Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Było, minęło, czyli Hrvatska 2007

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 17.10.2007 19:59

Po dłuższej przerwie technicznej melduję się ponownie :wink:

Jak wcześniej postanowiliśmy, jedziemy szukać noclegów na drugą stronę wyspy. Szukamy zaglądamy tu i ówdzie do małych miejscowości, ale jakoś żadne z miejsc nie jest w stanie nas na tyle zadowolić by zostać. Następnym naszym celem do oglądnięcia jest miejscowość Priżba. W pewnym momencie zauważamy przy drodze zaparkowanych kilkanaście samochodów. Depnięcie w hamulec i stajemy również zobaczyć czym tu dzielą. Okazuje się że trafiliśmu do "przedmieść" wsi a właściwie do ośrodka składającego się z kilku bliźniaków otoczonego prywatnymi domami właścicieli oraz ośrodkowej plaży usytuowanej po 2 stronach dojścia do skalnej wysepki naokoło której biegła ścieżka pozwalająca na krótkie spacerki z kilkoma huśtawkami oraz domkiem "Diving Clubu".



Obrazek

Obrazek

Obrazek

Plaża, była najlepszą rzeczą w tym miejscu, ponieważ niezależnie od kierunku wiatru i fal zawsze któraś ze stron oferowała spokojne morze

Obrazek

Decyzja: zostajemy 8)
Pierwsze kroki skierowaliśmy do recepcji ośrodka gdzie dowiedzieliśmy się "miejsc wolnych brak" :? Na parkingu ośrodka królowały samochody z madziarskimi tablicami. Nic trudno najwyżej poszukamy gdzie indziej. Ale chwileczkę, przecież ośrodek to nie wszystkie zabudowania we wiosce. Zapytamy u prywatnych :lol: Znaleźliśmy domek. Są wolne miejsca, bierzemy 9 noclegów po 30E z super przytulnym miejscem na nocne nasiadówki przy winie bądź przy grillu.

Obrazek

Był nawet na terenie ośrodka mikrobasenik, który w żaden sposób nie jest wygrodzony, pomijając szlaban zakazujący wjazd na samą plażę i pod stołówkę/kuchnię ośrodka dla dostawców

Obrazek

Obrazek
plavac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4893
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) plavac » 17.10.2007 20:23

Witamy :) Niezwykłe jest to, że byłeś w Priżbie - magicznym miejscu pewnego cro-maniaka , o którym opowiadał mi kilka dni temu ! Ciekawe, czy się odezwie :wink:
Zapowiada się pięknie ...
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12706
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 17.10.2007 20:35

Ja również dwa lata temu 'odkryłam' Prižbę 8) , z tym że wówczas nie udało nam się znaleźć niczego wolnego w Prišćapac :cry: , ostatecznie wylądowaliśmy w małej zatoczce Podjamje, tuż przed Gršćicą. Też było pięknie :hearts: .

Pisz dalej , Rysio - to sobie powspominam tamte klimaty i widoczki - bo fotki w twoim wykonaniu niewątpliwie będą fantastyczne :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 17.10.2007 21:24

Warto było czekać :lol: więc Ci Rysio odpuszczam :wink:
Ale nie rób już tak długich przerw technicznych 8)
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 17.10.2007 21:26

Rysio. a gdzie Ty byleś, bo już zapomniałem..... :D
witki
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1231
Dołączył(a): 27.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) witki » 17.10.2007 21:48

Wreszcie mamy ciąg dalszy...
Czekamy na resztę... 8)
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 17.10.2007 22:05

Groźba nagany pomogła :?: Rysiu a możesz trochę wydłużyć odcinki,bo tyle co się człowiek rozochoci, a to już koniec.... :D :D :D :papa:
witki
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1231
Dołączył(a): 27.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) witki » 17.10.2007 22:51

wojan napisał(a):Groźba nagany pomogła :?: Rysiu a możesz trochę wydłużyć odcinki,bo tyle co się człowiek rozochoci, a to już koniec.... :D :D :D :papa:


zgadzam się z przedmówcą
trochę dłuższe odcinki....
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 18.10.2007 07:36

No wreszcie :!:, ale Rysiu jak będziesz tak więcej odkładał swoją relację to poproszę admina, żeby Ci żółtą kartkę zasunął :twisted: tak na oprzytomnienie :lol: Pisz Rysiu, pisz i wklejaj zdjęcia :!:

Pozdrav :papa:
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 18.10.2007 08:06

Niestety, nawarstwiło się kilka spraw i nic na to nie poradzę. Remont w domu, zajob w pracy, a do tego jeszcze żeby cokolwiek tu wkleić, trzeba foty wyselekcjonować i przygotować a żaba też nie zawsze chce w pełni współpracować :? Zostanie przynajmniej jedna moja relacja na zimowe wieczory, bo większość tu Was obecnych ostro się wzięła za robotę i swoje już umieściła. Tak czy inaczej jest do czego wracać no i swoją w bólach tworzyć :wink: Ale zapewniam, że c.d.n ... 8)
plavac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4893
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) plavac » 18.10.2007 19:33

Pełne zrozumienie. Szczególnie tez "zajob" :)
Się trzymaj :!:
Pozdrawiam.
Ewa Zuber
Cromaniak
Posty: 580
Dołączył(a): 08.10.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ewa Zuber » 26.10.2007 18:42

Cześć Sąsiad!
:lol: Dopiero dzisiaj z Twojej relacji dowiedziałam się, że spędzałeś tegoroczny pobyt w Prizbie. Ja też miałam przyjemność tam wypoczywać w 2005 roku. Mieszkałam w centrum wioski niedaleko kościoła u pana Petkovica. Dom położony był nad samym morzem. Nie wiem czy wiesz, że cała Prizba liczy około 100 stałych mieszkańców. Spokój i cisza to niewątpliwie największe jej atuty. Chciałabym jeszcze kiedyś tam wrócić.
Czekam również na Twój ciąg dalszy i gratuluję fotograficznego profesjonalizmu. Zacznę dokładnie czytać Twoje posty z zakresu fotografii, bo przecież uczyć się należy od najlepszych :D
AnetaA
Cromaniak
Posty: 881
Dołączył(a): 10.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnetaA » 26.10.2007 19:27

My też czytamy i czekamy :D Miejsce super i fotostory też, pozdrawiam
Tekla
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 448
Dołączył(a): 30.10.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tekla » 09.11.2007 18:20

Oj, chyba ten zajob w pracy duży a i remont się dłuży... :wink:
P.S. Rysiu twoje fotki są "mucha nie siada".. usiądź i Ty na chwilkę do Twego (jak to pisałeś) staruszka i pomęcz go wklejaniem :lol:
PAP
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1349
Dołączył(a): 21.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) PAP » 09.11.2007 18:29

Witam Rysiu,

Popieram Teklę ... pisz, pisz ... bo jak nie to będę zmuszony napisać w twoim wątku coś na temat BG, żeby Ciebie sprowokować :wink: :) ...

Pozdrawiam,

PAP
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Było, minęło, czyli Hrvatska 2007 - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone