Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Camp Konobe - Krk

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bubbu
Croentuzjasta
Posty: 134
Dołączył(a): 06.06.2006
Camp Konobe - Krk

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bubbu » 01.12.2009 16:56

Zbliża się zima i czas na plany na 2010r. Chciałbym ułatwić sobie i innym wybór kempingu FKK na przyszłe wakacje, zakładając oddzielne tematy dla każdego kempingu. Wydaje mi się że takie uporządkowanie tematów będzie korzystne. Na temat Bunculuki i Baldarinu wątki już są. Ten wątek to kemping Konobe na wyspie Krk.
Nie znam tego kempingu, chciałbym zobaczyć opinie tych, którzy byli tam w 2009r. Zapraszam do umieszczania aktualnych opinii.
http://www.hoteli-punat.hr/index.php?page=static&id=67&kat=3&slika=main_konobe&item=90&grp=naturist_kamp_konobe&sklop=0&kat=0&PHPSESSID=8f8ace8fb955367a7a1bc76cfdc88665
XT600
Odkrywca
Posty: 107
Dołączył(a): 12.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) XT600 » 29.04.2010 16:31

Byłem w 2007 albo 2008 (boże tyle wyjazdów i nie pamiętam już :))
Osobiście jakoś nie przypadł mi do gustu, choć okolica i widoki piękne. Camp zdominowany camperami i przyczepami campingowymi, może rozbiliśmy się z namiocikiem w złym miejscu (?)

Zaleta to piękna duża, szeroka plaża. W kilku miejscach wejście do morza ułatwione schodkami z poręczą. Wady - spore pochyłości terenu, ale co zrobić albo piękne widoki albo płaski teren :)

Camping FKK Konobe - zdjęcia

No i jak na taki standard campingu brakuje trochę basenu :(

pozdrawiam
Ostatnio edytowano 01.06.2015 20:49 przez XT600, łącznie edytowano 1 raz
Kasia25
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 02.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasia25 » 04.08.2010 15:15

Byłam na tym campingu zwiedzając tamte rejony i miło wspominam czas na nim spędzony choć nie jest tak luksusowy jak np Ulika :(
Amber 111
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 21.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Amber 111 » 21.08.2010 12:09

Bardzo lubię ten camping. Może i jest zdominowany przez kampery ale przy morzu można znalęźć fajne miejsce na namiot. My w tym roku mieliśmy namiot przy samej malutkiej plaży,do której zejść można było tylko z naszej parceli. Sąsiedzi i z lewej i z prawej oddaleni jakieś 5 metrów od nas a pomiędzy jeszcze jakieś krzaczki. Takiej prywatności na campingu nie mieliśmy jeszcze nigdy. Toalety wyremontowane i czyste.
Polecam.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 27.07.2014 19:16

Jakieś bardziej aktualne info by się znalazło?
Bubbu
Croentuzjasta
Posty: 134
Dołączył(a): 06.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bubbu » 27.07.2014 22:10

Dołączam się do prośby o opinie. Prawdopodobnie będziemy tam w końcu sierpnia.
mcbas
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 107
Dołączył(a): 29.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) mcbas » 08.08.2014 17:13

Cześć.
Bubbu napisał(a):Dołączam się do prośby o opinie. Prawdopodobnie będziemy tam w końcu sierpnia.

Akurat siedzimy w Konobe więc jesteśmy na bieżąco. Z pytaniami zapraszamy na priv... :D
Pozdrawiamy.
Basia i Maciek.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 08.08.2014 22:01

Jeśli mógłbyś odpowiedzieć na forum to kilka pytań, może i innym by sie wiedza przydała

Czy plaża jest też tak miło kamienista jak na Bunculuce?

Czy jest wystarczająco miejsca aby na plaży nie było ścisku?

Czy są mniejsza plaże i zatoczki z łatwym dojściem z campu?

Czy infrastruktura typu toalety, prysznice jest w miarę nowoczesna?

Czy z campu można dojść jakąś wygodna ścieżką wzdłuż można do miasteczka np. po tańsze zakupy (jak np. z Bunculuki do Baski)?

Czy jest respektowana cisza nocna?

Czy bez wiekszego problemu można znaleźć miejsce na namiot gdzieś w cieniu niedaleko plaży?

EDIT - kolega nie odpisuje to ślę PW, może na mailu zerknie, ze coś jest na forum
mcbas
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 107
Dołączył(a): 29.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) mcbas » 11.08.2014 18:01

Cześć.
piotrulex napisał(a):Jeśli mógłbyś odpowiedzieć na forum to kilka pytań, może i innym by sie wiedza przydała

Mógłbym, ale chyba chodzi o Ciebie a nie o innych??
piotrulex napisał(a):Czy plaża jest też tak miło kamienista jak na Bunculuce?

Jest tak samo kamienista jak w Bunculuce, ale to raczej niemiłe. I grys jest ciemniejszy...
piotrulex napisał(a):Czy jest wystarczająco miejsca aby na plaży nie było ścisku?

Zasadniczo jest wystarczająco dużo miejsca żeby w każdej chwili się gdzieś położyć, ale panuje tam bardzo przykry zwyczaj rezerwowania sobie miejsc na wieczność matami i ręcznikami obłożonymi kamieniami. My sobie z tym procederem radziliśmy, ale nie każdy jest odpowiednio asertywny.
piotrulex napisał(a):Czy są mniejsza plaże i zatoczki z łatwym dojściem z campu?

Kilka jest. Dojście wystarczająco krótkie i dobre. Ale do opalania i takich tam to raczej kiepski pomysł...
piotrulex napisał(a):Czy infrastruktura typu toalety, prysznice jest w miarę nowoczesna?

Sanitariaty są na wysokim poziomie. Są trzy budynki.
piotrulex napisał(a):Czy z campu można dojść jakąś wygodna ścieżką wzdłuż można do miasteczka np. po tańsze zakupy (jak np. z Bunculuki do Baski)?

Nie, nie można... albo samochód albo nieźle zaopatrzony market na miejscu (+25% do cen Plodine).
piotrulex napisał(a):Czy jest respektowana cisza nocna?

Tak, ale w Beach Barze chyba co wieczór ktoś śpiewa więc w okolicach tej kafejki może być nieco głośno. Inna sprawa, że chłopak, który śpiewa robi to bardzo fajnie...
piotrulex napisał(a):Czy bez wiekszego problemu można znaleźć miejsce na namiot gdzieś w cieniu niedaleko plaży?

Trochę zależy od wielkości namiotu, wymagań osobistych, długości kabla elektrycznego...
Zasadniczo cień jest na większości parceli, problemem jest raczej gdzie postawić samochód...
piotrulex napisał(a): kolega nie odpisuje to ślę PW, może na mailu zerknie, ze coś jest na forum

Napisałeś na PW żeby tu umieścić odpowiedź to proszę, ale z "kolegą" to się nie rozpędzaj...

PS: Pierwsze wrażenie po przyjeździe było bardzo kiepskie, ale kiedy już rozbiliśmy się i znaleźliśmy miejsce parkingowe to kemping Konobe stał się bardzo miłym miejscem do spędzenia kilku dni.
Dwie plaże - nieco słabe.
Sanitariaty - oki.
Kawiarnie - drogie, takie jak wszędzie na plażach.
Spacery wzdłuż brzegu na zachód słońca - oki.
Parcele - najróżniejsze, można znaleźć ciekawą.
Prąd - naprawdę lepiej mieć dłuuuugi kabel na wszelki wypadek.
Dojazd - z Punat dobrze oznakowany, nie sposób się zgubić.
Wycieczki - raczej wyłącznie samochodowe do Krk. Punat to promenada z pamiątkami. Krk to starówka nabita wieczorem niesamowicie turystami. I oczywiście Plodine i Konzum. Oba bardzo dobrze zaopatrzone i niedaleko od siebie.
Place zabaw dla dzieci - porażka.

Byliśmy pięć dni i nie żałujemy. W dodatku spotkaliśmy wspaniałe małżeństwo z Grodziska Mazowieckiego, z którym spędzaliśmy wesoło czas na plaży.

Pozdrawiamy.
Basia i Maciek. :papa:
Ostatnio edytowano 11.08.2014 20:44 przez mcbas, łącznie edytowano 1 raz
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 11.08.2014 18:51

mcbas napisał(a): Plodine i Konzum. Oba bardzo dobrze zaopatrzone i niedaleko od siebie.

Tylko bez żartów. Konzum jest w samym KRK. Natomiast Plodine jest na początku wyspy (co prawda Konzum tysz ) :wink: Nie widzę logiki aby jechać po zakupy 20 km. Jakie ceny .....nie miałem potrzeby więc nie byłem w żadnym.
mcbas napisał(a):Byliśmy pięć dni i nie żałujemy. W dodatku spotkaliśmy wspaniałe małżeństwo z Grodziska Mazowieckiego, z którym spędzaliśmy wesoło czas na plaży.

Na KRK, jak co roku Polaków można policzyć na palcach rąk. Ja spotkałem kilka osób (po głosie), kilka samochodów z rej. NE ..... parkujące koło siebie w tym Skoda i jakiś SUV.
mcbas
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 107
Dołączył(a): 29.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) mcbas » 11.08.2014 20:43

Cześć.
woka napisał(a):Tylko bez żartów. Konzum jest w samym KRK. Natomiast Plodine jest na początku wyspy (co prawda Konzum tysz ) :wink: Nie widzę logiki aby jechać po zakupy 20 km. Jakie ceny .....nie miałem potrzeby więc nie byłem w żadnym.

Powtórzę, ale tym razem proszę już przeczytać całość: Plodine i Konzum są w mieście Krk. Oba markety są bardzo blisko siebie, ale dojazd do każdego jest z innej ulicy. Są dobrze zaopatrzone i droższe od polskich marketów o 20-30 procent. Dramatu nie ma. :D
Mój post dotyczył pewnych informacji. Ja je sprawdziłem a Ty nie... :roll: poza tym nie rozumiem wywodu o logice... ale nie chcę go zrozumieć... :lol:
woka napisał(a):Na KRK, jak co roku Polaków można policzyć na palcach rąk. Ja spotkałem kilka osób (po głosie), kilka samochodów z rej. NE ..... parkujące koło siebie w tym Skoda i jakiś SUV.

Nie napisałeś na palcach ilu rąk... :lol: jak napiszesz to się ustosunkuję... :P
Pozdrawiamy.
Basia i Maciek. :papa:
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 11.08.2014 21:10

mcbas napisał(a): Plodine i Konzum są w mieście Krk.

W takim razie zwracam honor. :D
Fakt, nie korzystam z nich ale Konzum widziałem, natomiast Plodine już nie. (Poldinę kojarzę ale bliżej mostu, tam gdzie jest skupisko marketów)

Polaków mogłem policzyć na palcach obu rąk. Myślę, że nie spotkałem więcej (głosów) :wink:
Pozdrawiam.
mcbas
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 107
Dołączył(a): 29.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) mcbas » 11.08.2014 21:37

Cześć.
woka napisał(a):Polaków mogłem policzyć na palcach obu rąk. Myślę, że nie spotkałem więcej (głosów) :wink:
Pozdrawiam.

Przez pięć dni w Konobe widzieliśmy ze dwa motory i jeden samochód z polskimi numerami, ale akurat wyjeżdżali. I oczywiście naszych znajomych, którzy zakotwiczyli w Punat na dłużej, bo im Konobe bardzo pasuje...
Pozdrawiamy.
Basia i Maciek.
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 12.08.2014 12:23

mcbas napisał(a):Przez pięć dni w Konobe widzieliśmy ze dwa motory i jeden samochód z polskimi numerami, ale akurat wyjeżdżali. I oczywiście naszych znajomych, którzy zakotwiczyli w Punat na dłużej, bo im Konobe bardzo pasuje...
Pozdrawiamy.
Basia i Maciek.

U mnie w lokum, na 14 pokoi - ja z małżonką, 2 Austriaków, reszta to italiano i germano.
Właścicielka mówi, że jakby nie my, to nie wiedziałaby jak wygląda Polak. :wink:
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 12.08.2014 21:54

Dziękuję
Następna strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone