Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Cała Chorwacja Pomoc

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mysiaty
Croentuzjasta
Posty: 219
Dołączył(a): 26.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysiaty » 09.11.2013 19:34

Hercklekot napisał(a):
metal222 napisał(a):Witam.
Polecam wszystkim zanotować numer do Pana Igora. Wczoraj spotkała mnie niemiła sytuacja z samochodem - "padło" ładowanie akumulatora :( . Po powrocie do apartamentu i spokojnym przemyśleniu co teraz robić: korzystać z assistance czy dzwonić do p. Igora, wybrałem wariant drugi. Wystarczył jeden telefon do niego (ok. godz. 18) i już po 15 minutach byłem umówiony z na oględziny u mechanika.


Takie "zorganizowane akcje" są hmm... podejrzane. A czemu p. Igor jest lepszy od Assistance ? :?


Może lepiej zgłoś tam:
zale-opinie-zgloszenia-i-komentarze-t43833-360.html#p1299080
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 09.11.2013 20:28

mysiaty napisał(a):
Hercklekot napisał(a):
metal222 napisał(a):Witam.
Polecam wszystkim zanotować numer do Pana Igora. Wczoraj spotkała mnie niemiła sytuacja z samochodem - "padło" ładowanie akumulatora :( . Po powrocie do apartamentu i spokojnym przemyśleniu co teraz robić: korzystać z assistance czy dzwonić do p. Igora, wybrałem wariant drugi. Wystarczył jeden telefon do niego (ok. godz. 18) i już po 15 minutach byłem umówiony z na oględziny u mechanika.


Takie "zorganizowane akcje" są hmm... podejrzane. A czemu p. Igor jest lepszy od Assistance ? :?


Może lepiej zgłoś tam:
zale-opinie-zgloszenia-i-komentarze-t43833-360.html#p1299080


Było:

zale-opinie-zgloszenia-i-komentarze-t43833-360.html#p1299080
dagadaga92
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 23.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) dagadaga92 » 23.12.2013 09:48

Witam szukam informacji o Dubrowniku
*struktura morfologiczna
*podział administracyjny, polityczny,mapy
*dzielnice i charakterystyka
*społeczeństwo (mniejszości etniczne i narodowe)

będę bardzo wdzięczna za wszelką pomoc :)
:papa:
scorpio100hr
zbanowany
Posty: 37
Dołączył(a): 04.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) scorpio100hr » 11.01.2014 14:08

Lijep pozdrav svima. Ja sam iz Zadra. Zanima me ,ako ima tko vremena za odgovoriti, što Vam je kao gostu najbitnije na odmoru,što očekujete od vašeg domaćina... :papa:
Fusio
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 28.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fusio » 21.01.2014 09:07

dagadaga92 napisał(a):Witam szukam informacji o Dubrowniku
*struktura morfologiczna
*podział administracyjny, polityczny,mapy
*dzielnice i charakterystyka
*społeczeństwo (mniejszości etniczne i narodowe)

będę bardzo wdzięczna za wszelką pomoc :)
:papa:



proponuję research neta :) takie rzeczy po łebkach zawsze też można znaleźć w przewodnikach
mirko
Rezydent
Avatar użytkownika
Posty: 3656
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 22.01.2014 16:37

dagadaga92 napisał(a):Witam szukam informacji o Dubrowniku
*struktura morfologiczna
*podział administracyjny, polityczny,mapy
*dzielnice i charakterystyka
*społeczeństwo (mniejszości etniczne i narodowe)

będę bardzo wdzięczna za wszelką pomoc :)
:papa:

Może to pomoże:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Dubrownik
split_nonstop
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 20.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) split_nonstop » 20.02.2014 18:13

Podaje kontakt w razie problemow:

email : adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

tel : 00385994343536

Igor
bubasek50
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 28.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) bubasek50 » 23.02.2015 17:22

split_nonstop napisał(a):Witam serdecznie jestem nowym użytkownikiem forum mieszkam na stałe w Chorwacji aktualnie Split (Stobrec) jeżeli ktoś z Państwa potrzebuje jakiej kolwiek pomocy na terenie całej Chorwacji służe pomocą 24godziny na dobę.

Języki,Prawo,Policja,Firmy itd.

Igor.


Witam Igor! Czy jest to pomoc tylko dla wakacjuszy czy mozna Cie ponudzic w troche innym temacie?
Pisze poniewaz jestes jednym z nielicznych, ktorzy sa w Chorwacji na stale, a to mnie interesuje jako ze mysle o wyjezdzie do tego pieknego kraju na moze nie 100% pobyt staly ale na wielo miesieczny a moze nawet wielo roczny pobyt.
Jestem Polakiem ale od dawna mieszkam w USA. Nigdy nie pozbylem sie polskiego obywatelstwa i mam polski paszport. W niedlugim czasie przejde calkowicie na emeryture i zamierzam razem z zona, 2 psami i kotem (wiem, wiem - jestem wariat...) wyjechac ze stanow. Interesuja mnie wszystkie aspekty w tej sprawie, od strony prawa w Chorwacji, poprzez koszty utrzymania, koszty wynajecia malego domu lub apartamentu itd. itp. Nie mam zamiaru starac sie o pozwolenie na prace i mam nadzieje ze kwota okolo 2800 dol.USA moze zapewnic mi zycie. Istotna sprawa jest wynajecie mieszkania, bo nie mam wlasciwie zadnego rozeznania. Nie chcialbym mieszkac w centrum duzego miasta ale tez wiem ze im blizej do Adriatyku, ceny ida bardzo w gore. Oczywiscie nie znam chorwackiego wiec utrudnia mi to szukanie na wlasna reke.
Jesli mozesz cos doradzic, bede Ci bardzo wdzieczny.
Pozdrowienia.
kmchamp
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 10.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmchamp » 10.05.2016 22:20

Panie Igorze

Dostałem mandat z fotoradaru na 2000 kun, chciałbym się dowiedzieć czy da się z tego jakoś wywinąć. Pożyczyłem samochód od kolegi, a on ma samochód w leasingu, i z tego leasingu przyszło pismo.

czekam na odpiwedź
Pozdrawiam
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 10.05.2016 22:24

Witam.

Napisz do Igora na podany e-mail lub zdzwoń.

Ostanie logowanie Igora na forum to >>> sobota, 27 grudnia 2014, 22:10 :roll:
kmchamp
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 10.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmchamp » 10.05.2016 22:25

już ! dzięki!
ufokking
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 561
Dołączył(a): 21.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ufokking » 31.07.2016 11:02

Czy telefon do Igora dalej jest aktualny czy ktoś miał z nim jakiś kontakt?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 01.08.2016 08:55

ufokking napisał(a):Czy telefon do Igora dalej jest aktualny czy ktoś miał z nim jakiś kontakt?

Masz konkretną i pilną sprawę - zadzwoń.
Tak jak wyżej pisałem - Igor od dwóch lat nie loguje się na forum.
jezyk-d2
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 20.11.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) jezyk-d2 » 20.11.2016 17:30

Witam was drodzy croatianie ;-)
Jestem nowym forumowiczem. Poszukuję osoby mieszkającej w Splicie, która mogłaby pomóc przy załatwianiu różnych spraw, np. w urzędach itp.
Numer do Pana Igora nie odpowiada, a na maile nie odpisuje. Znacie może jakąś polonie mieszkającą tutaj lub może sami poratujecie pomocą?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 20.11.2016 17:49

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Cała Chorwacja Pomoc - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone