Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Camping Cikat - Cres/Losinj (Mali Losinj)

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
twister07
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3071
Dołączył(a): 24.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) twister07 » 21.05.2018 22:37

marli.cd napisał(a):Witajcie,
wybieramy się na Cikat od 1-14 lipca. Czy jest szansa na znalezienie wolnej działki Premium? Czy te parcelowane trzeba rezerwować wcześniej. Będę wdzięczna za odpowiedź.
Pozdrawiam,
Marlena


Jeśli chcecie parcelę w tym czasie, to ja bym zarezerwowała, szczególnie, że jedziecie na 2 tyg. My w lutym załapaliśmy się na Premium Mare w tym terminie. Musisz napisać do nich maila, może mają jeszcze coś wolnego ;)
marli.cd
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 24.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) marli.cd » 26.05.2018 16:57

Miejsc w terminie 1-14.07 nie było, więc musieliśmy zmienić termin urlopu. Jedziemy 24.06 - 8.07. Udało nam się zarezerwować parcelę premium (mailowo, bo przez internetową rezerwację juz nie można było) spośród 2, które zostały :x .

Czy ktoś się wybiera w tym terminie? Jedziemy z ośmiolatkiem. Będziemy na parceli 119 :D
twister07
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3071
Dołączył(a): 24.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) twister07 » 26.05.2018 22:08

My z Wawy ruszamy 22go wieczorem :), ale jeszcze nie mamy planów czy południe Cro czy jednak Włochy, a na tym kampie będziemy 1-7 lipca m. in z 9 latkiem - druga linia Premium Mare. Znajomi będą dzień wcześniej. Jak coś to chodź na priv. Podam szczegóły :)
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 01.06.2018 09:59

Jak wrócicie, to podzielcie się wrażeniami.
Jeśli będzie się wam chciało, to podajcie które wg was parcele są godne polecenia i zarezerwowania (cień, widok na morze).

Życzę udanych wakacji.
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 18.08.2018 09:08

@marli.cd, twister07

Czy moglibyście skrobnąć małe co nieco? Jakie wrażenia, obłożenie itp?
twister07
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3071
Dołączył(a): 24.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) twister07 » 07.09.2018 14:25

Hej, wrażenia mieszane. Kamp duży i czysty. Ani razu nie staliśmy w kolejce pod prysznic, zawsze było czysto. W większości parcele są zacienione. W opisach na stronie jak będziesz na aktywnej mapie i klikasz w kwadracik z parcelą jest opis (jej wielkość, czy jest woda, prąd i cień). Plaże są zróżnicowane i każdy coś znajdzie dla siebie. Basen jak dla mnie porażka. Byliśmy 1,5 godziny i na tym się skończyło. Woda niestety nie jest słodka, tylko chlorowana morska. Szczypie, piecze i wychodzisz biały. Leżaki na basenie dodatkowo płatne. Może za dużo wymagam, ale po zeszłym roku we Włoszech, trochę ciężko się przestawić. W morzu zdecydowanie fajniej ;) Na animacjach nie byliśmy żadnych :) to tu się nie wypowiem. Wg mnie jest cicho i spokojnie. Nasz parcela była idealna. Dostatecznie duża, blisko plaży i z widokiem na morze. Wg mnie jest drogo szczególnie, że basen porażka, a na plaży nie ma żadnych dodatkowych atrakcji. Taniej było w KRK gdzie też basen był fajny, a na plaży - w wodzie rozstawiony był dmuchany duży tor przeszkód.

Być może moje rozgoryczenie wzięło się stąd, że postanowiliśmy tyle zapłacić ze względu na basen. Miał być alternatywą dla morza, odpoczynkiem od soli... Chcieliśmy, żeby dzieci mogły poskakać, pozjeżdżać i poszaleć.
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 07.09.2018 14:32

Dziękuję za bardzo cenne uwagi.

Wahałem się pomiędzy nim i Strasko. W przyszłym roku będzie ten drugi, choć Cikata nie skreślam.

Napisz jeśli możesz jaki mieliście nr parceli.
Czy parcele z widokiem na morze - te skrajne - są w jakimś stopniu niebezpieczne dla małych dzieci (chodzi o skarpy)?
twister07
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3071
Dołączył(a): 24.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) twister07 » 07.09.2018 17:31

Przy małych dzieciach bym nie brała 1 rzędu. W 2 już ok, bo dalej od wody, ale nie są niczym zabezpieczone. Nasze młodsze miały 1,5 i 3,5 i daliśmy radę. My mieliśmy chyba PM 119. Przypomnij się w przyszłym tygodniu to wrzucę linka ze zdjęciami naszej parceli i okolicy. Mam też filmiki, które wrzucałam na instagram to udostępnię
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 07.09.2018 21:56

Nie omieszkam :)

Jeżeli szukacie słodkiej wody w basenach, to polecam kemping Lanterna(jeden kompleks basenów słony, drugi słodki), albo Zaton.

Moim zdaniem jedynym, który może konkurować z najlepszymi kempingami włoskimi jest Lanternacamp i poniekąd Zaton, jednak w 2019 roku pojawi się nowy kemping z pięcioma gwiazdkami (chyba pierwszy w CRO).

Istra Premium Camping Resort - https://www.camping-adriatic.com/istra-camp-porec

2019 będzie pierwszym rokiem funkcjonowania, więc może poczekam do 2020.
maarec
Croentuzjasta
Posty: 252
Dołączył(a): 02.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) maarec » 17.09.2018 12:05

twister07 napisał(a):Hej, wrażenia mieszane. Kamp duży i czysty. Ani razu nie staliśmy w kolejce pod prysznic, zawsze było czysto. W większości parcele są zacienione. W opisach na stronie jak będziesz na aktywnej mapie i klikasz w kwadracik z parcelą jest opis (jej wielkość, czy jest woda, prąd i cień). Plaże są zróżnicowane i każdy coś znajdzie dla siebie. Basen jak dla mnie porażka. Byliśmy 1,5 godziny i na tym się skończyło. Woda niestety nie jest słodka, tylko chlorowana morska. Szczypie, piecze i wychodzisz biały. Leżaki na basenie dodatkowo płatne. Może za dużo wymagam, ale po zeszłym roku we Włoszech, trochę ciężko się przestawić. W morzu zdecydowanie fajniej ;) Na animacjach nie byliśmy żadnych :) to tu się nie wypowiem. Wg mnie jest cicho i spokojnie. Nasz parcela była idealna. Dostatecznie duża, blisko plaży i z widokiem na morze. Wg mnie jest drogo szczególnie, że basen porażka, a na plaży nie ma żadnych dodatkowych atrakcji. Taniej było w KRK gdzie też basen był fajny, a na plaży - w wodzie rozstawiony był dmuchany duży tor przeszkód.

Być może moje rozgoryczenie wzięło się stąd, że postanowiliśmy tyle zapłacić ze względu na basen. Miał być alternatywą dla morza, odpoczynkiem od soli... Chcieliśmy, żeby dzieci mogły poskakać, pozjeżdżać i poszaleć.


Muszę się ustosunkować. Niestety popełniliście błąd w przygotowaniach. Cikat informuje o słonej wodzie w basenach i w sumie to ona ma być bardziej atrakcją niż karą. Lepsza słona pompowana nonstop z morza (wiem, że z dodatkami) niż chlorowana słodka w obiegu zamkniętym cały sezon. Ja byłem tam w 2016r, z dziećmi 1 oraz 6 lat, było super, a baseny dzieciaki uwielbiały, nawet moja córka roczna zjeżdżała ze mną na tych większych zjeżdżalniach. Jedne z lepszych basenów w CRo
twister07
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3071
Dołączył(a): 24.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) twister07 » 17.09.2018 21:13

maarec napisał(a):
Muszę się ustosunkować. Niestety popełniliście błąd w przygotowaniach. Cikat informuje o słonej wodzie w basenach i w sumie to ona ma być bardziej atrakcją niż karą. Lepsza słona pompowana nonstop z morza (wiem, że z dodatkami) niż chlorowana słodka w obiegu zamkniętym cały sezon. Ja byłem tam w 2016r, z dziećmi 1 oraz 6 lat, było super, a baseny dzieciaki uwielbiały, nawet moja córka roczna zjeżdżała ze mną na tych większych zjeżdżalniach. Jedne z lepszych basenów w CRo


Owszem tego nie doczytałam, bo z góry założyłam, że woda będzie słodka, ale wybacz woda nie jest "non stop pompowana z morza z dodatkami", tylko jest po prostu tak jak słodka nalana do basenu i chlorowana! Być może dzięki temu częściej ją wymieniają, chociaż nie byłabym tego taka pewna ;)

Prawda jest taka, że poszli na łatwiznę i z oszczędności próbują sprzedać to jako dodatkowa atrakcja. Mając porównanie do zabaw w takich basenach ze słodką wodą uważam ten pomysł za chybiony. Sam basen ma potencjał przez fajną konstrukcję i duży wybór atrakcji, ale traci przez "oszczędności".
Pakula
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 570
Dołączył(a): 17.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pakula » 23.06.2020 10:06

Witam,

Wybieram sie na ten camping w lipcu ciekaw jestem jak będzie w tym nietypowym roku...
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13771
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 23.06.2020 21:02

Sprawdzałem ceny. Okrutne. Ale miejsce piękne z tego co, pamiętam z 2008 roku
Krzychooo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2909
Dołączył(a): 19.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzychooo » 23.06.2020 22:00

Cudne miejsce. Mnie aquapark się podobał, a słona woda w basenach tym bardziej. Ceny są okrutne zwłaszcza za domki przy brzegu, z tego co pamiętam prawie 200 euro za dobę...
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13771
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 23.06.2020 22:14

W tym roku nawet 305 Oiro za dobe.....
Poszaleli....
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi

cron
Camping Cikat - Cres/Losinj (Mali Losinj) - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone