Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Camp Bijela Uvala

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
maciek k.
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 26.02.2009
Camp Bijela Uvala

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciek k. » 26.05.2010 11:02

Witam,
Wybieramy się w tym roku na kamping Bijela Uvala okolice Porec. Mam pytanie do kogoś kto był tam z dziećmi, wybieramy się z dziećmi 3(trójka) + 10 lat.
Jak plaza dla małych dzieci , wiem że Istria to głównie plaże kamieniste i skałki plus beton.Jednak podobno na dużych kempach jak ten są również plaże żwirkowe. Czy może mi napisać ktoś kto tam był jak wygląda ten kamping pod kątem małych dzieci. wszelkie uwagi pod kątem tego kampimgu mile widziane- a może jakiś inni kamp na Istrii byłby lepszy dla dzieci
pzdr
M.K.
iro
Odkrywca
Posty: 90
Dołączył(a): 22.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) iro » 26.05.2010 20:02

Kemping jest super. Dla dzieci znajdziecie ładne zejście do wody, niestety babek z piasku nie ulepią. Na kempingu jest również ładny basen.
Temcza
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 410
Dołączył(a): 27.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Temcza » 29.05.2010 21:07

My zamienislismy Vestar na Bijela Uvala, domki vacansolei:-) 12-26.06
.....wlasnie ze wzgledu na dzieci.Pozdrowionka.....Iro:-)
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 29.05.2010 22:54

Wprawdzie nie byłem z dziećmi, ale znam zarówno Bjelą Uvalę jak i pobliską Plavą Lagunę. To dość zbliżone, niemłode już mass-ośrodki turystyczne z campem, domkami i jeszcze jakimiś tam hotelami i restauracjami.
Sporo tam róznych urządzeń, miejsca na zabawę, wypożyczalnie sprzętu wodno-plażowego, sklepik (w kórym kiedyś kupiłem niezły ponton) ale te pseudoplaże, to zbyt rewelacyjne nie są.
Generalnie są to ośrodki wypoczynku rodzinnego, zatem źle nie będzie, chociaż co do plaż i ilości miejsca nad wodą, to niejedno miejsce w CRO jest o wiele lepsze.
Natomiast jest jeden atut. Dużo drzew, zatem cienia nie braknie.
Temcza
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 410
Dołączył(a): 27.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Temcza » 29.05.2010 23:15

dzieki, za info ........mam nadzieje ......ze w czerwcu damy rade:-))) Pozdrowionka
iro
Odkrywca
Posty: 90
Dołączył(a): 22.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) iro » 30.05.2010 00:37

Witaj Temcza.
My na Biela Uvala jesteśmy już od 5.06. w namiotach Selectcampu.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 31.05.2010 08:41

My bywamy na campie Ulika k/Porec a to zdaje sie Plava Laguna. Campy spore, dosc wypasione z dodatkami i spora iloscia animacji dla dzieci
wojtek.
Odkrywca
Posty: 103
Dołączył(a): 10.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojtek. » 01.06.2010 10:37

pakować manatki i jechać będzie dobrze :D

My mieszkaliśmy, w połowie drogi między basenem, a morzem i to był dylemat. Gdzie dzisiaj na basen czy nad morze? Ach te urlopowe dylematy :-)
XT600
Odkrywca
Posty: 107
Dołączył(a): 12.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) XT600 » 01.06.2010 10:59

iro napisał(a):Kemping jest super. Dla dzieci znajdziecie ładne zejście do wody, niestety babek z piasku nie ulepią. Na kempingu jest również ładny basen.


Camping Bijela Uvala - Zdjęcia z campingu...

Obrazek

Obrazek
Ostatnio edytowano 21.05.2015 14:27 przez XT600, łącznie edytowano 1 raz
Dominika29
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 04.07.2011
krótkie pytania, szybkie odpowiedzi

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dominika29 » 05.07.2011 11:26

Dokonałam rezerwacji na AC BIJELA UVALA na 7 dni (2 osoby+ samochód+namiot + prąd+ opłata klimatyczna) -parcela D - dostałam następnie email który potwierdził rezerwacje a cena na końcu wyszła 249,90 EUR- moje pytanie czy nastawiać się na tą sumę jako końcową czy jeszcze coś dojdzie do zapłaty??
Dominika29
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 04.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dominika29 » 06.07.2011 12:12

Mam pytanie czy na tym kempingu jest potrzebna ta specjalna przejściówka na 3 bolce??
Seavolv
Croentuzjasta
Posty: 318
Dołączył(a): 28.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Seavolv » 11.07.2011 15:28

tak inaczej nie podłączysz się do skrzynki prądowej, oczywiście można dokupić na miejscu ale nie zawsze to jest dostępne :P
Dominika29
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 04.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dominika29 » 19.07.2011 16:43

Hejka mam pytanie do osób które już odwiedziły ten kemping.
1) Ile was wyszedł pobyt , (ile dni )
2) jakie są ceny na kempingu ( Jeżeli chodzi o restauracje, bary - w porównaniu z pobliskimi miejscowościami)
3) Są jakieś ciekawe miejsca w pobliżu, gdzie wybieraliście się wieczorem na lampkę wina, jakąś zabawę ?
4) Jak to wygląda wieczorami, kemping jest zamykany ?? tzn czy będzie problem wrócić np o 2-3 nad ranem? ( jak wygląda cisza nocna )
Czekam z niecierpliwością na odpowiedzi
Seavolv
Croentuzjasta
Posty: 318
Dołączył(a): 28.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Seavolv » 22.07.2011 15:58

Dominika29 napisał(a):Hejka mam pytanie do osób które już odwiedziły ten kemping.
1) Ile was wyszedł pobyt , (ile dni )
2) jakie są ceny na kempingu ( Jeżeli chodzi o restauracje, bary - w porównaniu z pobliskimi miejscowościami)
3) Są jakieś ciekawe miejsca w pobliżu, gdzie wybieraliście się wieczorem na lampkę wina, jakąś zabawę ?
4) Jak to wygląda wieczorami, kemping jest zamykany ?? tzn czy będzie problem wrócić np o 2-3 nad ranem? ( jak wygląda cisza nocna )
Czekam z niecierpliwością na odpowiedzi


odp1:) Co do cen to zależy ile osób, czy parcela itd. najlepiej sprawdzić w cenniku :D
odp2:) Jeśli chodzi o ceny w knajpach to nie są jakieś wygórowane przynajmniej tak mi się wydaje, jakiś dokładnych porównań nie mam ale zarówna na campingu jak i na "mieście" ceny podobne.
odp3:) No chyba miasteczko Poreć w którym na pewno coś się znajdzie, żeby posiedzieć przy winku :D ewentualnie przy plaży jest dosyć ciekawa knajpka często są tam jakieś występy dla dzieci i dorosłych, (niektóre płatne)
odp4:) Na camping nie wiedzie się samochodem chyba po godzinie 22:00-6:00 ale wchodzić i wychodzić można bez problemu przez 24h
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 25.07.2011 00:29

Co do wtyczek, to byłem przekonany, że wszędzie w CRO sa te 3 -bolcowe, ale...jednak nie wszędzie. Bywają normalne, ale na mniejszych kampach, nastawionych nie tylko na campery.
Następna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Camp Bijela Uvala
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone