Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Camp Bijela Uvala

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ralf
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 25.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ralf » 25.07.2011 14:18

Seavolv napisał(a):
Dominika29 napisał(a):Hejka mam pytanie do osób które już odwiedziły ten kemping.
1) Ile was wyszedł pobyt , (ile dni )
2) jakie są ceny na kempingu ( Jeżeli chodzi o restauracje, bary - w porównaniu z pobliskimi miejscowościami)
3) Są jakieś ciekawe miejsca w pobliżu, gdzie wybieraliście się wieczorem na lampkę wina, jakąś zabawę ?
4) Jak to wygląda wieczorami, kemping jest zamykany ?? tzn czy będzie problem wrócić np o 2-3 nad ranem? ( jak wygląda cisza nocna )
Czekam z niecierpliwością na odpowiedzi


odp1:) Co do cen to zależy ile osób, czy parcela itd. najlepiej sprawdzić w cenniku :D
odp2:) Jeśli chodzi o ceny w knajpach to nie są jakieś wygórowane przynajmniej tak mi się wydaje, jakiś dokładnych porównań nie mam ale zarówna na campingu jak i na "mieście" ceny podobne.
odp3:) No chyba miasteczko Poreć w którym na pewno coś się znajdzie, żeby posiedzieć przy winku :D ewentualnie przy plaży jest dosyć ciekawa knajpka często są tam jakieś występy dla dzieci i dorosłych, (niektóre płatne)
odp4:) Na camping nie wiedzie się samochodem chyba po godzinie 22:00-6:00 ale wchodzić i wychodzić można bez problemu przez 24h


A sprawdzają tak szczegółowo ilość osób w namiocie czy idzie coś pocyganić o jedną dwie osoby:)
Temcza
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 410
Dołączył(a): 27.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Temcza » 01.08.2011 20:56

Nie cygań,Wielki Brat na skuterze jest wszędzie a z drugiej strony ..... :oops:
Seavolv
Croentuzjasta
Posty: 318
Dołączył(a): 28.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Seavolv » 14.08.2011 21:26

Co do cen to radzę się zorientować przed zakwaterowaniem, bo są trochę inne niż te na stronie www, tłumaczą się tym że na stronie są ceny orientacyjne a przed wjazdem powinieneś się zapoznać z ich cennikiem.
Ogólnie z roku na rok kemping coraz droższy ale cały czas jeden z moich ulubionych jak znajdę chwilę wrzucę kilka fotek bo właśnie z niego wróciłem (po raz kolejny :D).
Clis
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 80
Dołączył(a): 06.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Clis » 06.04.2012 17:58

Temcza napisał(a):My zamienislismy Vestar na Bijela Uvala, domki vacansolei:-) 12-26.06
.....wlasnie ze wzgledu na dzieci.Pozdrowionka.....Iro:-)


Witam, w jakiej odległości domki są od plaży ? i jeżeli można jakieś info o pobycie z Vacans na Bijela adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl , pozdrówki
Seavolv
Croentuzjasta
Posty: 318
Dołączył(a): 28.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Seavolv » 15.04.2012 20:12

To zależy gdzie będą de domki, ostatnio chyba były zaraz przy recepcji, co do odległości to ciężko powiedzieć bo ten kemping jest na zasadzie cyplu i nie ogranicza się tylko do jednej plaży. Ale tak 5-10min spacerkiem
edajta
Odkrywca
Posty: 96
Dołączył(a): 11.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) edajta » 19.01.2016 11:29

CZy ktoś był w ubiegłym roku? Jak ceny? Czy ktoś ma stronę bezpośrednio campingu żeby zarezerwować parcele? Zaczynamy się zastanawiać nad tym właśnie kempingiem ( rodzina 2+2 dzieci 2 lata i 6 )
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.01.2016 13:36

edajta
Odkrywca
Posty: 96
Dołączył(a): 11.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) edajta » 19.01.2016 14:23

Janusz dziękuję bardzo, już przeglądam
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.01.2016 14:41

Basem jest, cień też :wink:
Rezerwacja dotyczy tylko parcel numerowanych - koszt 26 euro.
Jeśli jedziecie w np. w czerwcu - rezerwacja raczej zbędna, chyba, że zależy Wam na jakimś szczególnym numerze parceli :oczko_usmiech:
Seavolv
Croentuzjasta
Posty: 318
Dołączył(a): 28.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Seavolv » 23.06.2016 11:07

Mój ulubiony Kemping byłem na nim swego czasu 4 razy, bardzo fajny i przyjemny kamp z przyzwoitymi cenami, dwa baseny, plac zabaw, kilka restauracji. Swego czasu nawet nie brałem tam parceli bo mieli Free zone przy basenie :D
rafallipton
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 10.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafallipton » 14.12.2016 13:07

Witam. Chcemy w przyszłym roku wybrać się na ten camping. Orientuje się ktos może w której jego części zanajdują się domki z Homair-a??
robkar22
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 13.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) robkar22 » 16.02.2018 18:32

W tym roku na początku lipca jedziemy na ww. camping. Wszystko na jego temat przeczytałam i proszę o pomoc osoby, które tam były: czy są tam tzw. camping place nie parcelowane? Pojawia się to w 1 czy 2 postach a na stronie nie ma takiej informacji. Jest tzw. camping free zone - tylko nie wiem czy to dla nich oznacza strefę bez namiotów, czy strefę nienumerowanych miejsc :) Nie chcę robić rezerwacji i mam nadzieję na znalezienie miejsca a nie zależy nam na miejscu numerowanym. Dziękuję za pomoc!
rafallipton
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 10.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafallipton » 18.02.2018 18:24

Witam. Byliśmy w Bijela Uvala w zeszlym roku. Z tego co się orientowałem to jest tam strefa (albo nawet kilka) nie parcelowana i bylo tam rozstawionych sporo namiotów.
Slavko1974
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 870
Dołączył(a): 17.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slavko1974 » 19.02.2018 09:46

rafallipton napisał(a):Witam. Byliśmy w Bijela Uvala w zeszlym roku. Z tego co się orientowałem to jest tam strefa (albo nawet kilka) nie parcelowana i bylo tam rozstawionych sporo namiotów.


A jak wygląda sprawa rozrywki dla dzieci na Bijela Uvala? Ze zdjęć na oficjalnych stronach niewiele widać. Chodzi mi przede wszystkim o place zabaw.
Może ma ktoś porównanie do Park Umag?
robkar22
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 13.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) robkar22 » 19.02.2018 17:03

Bardzo dziękuję, dziś otrzymałam maila,że jest właśnie taka strefa. Rafallipton a jak sklepy i konoby w okolicy? Czy rano można wyskoczyć po pieczywo a wieczorem coś zjeść czy tylko zostaje camping?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Camp Bijela Uvala - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone