Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Camp Simuni na Pag - 2011

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Kichol
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 331
Dołączył(a): 13.07.2004
Camp Simuni na Pag - 2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kichol » 06.07.2011 09:10

Witam,
Kilka słów o campie Simuni, na którym teraz jesteśmy:

1. Ciężko o miejsce - do wyboru mieliśmy tylko 4 miejsca (potrzebowaliśmy na 11 dni) - praktycznie cały kamp zajęty - wolne pojedyncze "pitch", a i tak czesto juz zarezerwowane wiec np. wolne na 2-3 dni max. Jest mozliwosc przenoszenia się - trzeba chodzic i sie pytac na recepcji co sie zwolniło danego dnia.
2. Pomimo pełnej obsady na plaży duzo wolnego miejsca
3. Plaża bardzo długa, podzielona na małe plaże - głównie drobny żwirek - konieczne obuwie do wody. Jest tez jeden odcinek z piaskiem - ale dosc brudna woda tam jest.
4. Toalety czyste i jest ich duzo - czesc nowych czesc kilkuletnich. Ciepła woda chyba non-stop
5. Internet za darmo - WiFi - własnie przez niego sie łączę :) Dość szybki ale czesc stron blokowana.
6. Baaaardzo duzo mobilehomeów/domków - widac, ze sie na to nastawiają. Bardzo ładne są, z klimą, czesto mini ogródkami z trawką.
7. Przejściówka do prądu - 3 bolce za 100 kun w informacji, w markecie elektrycznym w Novaliji 39 kun sama wtyczka (trzeba dorobić kabel) lub 119 kun taka jak na campie za 100 8O
8. Cały kamp zacieniony - pojawiaja się miejsca bez cienia ale jest ich mało.
9. Animacje dla dzieci bardzo fajne. 2 razy dziennie przed południem i wieczorem - dobrze robione, jest ubaw dla dzieciaków.
10. Wieczorem od ok. 22 jest cisza na kampie - zero głośnych imprez wiec spokojnie dzieciaki moga pospac.
11. Konieczne ostre i mocne sledzie do namiotu + duzy młotek - cieżko sie wbija.
12. Ceny w markecie na campie dosc wysokie ale zaopatrzenie ok. Jest piekarnia, troche budek z napojami, frytkami, owocami itp. Ze 4 knajpki z jedzeniem - dobra pizza, dobra zwykła restauracyjka i jedna z owocami morza tylko.
13. Do Novaliji (duzy market na wlocie ze wszystkim co potrzebne) jest ok 15 km, do Zrce ok. 13 km.

Bardzo fajne miejsce - polecam 8)
edytasek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 111
Dołączył(a): 16.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) edytasek » 06.07.2011 09:18

Dziękuje za pomoc w poszukiwaniu swiniaczka :D
A mozesz powiedziec jak to cenowo wygląda?
Ostatnio edytowano 06.07.2011 09:37 przez edytasek, łącznie edytowano 2 razy
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 06.07.2011 09:23

edytasek napisał(a):Dziękuje za pomoc w poszukiwaniu siwniaczka :D


A co to jest "siwniaczek" :wink:
edytasek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 111
Dołączył(a): 16.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) edytasek » 06.07.2011 09:34

Już wyjasniam Januszku:) literowka mi sie tam wkradla bo klawiatura mi szwankuje
W innym wątku o kempach na Pagu, szukałam info o takim gdzie sie piecze swinkę:) Mój mąż o tym uslyszal od kogoś i kazał mi szukać tego kempingu :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 06.07.2011 09:43

Czytałem ten drugi wątek :wink:

Wiem, że chodziło świniaczka, ale tu pokazał się jakiś "siwniaczek" :wink:

Jak nie znajdziesz świniaczka na kampie, to szukaj go dla męża w smażalniach w miasteczkach lub przy drogach. :lol:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 06.07.2011 10:35

Kichol, wrzucisz jakieś fotki w wolnej chwili? Pisz , pisz, dobrze Ci idzie :)

wlazłem na ich stronę i już chcę tam jechać ,,,,
http://www.camping-simuni.hr/

ale chyba nie pojadę bo nawet na 2012 mają wszystko zajęte .....
mangood
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 12
Dołączył(a): 20.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mangood » 06.07.2011 12:57

Świniaczek na Simuni się kręci na rożnie codziennie :)
a w połowie września , na zakończenie takiego zasadniczego sezonu ( później camp jest czynny ale już bez animacji, stołów bilardowych, części lokali ) prosiaczek jest za free dla wszystkich gości. Tak było w tamtym roku.


kilka takich nie za specjalnych fotek plaży i campu z czerwca tego roku:

https://picasaweb.google.com/RuthlezzKick/CRO2011?authuser=0&feat=directlink#slideshow/5626196404012986002

do czerwca i od września nie ma problemów z parcelami - wakacje to faktycznie tragedia.

Ciekawostka jest fakt ze ten camp ma tylko 2 gwiazdki , co jest dla mnie zagadką bo mnogość atrakcji/animacji , infrastruktura parceli ( dostęp nie tylko do prądu ale i bieżącej wody na każdej parcelce w cenie ) i przede wszystkim czystość i klasa sanitariatów jest tu na naprawdę wysokim poziomie. 4 gwiazdkowy Strasko nie jest pod tym względem lepszy a na pewno nie tak malowniczo położony.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 06.07.2011 13:15

Kichol mam do ciebie pytanko odnosnie tej wtyczki na 3 bolce
jest mozliwośc wysłania zdjecia lub linka do przykładowej stronki ( ewentualnie samej srednicy lub oznaczenia 16A, 32 A, itd ) zeby sie zaopatrzyć
z góry dziekuje
erci
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 236
Dołączył(a): 05.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) erci » 06.07.2011 13:39

boksa napisał(a):Kichol mam do ciebie pytanko odnosnie tej wtyczki na 3 bolce
jest mozliwośc wysłania zdjecia lub linka do przykładowej stronki ( ewentualnie samej srednicy lub oznaczenia 16A, 32 A, itd ) zeby sie zaopatrzyć
z góry dziekuje


Też się nad tym zastanawiałem ale już znalazłem to czego szukałem...
Proszę bardzo ;)

https://www.cro.pl/forum/viewtopic.php?p=557719
Ostatnio edytowano 06.07.2011 13:50 przez erci, łącznie edytowano 1 raz
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 06.07.2011 13:45

Kichol
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 331
Dołączył(a): 13.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kichol » 06.07.2011 21:41

arturac napisał(a):Kichol, wrzucisz jakieś fotki w wolnej chwili? Pisz , pisz, dobrze Ci idzie :)


Fotek nie wrzucę, bo nie mam jak zgrac z aparatu.

Świniaki się dzis piekły 2 :) Za darmo były, z dodatkami...
Pogoda idealna - ok 26-27 stopni, lekki wiaterek od morza - nawet w słońcu daje się siedzieć.

Na niektórych parcelach nie trzeba mieć przejściówek do prądu. Wchodza zwykłe wtyczki.

Ceny samych parceli wysokie - ok. 45 EUR w sezonie za 2+1 trzeba liczyć. Cennik jest na ich stronie.

1. Animacje dla dzieci są 3 razy dziennie, teraz akurat sztuczne ognie są
2. Sa 2 place zabaw, raczej małe
3. Sa trampoliny (10 kun)
4. Autka na akumulator dla maluchów (10 kun)
5. Wypozyczyc mozna kajaki, rowery wodne ze zjezdzalniami (ale sprzet dosc mocno przechodzony)
6. Jest szkółka windsurfingu
7. Pizza od 30 kun do 50 kun (bardzo dobra)
8. Dania w restauracji od ok. 45 kun, dla dzieci 30 kun - piwo 13 i 15 kun
9. Są 2 platformy na morzu (jakies 40 m od brzegu) z których mozna skakać do wody.
10. Na 2 srodkowych plażach są ratownicy.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 06.07.2011 22:36

Ale jak wrócisz do domku to zgrasz?:)
A jak wyglądają te domki? jaki stan? lokalizacja?
Dużo dzieci?
waldemort
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 126
Dołączył(a): 31.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldemort » 07.07.2011 08:58

boksa napisał(a):Kichol mam do ciebie pytanko odnosnie tej wtyczki na 3 bolce
jest mozliwośc wysłania zdjecia lub linka do przykładowej stronki ( ewentualnie samej srednicy lub oznaczenia 16A, 32 A, itd ) zeby sie zaopatrzyć
z góry dziekuje


Tu możesz kupić.
http://przyczepytam.com.pl/sklep/produc ... 1d770d59b5
Kichol
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 331
Dołączył(a): 13.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kichol » 07.07.2011 08:58

arturac napisał(a):Ale jak wrócisz do domku to zgrasz?:)
A jak wyglądają te domki? jaki stan? lokalizacja?
Dużo dzieci?


Dzieci bardzo duzo. W zasadzie są tu tylko rodziny z dziećmi - średnia wieku dzieci to coś koło 6-10 lat.

Lokalizacje mobilehome'ów mozesz sprawdzic na mapce campu.
Wygląd domków ok - ładne z zewnatrz, ładne wewnatrz. Stan bardzo dobry. Stawiają cały czas nowe - przywożą gotowe na platformach. Jest kilka modeli domów. Wyposazone w krzesła i stół na tarasie.
Domki maja duze, zacienione tarasy - najczesciej sztywny dach, a w Sun rollerach taka duza markiza na prowadnicach. Dość gęsto poustawiane ale w sumie przy kazdym jest wystarczajaca ilość miejsca.
Gdyby nie cena takiego domku to z chęcią bym się do takiego wybrał.
Kosztuja od 100 do 200 EUR/dzień w sezonie - w zaleznosci od daty i standardu domku - wiekszosc na 4+2 osób. Ale idealne dla 2 dorosłych i np. 2 dzieci.

Ja mam parcele z namiotem z widokiem na morze (jakies 40 m od plazy).
Ale najwazniejsze jest zeby miec w miarę blisko do WC :)
Kichol
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 331
Dołączył(a): 13.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kichol » 07.07.2011 09:01

waldemort napisał(a):
boksa napisał(a):Kichol mam do ciebie pytanko odnosnie tej wtyczki na 3 bolce


Tu możesz kupić.
http://przyczepytam.com.pl/sklep/produc ... 1d770d59b5


Czyli cena taka sama jak na campie. 100 kun to ok. 54-56 pln po kursie z karty płatniczej.
Następna strona

Powrót do Kempingi

cron
Camp Simuni na Pag - 2011
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone