Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Całkowite koszty związane ze skuterem wodnym

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
A&S
Croentuzjasta
Posty: 237
Dołączył(a): 20.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) A&S » 27.06.2015 20:21

Wole bez komentarza zostawić Wasze zachowanie i opinie o koledze bo pływa skuterem a nie łódka/jachtem, wstydźcie się i tyle! Buractwo do potęgi!

Ja za to z przyjemnością dowiem się od kolegi jeżeli jeszcze tu jest jak wrażenia z urlopu ze skuterem na Chorwacji. Sam mam zamiar zakupić i w tym roku pociągnąć ze sobą :)
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 27.06.2015 22:16

Jestem za
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33331
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 27.06.2015 22:20

A&S napisał(a):Ja za to z przyjemnością dowiem się od kolegi jeżeli jeszcze tu jest jak wrażenia z urlopu ze skuterem na Chorwacji.

Skoro od trzech lat się nie pochwalił........mała szansa na to. :wink:
A&S
Croentuzjasta
Posty: 237
Dołączył(a): 20.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) A&S » 27.06.2015 22:46

Może się jeszcze znajdzie, albo znajdzie się ktoś inny kto podzieli się takimi doświadczeniami :) Poza tym kto pyta nie błądzi to raz a dwa uniknalem zakładania nowego wątku :)
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33331
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 28.06.2015 11:05

Chwali się. :wink:
Miałem na myśli to, że autor wątku pojawił się na forum ostatni raz 23-08-2012 05:00.

Swoją drogą sam choruję na taki sprzęt.
Miałem okazję raz (niestety jako pasażer).
Kupę zabawy tym jest (ale z tego co wiem spalanie toto ma większe niż Kamaz). :lol:
A&S
Croentuzjasta
Posty: 237
Dołączył(a): 20.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) A&S » 28.06.2015 12:09

Ja pływałem tylko raz na Słowacji i bakcyla złapałem strasznego. Podobno faktycznie wciąga niesamowicie. Kolega, który ze mną wtedy pływał kupił od razu, mnie nie było stać, teraz mam nadzieje że będzie inaczej :)

Co do spalania przy takim nad jakim myślę 20l/h spokojnie, chyba że szaleć zacznę to i 35l/h pociągnie. Wiadomo, że na początku człowiek będzie szaleć bo to nowa zabawka będzie ale ogólnie to marzy mi się zapakować w kuferek kocyk, żarcie i wodę i znaleźć sobie z moją Panią jakąś niedostępna innym sposobem mini zatoczkę i tam siedzieć cały dzień :) Ot taka mini turystyka na skuterze wodnym :)

Powracając jeszcze do spalania - małe nie jest to prawda ale jedzie się na tą Chorwację raz do roku, jak Bóg da może będzie szansa jeździć dwa razy ale to na razie tylko plany - to raz na taki wypad wyda się te kilka groszy więcej żeby rozbudować swoje wakacje :)

Przydało by się tylko dowiedzieć od ludzi doświadczonych jak z awaryjnością, co kupić, na co zwracać uwagę i przy zakupie i na samej Chorwacji. Co prawda wodowaniem, trzymaniem itd się nie martwię bo jeździmy zawsze w miejsce które ma swoją mała przystań i miejsce do wodowania także za to się nic extra nie płaci. Przewidywane koszta OC mniej więcej oszacowałem sobie na podstawie tego forum i tanio nie będzie (ale coś za coś), paliwo to wiadomo - można wydać 100 zł a można i wydać 10tyś zł :P - kwestia indywidualna. Bardziej szukał bym info jaki skuter kupić. Ja się nastawiam na Sea Doo RXP 215 ale czytałem na innym forum że są awaryjne, żeby szukać Yamahy. Yamaha za to znacznie droższa w zakupie a Sea Doo najbardziej popularny w Polsce skuter - wystarczy popatrzeć na allegro ile jest Sea Doo i jak sporadycznie pokazują się inne.
boboo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4907
Dołączył(a): 06.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) boboo » 03.08.2015 21:14

A na taki skuter też trzeba winietkę?
A&S
Croentuzjasta
Posty: 237
Dołączył(a): 20.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) A&S » 04.08.2015 15:52

Na taki to chyba nawet prawa jazdy nie potrzeba bo jak co uciekniesz w las :P

A swoją drogą wczoraj to oglądałem, gość jest mega a pomysłowość nie zna granic!! :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.08.2015 19:06

anakin napisał(a):.... (ale z tego co wiem spalanie toto ma większe niż Kamaz). :lol:




Aj tam, aj tam dopiero zacznij sie martwić przy spalaniu równym
Krazowi :)




Obrazek
voytec
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 09.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) voytec » 16.08.2016 20:37

Wróciliśmy właśnie z CR ze skuterem.

Wycieczka była z skuterem do miejscowości Zaborić-Brodarica pod Sibenikiem.

Vinieta na rok za skuter wodny 185KM w Kapitanija Lućko w Sibeniku - 411 kun

Za bojkę do cumowania bez żadnego dozoru chcieli w Zaborić 10e doba ..przesada stwierdziłem i slipowałem codziennie (gratis slip) mycie skutra pod apartmanem słodka wodą i luz.

Autostrada ciut droższa, jakieś 10 procent. Nie bylo tragedii.

Ubezpieczenie (OC) Gother z PL.
Wampol
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 22.06.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wampol » 22.06.2019 09:56

Właśnie przyjechałem do Chorwacji a dokładnie Podgora koło malarskiej. Skuter Rxp 255 opaty to postojowe 70kun/doba winieta 440kun. Bez winiety nie pozwalają wodować sprzętu, więc najpierw trzeba jechać do Makarskiej po winiete.
skaziks
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 05.08.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) skaziks » 06.08.2021 09:32

Na zagranicznych forach wyczytałem ,że w obecnych czasach winietę na pływanie po chorwackich wodach wykupuje się internetowo, szukałem lecz nie mogę znaleźć. Czy ktos może opłacał skutera lub łódź w ostatnim czasie? Jakie są obecne stawki?
Jakie ceny wodowanie w Makarskiej lub Tucepi, Podgora?

Interesują mnie tylko sprawdzone informacje ;)
Poprzednia strona

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...



cron
Całkowite koszty związane ze skuterem wodnym - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone