Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Camping Amarin

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107677
Dołączył(a): 10.09.2004
Re:Amarin

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 31.07.2012 09:59

whysky66 napisał(a):PrzemoVKP : podrzuć kolego kilka cen z tego kempu - wyjazd lada dzień :lol:


Proszę >>> http://www.campingrovinjvrsar.com/Campg ... Price_List
PrzemoVKP
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 22.05.2012
Re:Amarin

Nieprzeczytany postnapisał(a) PrzemoVKP » 31.07.2012 11:30

whysky66 napisał(a):PrzemoVKP : podrzuć kolego kilka cen z tego kempu - wyjazd lada dzień :lol:


Cennik to tak jak Pan Janusz podał. Nas za 4 dorosłe osoby wychodziło 55 euro za dobę już ze wszystkim tj. samochód, namiot, prąd itp - płacisz za miejsce.

Jeśli chodzi o market na kempie - Konzum to muszę przyznać że jest drogo. Chleb kosztował 14 kun, piwko zimne ok 12 kun. Sklep generalnie bardzo dobrze wyposażony. My 2 razy podjechaliśmy do miasta i obkupiliśmy się w Lidlu - tam ceny jak u nas :) Ogólnie w sklepiku w Amarin najdroższe są produkty, które najczęściej się kończą tj. pieczywo, woda, napoje itp.

Ale kemping super... Gorąco polecamy
whysky66
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 5
Dołączył(a): 29.07.2012
Re:Amarin

Nieprzeczytany postnapisał(a) whysky66 » 31.07.2012 20:21

Dzięki Panowie.Jak dla mnie ceny są do przyjęcia.
Kemp wpisany na listę do odwiedzenia,a co się "urodzi"po drodze-zobaczymy.
Po wszystkim zdam relację.Pozdrawiam.
PrzemoVKP
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 22.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) PrzemoVKP » 01.08.2012 16:21

Do tego dorzucę Ci opinie polaków których mieliśmy za sąsiadów - jeden powiedział, że zwiedził z przyczepą całą Chorwację, Włochy, był w Hiszpanii i Portugalii i twierdzi, że Amarin jest najlepszym campem na jakim byli, a z przyczepą jeżdżą już bardzo długo... My byliśmy pierwszy raz pod namiotem za granicą ale naprawdę było świetnie... :) Miłego wypoczynku
Aattaa
Croentuzjasta
Posty: 226
Dołączył(a): 11.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aattaa » 10.08.2012 20:26

Jadę za 3 tygodnie na Camp. Amarin. Już liczę dni do wyjazdu .Tylko żeby nie lało i bora nie szalała , bo będziemy pod namiotem. Nie mogę się doczekać wyjazdu.
Aattaa
Croentuzjasta
Posty: 226
Dołączył(a): 11.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aattaa » 19.09.2012 09:17

Wróciłam z Amarinu parę dni temu . Tak jak pisał Maniust camp bardzo fajny. Podobnie jak Valdaliso będący obok. Faktycznie ceny na terenie campu i w budce z pieczywem na wprost Valdaliso wysokie. My jeździliśmy na rowerach do Konsumu w pobliskiej wsi lub robiliśmy zakupy w Plodine w Rovinj. Mankamenty to : miejscami trudne wejścia do morza, toalety nie zawsze świecące bielą i codziennie wieczorem głośna muzyka. My byliśmy bardzo blisko restauracji, więc słyszałam ją co wieczór. Ale osoby będące dalej mogły nie odczuwać dyskomfortu z tym związanego.
Aattaa
Croentuzjasta
Posty: 226
Dołączył(a): 11.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aattaa » 28.09.2012 09:25

Nie wiem czy kogoś to interesuje ale napiszę jeszcze parę zdań o Amarinie.
Podałam minusy , to może teraz plusy. Po pierwsze dużo zacienionych parcel , mały basenik z morską wodą i ze zjeżdżalnią .Głównie okupowany przez dzieci, nie popływa się w nim ale wytaplać się można :D . Na terenie camp. jest restauracja , sklep , kiosk , stoisko z badziewiem typu klapki, materace, maski do pływania, stroje komp., kapelusze itp., przy Recepcji jest bankomat.
Z przystani odpływają promy do Rovinj . Plaża częściowo żwirkowa a większa część to wybetonowane platformy. Jest parę pryszniców do spłukania się ale w czasie naszego pobytu nie było wody i z płukania nici. Za plażą chodniczek i drzewka oliwkowe , w których można się schować, gdy komuś dopiecze słońce.
Blisko bo ok.5 km do Rovinj, gdzie można zrobić większe zakupy.
Teren lekko pagórkowaty - nasz namiot był położony ukośnie i rano okazywało się ,że śpimy parę centymetrów niżej niż wieczorem :lol:.
Jeżeli ktoś w przyszłym sezonie będzie się tam wybierał, to z przyjemnością odpowiem na pytania.
JasFasola
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 11.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) JasFasola » 28.05.2013 11:27

Właśnie się tam wybieramy w czerwcu 2013...ciekawe jak będzie :)
robertbp67
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 06.05.2010
Rovinj ośrodek turystyczny Amarin

Nieprzeczytany postnapisał(a) robertbp67 » 09.02.2014 16:08

czy ktoś był w tym ośrodku i co może powiedzieć na jego temat?
jahoda
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 31.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) jahoda » 09.07.2014 21:25

Podbijam pytanie:)

Czy z campingu można dojść do Rovinj czy jednak lepiej podjechać autem?:)
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 09.07.2014 21:28

jahoda napisał(a):Podbijam pytanie:)

Czy z campingu można dojść do Rovinj czy jednak lepiej podjechać autem?:)

Można ale bez sensu.
Co godzinę odpływa z Amarinu taxi wodna do Rovinj koszt w 2009 to 10 Hrk , ile teraz nie wiem.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107677
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.07.2014 21:43

2013
taxi boat service: 25 kn (3,5 €) per person;
bus: 12 kn (1,6 €) per person

Obrazek
orzech299
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 28.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) orzech299 » 28.07.2014 23:26

Moi drodzy mam pytanie odnośnie kempingu Amarin. Mam do niego ogromny sentyment z dzieciństwa dlatego w tym roku po długiej przerwie chciałem znów tam zawitać prawdopodobnie 7 września. Niestety na stronie rezerwacyjnej spotkała mnie niespodzianka... cały tydzień od 7 podobno jest zajęty. Nie chce spedzać wakacji w żadnym innym miejscu. Czy sądzicie że jadąc w ciemno uda mi się tam rozbić namiot? Jest tam nadal free zone czy jedynie parcele? Może to celowa robota "zarządców" kempingu żeby ludzi troszke rozepchnąc na cały wrzesień. Nigdy wcześniej nie próbowałem rezerwować parceli i na miejscu nie było problemu z rozbiciem, ale teraz zacząłem się obawiać, że będę musiał szukać innego miejsca. Może ma ktoś jakieś doświadczenia w takiej kwesti. To mój pierwszy post więc proszę o pomoc i wyrozumiałość, no ale gdzie miałem zwrócić się o pomoc jeśli nie tutaj :)
robkar22
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 13.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) robkar22 » 29.07.2014 08:57

Napisz do nich wiadomość, spróbuj też w Valdaliso, oba campy ze sobą sąsiadują i można swobodnie się przemieszczać.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107677
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.07.2014 09:07

orzech299 napisał(a):Moi drodzy mam pytanie odnośnie kempingu Amarin. Mam do niego ogromny sentyment z dzieciństwa dlatego w tym roku po długiej przerwie chciałem znów tam zawitać prawdopodobnie 7 września. Niestety na stronie rezerwacyjnej spotkała mnie niespodzianka... cały tydzień od 7 podobno jest zajęty. Nie chce spedzać wakacji w żadnym innym miejscu. Czy sądzicie że jadąc w ciemno uda mi się tam rozbić namiot? Jest tam nadal free zone czy jedynie parcele? Może to celowa robota "zarządców" kempingu żeby ludzi troszke rozepchnąc na cały wrzesień. Nigdy wcześniej nie próbowałem rezerwować parceli i na miejscu nie było problemu z rozbiciem, ale teraz zacząłem się obawiać, że będę musiał szukać innego miejsca. Może ma ktoś jakieś doświadczenia w takiej kwesti. To mój pierwszy post więc proszę o pomoc i wyrozumiałość, no ale gdzie miałem zwrócić się o pomoc jeśli nie tutaj :)

Z cennika i planu kempingu wynika, że wszystkie parcele są numerowane i w jednej cenie :roll:
I te przy morzu i w głębi kempingu 8O

Myślę, że we wrześniu miejsce znajdziesz jadąc w ciemno.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Camping Amarin - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone