Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Camp Bijela Uvala

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
str3
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 06.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) str3 » 06.06.2018 20:27

jestesmy teraz na Bijela Uvala do 17 czerwca 2018. Pytajcie - postaram sie pomoc.
cs1cs
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 26.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) cs1cs » 07.06.2018 09:03

str3 napisał(a):jestesmy teraz na Bijela Uvala do 17 czerwca 2018. Pytajcie - postaram sie pomoc.


Ja będę od 11.06. :)

1. Pierwsze pytanie które mnie nurtuje to jaka jest pogoda i jakie prognozy?
Wg mojej apki w tym tygodniu raczej deszcz, a w przyszlym zaczyna się słonecznie a potem dalej deszczowo.
Oczywiście nie wierzę w takie prognozy i nastawiam się na brak opadów, ale chętnie poczytam wieści z pierwszej linii.
Czy jak pada to cały dzień jest do d... czy popada chwilę, znika kurz i dalej jest super lapma? :)

2. Są tłumy czy jeszcze nie?

3. A gdzie nocujecie? domki czy namiot? (przepraszam jeśli to już pisaliście).

Pozdrawiam
str3
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 06.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) str3 » 07.06.2018 10:40

cs1cs napisał(a):
str3 napisał(a):jestesmy teraz na Bijela Uvala do 17 czerwca 2018. Pytajcie - postaram sie pomoc.


Ja będę od 11.06. :)

1. Pierwsze pytanie które mnie nurtuje to jaka jest pogoda i jakie prognozy?
Wg mojej apki w tym tygodniu raczej deszcz, a w przyszlym zaczyna się słonecznie a potem dalej deszczowo.
Oczywiście nie wierzę w takie prognozy i nastawiam się na brak opadów, ale chętnie poczytam wieści z pierwszej linii.
Czy jak pada to cały dzień jest do d... czy popada chwilę, znika kurz i dalej jest super lapma? :)

2. Są tłumy czy jeszcze nie?

3. A gdzie nocujecie? domki czy namiot? (przepraszam jeśli to już pisaliście).

Pozdrawiam


1. jest burzowo. codziennie od poniedzialku przechodza przelotne opady. prognoza pokazuje brak zmian przez kilka nastepnych dni. ale jest cieplo i mozna sie plazowac albo lezec przy basenie.

2. tlumow jeszcze nie ma.

3. nocujemy w domku z Homair.
cs1cs
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 26.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) cs1cs » 07.06.2018 11:17

Dzięki.
Jak deszczyk nie przeszkadza w basenowaniu to super.

My będziemy w domkach Selectcamp.

Miłego wypoczynku i być może do zobaczenia po weekendzie :)
Slavko1974
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 870
Dołączył(a): 17.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slavko1974 » 08.06.2018 08:45

W której części campu są domki Homair? Bo ja też będę u nich za dwa tygodnie. Bardzo oddalone od wody i basenów?
Są zacienione czy w pełnym słońcu?
pooja
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 12.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) pooja » 08.06.2018 09:55

1. Napisz proszę jak wygląda płatność kartą? gdzie można płacić na terenie kampingu a gdzie nie?
2. O której godzenie mieliście zakwaterowanie?
3. Jak wygląda plaża, zwykła mata plażowa da rade czy potrzebne karimaty?

Zastanawiam się jeszcze czy jest jakieś połączenie z kampingu do Poreć - ciuchcia, autobus czy może da rade dojść pieszo??

My będziemy od 23 czerwca :D
str3
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 06.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) str3 » 08.06.2018 12:45

Slavko1974 napisał(a):W której części campu są domki Homair? Bo ja też będę u nich za dwa tygodnie. Bardzo oddalone od wody i basenów?
Są zacienione czy w pełnym słońcu?

9
wiekszosc z 42 domkow Homair znajduje sie w strefie A (sprawdz na mapce w pdf - https://lagunaporec.com/datastore/files ... -11-22.pdf). sa zaciemnione i wyposazone w klimatyzacje w glownym ponieszczeniu.

jeden z basenow jest w promieniu 100 metrow, pozostale 2 w odleglosci okolo 300 metrow. morze 300-500 metrow. dystans mozna zmierzyc w google maps na ujeciu satelitarnym
str3
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 06.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) str3 » 08.06.2018 12:54

pooja napisał(a):1. Napisz proszę jak wygląda płatność kartą? gdzie można płacić na terenie kampingu a gdzie nie?
2. O której godzenie mieliście zakwaterowanie?
3. Jak wygląda plaża, zwykła mata plażowa da rade czy potrzebne karimaty?

Zastanawiam się jeszcze czy jest jakieś połączenie z kampingu do Poreć - ciuchcia, autobus czy może da rade dojść pieszo??

My będziemy od 23 czerwca :D


1. nie uzywam kart, ale z tego co widze, wszedzie honorowane sa karty platnicze + na kampingu sa bankomaty euronetu.

2. zakwaterowanie odbywa sie dwu-etapowo. najpierw glowna recepcja przy wjezdzie, potem w recepcji Homair (w glownej recepcji dostaniecie mapke z zaznaczona jej lokalizacja) od 15.00.

3. PLaze sa rozne od kamienistych - drobne kamyki, platformy z plaskich duzych kamieni - wedlug mnie nawet karimata przy dluzszym lezeniu sie nie sprawdzi - lepsze dmuchane matki turystyczne, albo z grubej rurt = materace intex. mozna tez polozyc sie na trawie, troche dalej od wody - tu nawet recznik bedzie ok. Mozna wynajac lezaki 60 kuna za 2 na cal dzien nad mozem, 50 przy basenach.

nic nie wiem o polaczeniach do Poreca lub Funtany. Widzialem, ze niektorzy zamawiali taxi. Spacer odradzam zdecydowanie, bo to wzdlu drogi nie ma chodnika. mozna tez na campie wynajac rowery (nie znam kosztow). my jezdzimy samochodem i parkujemy na glownym strzezonym parkingu w Poreciu za 10 kn/godz.
pooja
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 12.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) pooja » 08.06.2018 13:16

Dziękuję za szybką odpowiedź :)
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 08.06.2018 13:44

Z tego co pamiętam, to różnego rodzaje bary (lody, naleśniki itp.) wzdłuż ścieżki biegnącej przy morzu oraz mała budka ze świeżym pieczywem wewnątrz kempingu honorowały tylko gotówkę.

Z parkingu przed bramą kempingu kursowała kolejka do Poreč. Fajna wycieczka. Polecam.
emiliano
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 20.05.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) emiliano » 10.06.2018 21:09

Z racji, że wybieram się pierwszy raz do Chorwacji pod namiot 25-06 2-07
Napiszcie jeszcze jaki jest koszt dziennego wyżywienia. Czy podobny jak u nas?
czy jest możliwość kupienia na campingu obiadów itp?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 10.06.2018 21:20

emiliano napisał(a):Z racji, że wybieram się pierwszy raz do Chorwacji pod namiot 25-06 2-07
Napiszcie jeszcze jaki jest koszt dziennego wyżywienia. Czy podobny jak u nas?
czy jest możliwość kupienia na campingu obiadów itp?

Na planie kempingu masz pokazane restauracje i bary.
Więc obiad zjesz.
Cen nie znam, zawsze na kempingach posiłki miałem serwowane we własnym zakresie. :lol:
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 10.06.2018 22:11

emiliano napisał(a):Napiszcie jeszcze jaki jest koszt dziennego wyżywienia.
czy jest możliwość kupienia na campingu obiadów itp?


Jedzenia w formie tzw. turnusowych posiłków raczej nie zamówisz, ale zawsze możesz kupić posiłek w barze lub restauracji. Z reguły są droższe niż w Polsce.
pooja
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 12.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) pooja » 11.06.2018 09:39

SingSing74 napisał(a):Z tego co pamiętam, to różnego rodzaje bary (lody, naleśniki itp.) wzdłuż ścieżki biegnącej przy morzu oraz mała budka ze świeżym pieczywem wewnątrz kempingu honorowały tylko gotówkę.

Z parkingu przed bramą kempingu kursowała kolejka do Poreč. Fajna wycieczka. Polecam.



Dziękuję za info, właśnie zastanawiałam się czy kursuje ciuchcia i bardzo mnie ucieszyła ta informacja :D
emiliano
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 20.05.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) emiliano » 11.06.2018 22:29

Czy na Campie jest możliwość wykupienia miejsca w lodówce.
Jeżeli nie to jak sobie poradzić z brakiem lodówki?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Camp Bijela Uvala - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone