Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Camp Konobe - Krk

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 26.06.2017 17:53

Zacheusz napisał(a):Jestem 3 raz w Chorwacji. Z żoną chcielibyśmy wpaść na tą plażę oczywiście bez stroju. Nie idę oglądać czy fotografować poprostu chciałbym poczuć ten klimat. Mieszkam w tej chwili w Punacie. Czy mój tok myślenia jest nie na miejscu? Jadąc tam czy mój biały tyłek nie będzie postrzegany jakoś dziwnie?


Dziwnie postrzegam to co napisałeś wczesniej, nawet bardzo. Reszta czyli Twój i nie tylko blady tyłek jest nieistotna :mrgreen:
Jeżeli można wchodzisz i tyle...

p.s. Chyba, że liczysz na orszaki powitalne ...
Abi
Odkrywca
Posty: 83
Dołączył(a): 14.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Abi » 27.06.2017 00:47

I jak? Byles już tam? Ja dzisiaj byłem, troche swojej opini napisze na zobacze jeszcze inne tutaj ale dosc przyjemnie, podobalo mi sie jak i mojej żonie.
Zacheusz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 247
Dołączył(a): 05.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zacheusz » 27.06.2017 07:32

Abi napisał(a):I jak? Byles już tam? Ja dzisiaj byłem, troche swojej opini napisze na zobacze jeszcze inne tutaj ale dosc przyjemnie, podobalo mi sie jak i mojej żonie.


Ja wybiorę się najprawdopodobniej jutro bądź w piątek rano, bo dziś Cizici i błota, a w czwartek Pula i Rovinj.
Abi
Odkrywca
Posty: 83
Dołączył(a): 14.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Abi » 27.06.2017 22:00

Zacheusz napisał(a):
Abi napisał(a):I jak? Byles już tam? Ja dzisiaj byłem, troche swojej opini napisze na zobacze jeszcze inne tutaj ale dosc przyjemnie, podobalo mi sie jak i mojej żonie.


Ja wybiorę się najprawdopodobniej jutro bądź w piątek rano, bo dziś Cizici i błota, a w czwartek Pula i Rovinj.


To rozumiem ze pływasz a nie samochodem :)
Zacheusz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 247
Dołączył(a): 05.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zacheusz » 27.06.2017 22:36

Abi napisał(a):
Zacheusz napisał(a):
Abi napisał(a):I jak? Byles już tam? Ja dzisiaj byłem, troche swojej opini napisze na zobacze jeszcze inne tutaj ale dosc przyjemnie, podobalo mi sie jak i mojej żonie.


Ja wybiorę się najprawdopodobniej jutro bądź w piątek rano, bo dziś Cizici i błota, a w czwartek Pula i Rovinj.


To rozumiem ze pływasz a nie samochodem :)


Niestety autem.
Zacheusz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 247
Dołączył(a): 05.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zacheusz » 30.06.2017 19:26

Zacheusz napisał(a):
Abi napisał(a):I jak? Byles już tam? Ja dzisiaj byłem, troche swojej opini napisze na zobacze jeszcze inne tutaj ale dosc przyjemnie, podobalo mi sie jak i mojej żonie.


Ja wybiorę się najprawdopodobniej jutro bądź w piątek rano, bo dziś Cizici i błota, a w czwartek Pula i Rovinj.


Niestety nie udało mi się w tym roku zostać naturystą i już mi się nie uda. Wiele okoliczności się do tego przyłożyło. Keszcze jestem do niedzieli, ale już raczej nie dam rady. Mam nadzieję, że swoich sił spróbuję za rok i to najprawdopodobniej tym razem Istria.
Abi
Odkrywca
Posty: 83
Dołączył(a): 14.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Abi » 30.06.2017 21:40

Zacheusz napisał(a):
Zacheusz napisał(a):
Abi napisał(a):I jak? Byles już tam? Ja dzisiaj byłem, troche swojej opini napisze na zobacze jeszcze inne tutaj ale dosc przyjemnie, podobalo mi sie jak i mojej żonie.


Ja wybiorę się najprawdopodobniej jutro bądź w piątek rano, bo dziś Cizici i błota, a w czwartek Pula i Rovinj.


Niestety nie udało mi się w tym roku zostać naturystą i już mi się nie uda. Wiele okoliczności się do tego przyłożyło. Keszcze jestem do niedzieli, ale już raczej nie dam rady. Mam nadzieję, że swoich sił spróbuję za rok i to najprawdopodobniej tym razem Istria.


No ja byłem na Konobe i Skrila ale niestety z powodu pogody nie udało mi sie być na Bunculuce która była głownym celem :( Ja juz w Polsce wiec moze w kolejnych latach...
Tombak
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 05.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tombak » 16.04.2019 11:55

Wybiera się ktoś w tym roku na Konobe ? ( połowa lipca )
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 18.04.2019 09:18

Tombak napisał(a):Wybiera się ktoś w tym roku na Konobe ? ( połowa lipca )


Może, aby znajomym pokazać coś innego niż pobliską, przepiękną, ale i nieco droższą Bunculukę. Jeśli nigdy nie byliście na tym drugim, to zachęcam aby wdepnąć testowo i tam. Nas Konobe nie urzekło, choć i tak zostaliśmy na tym campie dłużej niż planowaliśmy
Tombak
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 05.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tombak » 23.04.2019 21:21

Byliśmy na Bunculuce - fakt, że już na pierwszy rzut oka jest ładnie - ale drogo też :) Byliśmy na Baldarinie - uciekliśmy po pół godzinie ;) My generalnie zakochaliśmy się w Konobe. Jedziemy tam już trzeci raz. Pasuje nam właśnie to, że nie ma tam takiego zgiełku jak w dwóch wymienionych wyżej. Co wieczór w spokoju i prywatności, do późnych godzin leżymy sobie z winkiem i świeczuszkami w co rusz to innej zatoczce lub plażyczce. Cisza, spokój i szum morza. Parcele świetnie położone, sanitariaty bardzo czyste - panie sprzątające kręcą się aż za często. Knajpka, sklepik - wszystko co trzeba. Dla nas ta jakby delikatna"dzikość" Konobe to duży plus i mamy nadzieję, że nie pójdzie to szybko w kierunku choćby Bunculuki ;)
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 24.04.2019 11:43

Tombak napisał(a):Byliśmy na Bunculuce - fakt, że już na pierwszy rzut oka jest ładnie - ale drogo też :) Byliśmy na Baldarinie - uciekliśmy po pół godzinie ;) My generalnie zakochaliśmy się w Konobe. Jedziemy tam już trzeci raz. Pasuje nam właśnie to, że nie ma tam takiego zgiełku jak w dwóch wymienionych wyżej. Co wieczór w spokoju i prywatności, do późnych godzin leżymy sobie z winkiem i świeczuszkami w co rusz to innej zatoczce lub plażyczce. Cisza, spokój i szum morza. Parcele świetnie położone, sanitariaty bardzo czyste - panie sprzątające kręcą się aż za często. Knajpka, sklepik - wszystko co trzeba. Dla nas ta jakby delikatna"dzikość" Konobe to duży plus i mamy nadzieję, że nie pójdzie to szybko w kierunku choćby Bunculuki ;)


My na Konobe byliśmy tylko raz, pewnie z 3-4 nocki. Gdybyśmy na dole pojechali dalej prosto to mielibyśmy po lewej knajpę a po prawej sanitariaty. Nie jedzie się jednak tam prosto tylko zawiją na wschód, jechaliśmy kawałek i mieliśmy namiot kawałek dalej po lewej stronie. Nie chodziliśmy na główną plażę, schodziliśmy z parceli w dół i była wąska, spokojna plażyczka. Jak coś szybciej płynęło i robiły się fale to trzeba było podciągać gąbki do leżenia :). Jeżowców na płytkiej wodzie niemiłosierne ilości. Główna plaża nas nie urzekła, do sanitariatów mieliśmy solidne zastrzeżenia. Sklep czynny bardzo krótko. Faktycznie spokojnie było w okolicy naszej parceli, równo, miejsca sporo choć okoliczne krzaki jakoś dla nas za dziko wyglądały :). Niewysokie ceny campu, knajpy czy sklepiku. Nas nie urzekł aczkolwiek ma swoje plusy i oczywiście ma prawo się podobać. Może po Bunculuce tam wpadniemy, pokazać znajomym pierwszakom :)
abderyta
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 07.08.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) abderyta » 07.08.2021 14:21

Jesteśmy teraz na miejscu. Wynajęliśmy przyczepę i trafiło nam się, jak ślepej kurze ziarno, że mamy ekstra widok na zatokę i przy tym nie jesteśmy na szlaku marszrut do WC, knajpy etc.

Sam ośrodek położony fantastycznie. Wejście do wody całkiem spoko, mi kamienie nie przeszkadzają. Jest dosyć kameralnie.

Sanitariaty takie sobie, przydałby się remont i więcej kabin w toaletach.

Knajpa na miejscu, to porażka totalna.

Momentami czuję się, jakbym był na zwykłym kempingu, gdzie toleruje się golasów, a nie na FKK. Niby cały ośrodek jest FKK i każdy powinien wiedzieć, na co się pisze, a tekstylnych pełno. O ile ja mam wywalone, bo niech sie wstydzi ten co siedzi w gaciach, ale żonę to krepuje.

Pierwszy i ostatni raz tu.
Raphael
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 462
Dołączył(a): 15.09.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raphael » 25.06.2022 19:36

W 2022 r. wejście dla gości płatne 20 kn/os., przy czym auto trzeba zostawić na górze, przy recepcji (~50 m.n.p.m.).
LukiKrk
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 30.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) LukiKrk » 16.08.2022 10:33

Jak obłożenie na parcelach z namiotami aktualnie?
Coś się zmieniło na przestrzeni 2 lat na kampie?
Poprzednia strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Camp Konobe - Krk - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone