Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Camp Pere i camp Due - wyspa Pag

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bozenadr
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 04.10.2014
Camp Pere i camp Due - wyspa Pag

Nieprzeczytany postnapisał(a) bozenadr » 27.07.2016 09:07

Witam serdecznie,
na Avtocampi.si widnieje wpis, że istnieje camping o nazwie Pere w miejscowości Dinjiska (44,35963*N 15,187112*E) tylko, że brak jest dokładniejszego adresu, a wg współrzędnych to w tym miejscu nic nie widać, street view też nic ne pokazuje
dinjiska.jpg
czy ktoś może ma wiadomości na ten temat ?
Drugi camp widniejący w tytule to camp Due, widnieje on na Google maps, ale też nie doszukałam się dokładniejszego namiaru...
Jeśli ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... :) (Wybieram się na Pag za tydzień, więc zbieram namiary na campingi.)
pozdrawiam
Załączniki:
camp due.jpg
Ostatnio edytowano 27.07.2016 09:20 przez bozenadr, łącznie edytowano 1 raz
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 27.07.2016 09:16

Nic nie wiem na temat campu, ale sama Dnijska najleszą lokalizacją na Pagu nie jest.
Zdecydowanie lepiej położony jest Sveti Duh, Simuni czy Straško.
Mówię o lokalizacji, nie warunkach tam panujących, bo o tych nie mam bladego pojęcia..
bozenadr
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 04.10.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) bozenadr » 27.07.2016 09:24

Dzięki anakin, z tego co się orientowałam to Simuni i Strasko ceny mają deczko zaporowe...
a ten Due to podobno gdzieś obok Sv. Duch o ile inernet nie kłamie ;)
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 27.07.2016 12:46

bozenadr napisał(a):Drugi camp widniejący w tytule to camp Due, widnieje on na Google maps, ale też nie doszukałam się dokładniejszego namiaru.



Coś słabo szukasz.. :wink:

Tutaj w prawo...

Osobiście nie kojarzę, że na forum ktoś coś o tym miejscu pisał...
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107677
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 27.07.2016 13:29

bozenadr napisał(a):Witam serdecznie,
na Avtocampi.si widnieje wpis, że istnieje camping o nazwie Pere w miejscowości Dinjiska (44,35963*N 15,187112*E) tylko, że brak jest dokładniejszego adresu, a wg współrzędnych to w tym miejscu nic nie widać, street view też nic ne pokazuje

Na stronie są zdjęcia i mapa
http://www.avtokampi.si/kamp/2/518/Pere/#tab2_kamp
Ale cennik z 2014 roku :roll:

Są też inne adresy kempingów.
bozenadr
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 04.10.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) bozenadr » 27.07.2016 17:45

:) Dzięki za zainteresowanie, to że ten camp Due jest w bok od jakiegoś Party camp to wiem, że zjazd w tym miejscu też dotarłam, nie znalazłam natomiast nic więcej... może ktoś tam był i mógłby się podzielić jakimiś informacjami... co do campu Pere -to to co jest na avtocampi, to już czytałam, na początku właśnie napisałam, że czerpię informacje o nim właśnie z tego miejsca, ba - nawet dotarłam do geoportalu chorwackiego - tam są lepsze zdjęcia... i chyba łatwiej zlokalizować jakieś miejsce po współrzędnych. Tylko, że też nic więcej nie znalazłam. Cóż, może ktoś był... a jak nie - to zawsze pozostają inne campingi (może będąc na wyspie, pojadę i przekonam się sama... tak chyba najpewniej :) )
Podobno kto pyta nie błądzi, chociaż łatwiej chyba stąpać po znanych ścieżkach... (tak trochę sobie "pofilozuję" a co...)
pozdrawiam :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107677
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 27.07.2016 18:58

Niestety nie na forum żadnej informacji o tych kempingach.

Powrót do Kempingi

cron
Camp Pere i camp Due - wyspa Pag
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone