Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Camping Amarin

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
orzech299
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 28.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) orzech299 » 29.07.2014 16:01

Co ciekawe w Valdaliso mimo iż są na mapkach Free Zone to też strony podają brak mozliwości rezerwacji na termin od 7 do 13. A przecież aż nie chce się wierzyć żeby nawet na otwartych polach namiotowych nie było miejsca. Myślalem, że ktoś z forumowiczów może spotkał się z takim zdarzeniem w ostatnich latach. Mam nadzieje, że to celowa robota zarządzających tymi kempingami po to aby zmotywować ludzi do przyjazdu w innych terminach, bo może akurat w tym teminie obłożenie jest dośc spore. Mam nadzieje, że jednak uda wcisnąc mi się na Amarin jadąc w ciemno:) Jak by ktoś coś nowego wiedział w tej kwestii to proszę o informacje :)
mijagi
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 57
Dołączył(a): 18.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) mijagi » 14.08.2014 21:46

Jestem właśnie na amarinie. Przyjechaliśmy 8 sierpnia w ciemno. Dostaliśmy listę wolnych parceli i "szukakcie" która się podoba. Codziennie ktoś wyjeżdża i przyjeżdża. Mysle, że nie ma opcji żeby nic nie było. Do tej pory pogoda super tylko ubiegłej nocy była burza i grzmialo.
marcinos75
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 66
Dołączył(a): 02.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcinos75 » 16.08.2014 12:51

Mijagi, mógłbyś wkleić jakieś zdjęcia z kampu, zdjęcia parcel, plaży ..?

Z góry bardzo dziękuję !!
mijagi
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 57
Dołączył(a): 18.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) mijagi » 24.08.2014 22:00

Właśnie dobraliśmy się do zdjęć no i mogę coś wstawić. Ogólnie proponuję odwiedzić stronę campu http://www.campingrovinjvrsar.com/Camps ... rin_Rovinj , jest filmik, zdjęcia i mapka. My mieliśmy parcelę 95.
Parcele są duże, idealne pod campery, przyczepy. My mieliśmy tylko namiot 4-osobowy, czyli miejsca dużo. Stanowisko mogłoby być równiejsze no, ale takie wybraliśmy. :)
Na campie znajduje się sklep, warzywniak, lodówka. Mimo sąsiedztwa z wc i prysznicami nie mieliśmy jakiś niemiłych zapachów.

Przedłużeniem głównego wejścia nad wodę jest takie molo, które posłuży mi za podzielnik na prawą i lewą część plaży. Można w tym miejscu wypożyczyć różnego rodzaju sprzęt pływający i jeżdżący (kajaki, skutery wodne, łodzie motorowe, segway'e). Widać tu również miejsce wodowania łodzi.

0929.jpg
Falochron. Molo

My raczej korzystaliśmy raczej z lewej strony(patrząc od campu). Mniej miejsca, ale za to mniejsze zatłoczenie i lepszy dostęp dla dzieci do wody.

0183.JPG
Widok na naszą plażę.

0128.JPG
Widok na 'naszą' plażę.

Widoczek w kierunku 'prawej' strony, jak jeszcze ludzi nie było.
0096.JPG
w lewym dolnym rogu zazwyczaj się rozbijaliśmy.


Na kolejnym zdjęciu widok na Rovinj z Campu. Na zdjęciu widać również ponost z którego startuje czerwona łódź podwodna ze szklanym dnem. Jak również przy tym molo można wypożyczyć lub nauczyć się pływać na surfingu.
0107.JPG
Widok na Rovinj.


I jeszcze jeden widoczek na plażę i Rovinj.
0348.jpg
Plaża lewa i Rovinju w tle.

Można też trochę poskakać. 5 minut na małej 15 kun, na dużej chyba 20 kun.
0928.jpg
Inne atrakcje przy plaży.

Jak widać byli też miłośnicy mokrego kija. Głownie małe niemcy, byli też starsi. Nikogo nie zapytałem się o pozwolenie :).
0961.jpg
Molo


Druga, prawa strona wyglądała trochę inaczej. Po prawej widać park wodny. Zejście do wody trochę bardziej strome. Fajne skałki i ryby w wodzie. I co ciekawe jest też wejście do wody z barierkami. Po prawej leżaki ogólnie dostępne, a na górze znajdują się dwa baseny ze słoną woda, bar, restauracja. Ta plaża ciągnie się dość daleko. Każdy znajdzie coś dla siebie.
0958.jpg
Prawa strona praży.


Edit.
Podaje link do krótkiego bardzo amatorskiego filmiku z pod wody. Widać na nim fajne rybki pływające tuż przy brzegu :)
blatko
Odkrywca
Posty: 86
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) blatko » 11.09.2017 17:40

Ostatni wpis był ponad 3 lata temu więc dorzucę swoje świeże 3 grosze. Byłem na tym kempingu pod koniec sierpnia 2017 r.

"Mieszkaliśmy" w gotowym tzw. namiocie willowym, który wyposażony był we wszystko co potrzeba typu lodówka, czajnik, talerze, sztućce, garnki, prąd, gaz, itd. Był nawet korkociąg i nóż do pizzy, a poprzednicy zostawili nam w zamrażalniku prawie całą paczkę lodu w kostkach :-) . Trzeba mieć tylko swoje ręczniki, pościel, gąbkę i płyn do mycia naczyń. Namioty willowe bardzo dobrze położone, blisko morza i basenów, chyba wszystkie (albo większość) są w cieniu. Samochód można trzymać obok namiotu.

Sanitariaty może nie jakieś super nowoczesne, ale w miarę czyste, sprzątane kilka razy dziennie, podczas mojego pobytu nigdy nie było kolejek, nie zabrakło papieru toaletowego ani ciepłej wody pod prysznicem.

Główna plaża żwirkowa, ale my korzystaliśmy z kamienisto-skalistej usytuowanej tuż przy tej głównej. Buty do wody przydatne, choć można się obyć bez.

Przy głównej plaży są dmuchańce dla dzieci, koszt - pół godziny 50 k, 1 godzina 60 k.

Na terenie campa jest Konzum z cenami o ok. 50-100% wyższymi niż konzum czy lidl w Rovinj, np. Ozujsko 2 l na campie - 30 k, w lidlu 20 k (bez promocji, ale była też promocja 2 x 2 l za 35 k).

Na terenie kempingu jest piekarnia, zwykła kajzerka kosztuje 4 k, (a np. lidlu 0,79 k), ciabata 6 k. W konzumie pieczywo trochę tańsze, ale cen nie pamiętam.

Są dwa dość baseny ze słoną wodą, ale ze względu na wielkość basenów i ilość ludzi, raczej nie do pływania a do krótkiego popluskania. Dla najmniejszych jest także fajny brodzik.
Przy basenie jak i na plaży leżaki i parasole płatne - 30 k/sztuka, czyli 2 leżaki i parasol - 90 k.

Przy basenach jest niezła restauracja, gdzie spora pizza margarita kosztuje 54 k, inne jedno, dwuskładnikowe 64 k.

Z campa od rana do północy pływa co pół godziny stateczek do Rovinj i z powrotem. Koszt 25k/os/w jedną stronę.

W konzumie jak i w recepcji można płacić kartami.

Ogólnie, jak camping 3* , Amarin jest OK. Śmiało polecam.


Gdyby ktoś miał jakieś pytania, proszę pisać, postaram się odpowiedzieć.
Poprzednia strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Camping Amarin - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone