji, Twoje foto z jakiego m-ca bo tak pusto w sierpniu to nie ma szans
2) opłakany stan??? chyba za dużo powiedziane, sanitariaty nie nowe, cały czas były sprzątane, było w nich czysto, bez przykrych zapachów i gorąca woda non stop o każdej porze i bez kolejek do prysznica
3) w 2012 w I poł. sierpnia było dużo ludzi ale też była dość duża rotacja, zupełnie nie odczuwaliśmy tłoku ani na kemp. ani na plaży, wyjeżdżaliśmy 16.08 i wtedy robiło się pustawo, w sumie już tak od 14
saber
Globtroter
Posty: 43
Dołączył(a): 03.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) saber » 09.07.2014 11:51

gusia-s napisał(a):1) domki stawiali na prawo więc cała lewa powinna być wolna od domków ale raczej nie wolna od przyczep i namiotów, podczas naszego pobytu I linia była cała pod rezerwację nawet jak była chwilowo wolna to nikogo nie ustawiali jeśli nie miał rezerwacji, Twoje foto z jakiego m-ca bo tak pusto w sierpniu to nie ma szans

foto pochodzi właśnie z lewej strony kempingu bo tam zwykle się rozkładamy - jeśli są przyczepy a nie domki to OK. Okres to 16 sierpnia więc fakt, że robiło się luźniej


gusia-s napisał(a):2) opłakany stan??? chyba za dużo powiedziane, sanitariaty nie nowe, cały czas były sprzątane, było w nich czysto, bez przykrych zapachów i gorąca woda non stop o każdej porze i bez kolejek do prysznica

no może przesadziłem z tym opłakanym stanem, ale mam w pamięci ten standard, który mieliśmy rok temu na Marina di Venezia w Punta Sabbioni - trudno porównać ten kemp z jakimkolwiek innym - Dole przy nim się "chowa" - no ale inny klimat, inna cena ...

gusia-s napisał(a):3) w 2012 w I poł. sierpnia było dużo ludzi ale też była dość duża rotacja, zupełnie nie odczuwaliśmy tłoku ani na kemp. ani na plaży, wyjeżdżaliśmy 16.08 i wtedy robiło się pustawo, w sumie już tak od 14

pamiętam, że podczas naszego pobytu również dużo osób przyjeżdżało ale i wyjeżdżało, więc rzeczywiście nie było wrażenia tłoku - niestety potwierdzam opinie zaczytane na tym forum - czeski naród bardo wredny (przynajmniej ta jego część, która była na kempingu)

Pytanie czy ma ktoś może wiedzę na temat aktualnego cennika na DOLE w kunach? Bo ten ze strony http://www.hoteli-zivogosce.hr/cz/16/kemp-dole/ podany jest w EUR i raczej trochę zawyżony ?
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 09.07.2014 11:58

saber napisał(a):
gusia-s napisał(a):Pytanie czy ma ktoś może wiedzę na temat aktualnego cennika na DOLE w kunach? Bo ten ze strony http://www.hoteli-zivogosce.hr/cz/16/kemp-dole/ podany jest w EUR i raczej trochę zawyżony ?


Nie wiem jaki teraz jest średni przelicznik (7-7,3 kun/1 euro?), jak porównywaliśmy w 2012 ceny kempingu podane w euro do cen podanych w kunach na kempingu to tak własnie wychodziło wg aktualnego wtedy średniego kursu kuna/euro
Napisz maila niech podadzą Ci cennik w kunach i już - info będzie z pierwszej ręki
saber
Globtroter
Posty: 43
Dołączył(a): 03.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) saber » 09.07.2014 12:53

gusia-s napisał(a):Napisz maila niech podadzą Ci cennik w kunach i już - info będzie z pierwszej ręki

w sumie racja :)
grzesiek_lbn
Odkrywca
Posty: 79
Dołączył(a): 01.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzesiek_lbn » 09.07.2014 13:03

saber napisał(a):
gusia-s napisał(a):Napisz maila niech podadzą Ci cennik w kunach i już - info będzie z pierwszej ręki

w sumie racja :)

I jak dostaniesz odpowiedź to się pochwal :D
saber
Globtroter
Posty: 43
Dołączył(a): 03.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) saber » 09.07.2014 13:05

ok, już napisałem - dam znać

edit: już mam - przesłali tabelkę excela wklejoną do maila :evil: - posklejałem to jakoś w photoshopie - poniżej obrazek:
Obrazek
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 09.07.2014 20:31

saber napisał(a):... przesłali tabelkę excela wklejoną do maila :evil: - posklejałem to jakoś w photoshopie - poniżej obrazek:
Obrazek


Różnica w cenie w stosunku do 2012 r. jest od 0,5 do 1,5 kuny na poszczególnych pozycjach.
Jedynie dla kamperów zwyżka o 15 kun i parcela +18.
Dla mnie więcej by było o 5 kun, czyli podnieśli cennik o małą kugle :mrgreen:
saber
Globtroter
Posty: 43
Dołączył(a): 03.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) saber » 09.07.2014 23:14

no ja jeszcze mam cennik gdzie parcela pod namiot kosztowała 172 kuny, a osoba 39kun - ale to już kilka lat temu. Generalnie i tak jest prawie połowę taniej niż na wspomnianym przeze mnie kemp. Marina di Venezia, a że tym roku trzeba trochę przyoszczędzić to wybór jest prosty :)
A tak z ciekawości - masz jakieś inne typy w stylu Dole, które możesz polecić (cenowo/lokalizacyjnie) ?
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 10.07.2014 23:12

saber napisał(a):no ja jeszcze mam cennik gdzie parcela pod namiot kosztowała 172 kuny, a osoba 39kun - ale to już kilka lat temu. Generalnie i tak jest prawie połowę taniej niż na wspomnianym przeze mnie kemp. Marina di Venezia, a że tym roku trzeba trochę przyoszczędzić to wybór jest prosty :)
A tak z ciekawości - masz jakieś inne typy w stylu Dole, które możesz polecić (cenowo/lokalizacyjnie) ?


Niestety w tym rejonie odwiedzilismy tylko Dole, Bobana, Ciste i Male Ciste i Dole nam najbardziej odpowiadał. Ciste i Male Ciste były na totalnym odludziu i miały mikro plazyczki. Nie było gdzie robić podstawowych zakupów ani spacerować. Na Bobanie ciasnawo a na Dole mieliśmy fajną miejscowke z widokiem na morze, kilka kroków do wody, toalety, sklepu i do portu czy na deptak kawałeczek. Dole było ciut droższe od pozostałych ale mieli zniżkę 5% na kartę CCI, którą akurat posiadaliśmy
Przyjechali tez na rekonesans z Basko Pole i z Omisia i też stwierdzili ze się przenoszą bo bardziej się im spodobało na Dole.
saber
Globtroter
Posty: 43
Dołączył(a): 03.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) saber » 11.07.2014 00:49

Ok, dzięki za odpowiedź - okoliczne kempy też widzieliśmy i rzeczywiście Dole rulez :)
Zaciekawił mnie temat karty CCI - właśnie napisałem do nich pytanie czy honorują jeszcze te karty w wysokim sezonie i z jaką zniżką. Jak będzie chociaż te 5% to stówka zostanie w portfelu (dodatkowy budżet na atrakcje dla córki :))
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 11.07.2014 08:17

saber napisał(a):Zaciekawił mnie temat karty CCI - właśnie napisałem do nich pytanie czy honorują jeszcze te karty w wysokim sezonie i z jaką zniżką. Jak będzie chociaż te 5% to stówka zostanie w portfelu (dodatkowy budżet na atrakcje dla córki :))


Masz w cenniku powyżej ze honorują, tylko pamiętaj ze wyłącznie przy płatności gotówką! Upust nie obejmuje prądu i taxy klimatycznej.
Kartę kupisz w oddziałach PZM lub w ich sklepie internetowym. Koszt 45 zł + wysyłka
mirpla
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 28.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirpla » 28.07.2014 19:18

Mam pewne rozbieżności przeglądając cenniki na dole i bobanie. Boban wydaje mi się dużo tańszy.
I tu moje pytanie czy na dole również obowiązkową opłatą jest parcela ( dotyczy namiotu + samochodu).
I jeszcze jedno pytanie czy ktoś się orientuje czy na którymś campie jest dostęp do internetu Wii.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi



cron
Camping Dole -Zivogosce -cała prawda - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone