Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Byłem: Hvar (Lili) i Primosten (Adriatic). Odpowiem

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 06.08.2005 21:33

Jacunio napisał(a):ale ciepła woda to tylko w czajniku
J.


W ubiegłym roku z ciepłą wodą nie było żadnych problemów.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 06.08.2005 21:50

zawodowiec napisał(a):
Jacunio napisał(a):wysokość 2.20, szerokość 2.20

...pojemność 2400... (jak w piosence :) )
Jacunio nie martw się, mnie też odchudzili o 500 kun, tyle że za szybkość. Coś się pazerni zrobili w tym roku :roll:

Jacunio,zawodowiec-nie martwcie się-mnie też odchudzili o 300 kun-
za jazdę bez świateł w dzień :cry: -i nici z targowania :evil:
urbandi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 128
Dołączył(a): 28.11.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) urbandi » 07.08.2005 07:54

Cześć Jacunio :-)również Cie pozdrawiam.
Właśnie wróciłem po 30 godzinach jazdy ( korki-zamknieta autostrada z powodu wiatru-nawet 180 km/h) dlatego nie będę się rozpisywał.
Tak. tak. Potwierdzam przygodę z ośmiornicą, swoją drogą największą jaką w życiu wiedziałem na żywo.
Aha,.... wiadomość dla wszystkich..Jacunio to mistrz polowań wodnych, nie było wejścia do morza, bez wyjscia z jakimś trofeum ( dodam też że zwierzątka po sesji foto były wypuszczane na wolność:-)
Jacunio
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1645
Dołączył(a): 13.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacunio » 07.08.2005 14:17

urbandi napisał(a):Aha,.... wiadomość dla wszystkich..Jacunio to mistrz polowań wodnych, nie było wejścia do morza, bez wyjscia z jakimś trofeum ( dodam też że zwierzątka po sesji foto były wypuszczane na wolność:-)


:oops:

:papa:
Irek G
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 57
Dołączył(a): 04.02.2005
Pytanka do Jacunia

Nieprzeczytany postnapisał(a) Irek G » 08.08.2005 11:07

Jacunio. Proszę podaj parę ciekawych campów na Hwarze - ceny , warunki, czy spokojne , czy nie . Na razie zaczynam zbierać ogólne info na temat Hwaru i przyszłorocznych wakacji.
email
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 22.07.2005
PRIMOSTEN-"ADRIATIC"

Nieprzeczytany postnapisał(a) email » 08.08.2005 15:57

Wlasnie wrocilem po 2 tygodniach z campu "Adriatic" kolo Primosten i chetnie odpowiem na pytania oraz podziele sie spostrzezeniami, dodam ze jechalem przez Slowacje i Wegry-cala trasa na LPG. Polecam wyprawe do Narodowego Parku KRKA.
Pozdrawiam
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Trebor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 403
Dołączył(a): 13.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trebor » 08.08.2005 16:04

Janusz Bajcer napisał(a):
zawodowiec napisał(a):
Jacunio napisał(a):wysokość 2.20, szerokość 2.20

...pojemność 2400... (jak w piosence :) )
Jacunio nie martw się, mnie też odchudzili o 500 kun, tyle że za szybkość. Coś się pazerni zrobili w tym roku :roll:

Jacunio,zawodowiec-nie martwcie się-mnie też odchudzili o 300 kun-
za jazdę bez świateł w dzień :cry: -i nici z targowania :evil:


Współczuję, towarzysze. Mnie się udało w tym roku zrobić Węgry, BiH i Cro (Dubrownik) i z powrotem bez nakazu zapłaty, choć liczba patroli, jaką widziałem na trasie obejmującej 3200 km, jest nie do określenia. Zwłaszcza w BiH. Ale pewnie dzięki temu Bośniacy czy Chorwaci tam nie jeżdżą już tak, jak dawniej...
Jacunio
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1645
Dołączył(a): 13.03.2002
Re: Pytanka do Jacunia

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacunio » 08.08.2005 20:09

Irek G napisał(a):Jacunio. Proszę podaj parę ciekawych campów na Hwarze - ceny , warunki, czy spokojne , czy nie . Na razie zaczynam zbierać ogólne info na temat Hwaru i przyszłorocznych wakacji.

No sorki, ale dane mam tylko o Jagodnej... :(
Musiałbyś trochę poszperać po archiwum, ale relacje są raczej sprzeczne jak pamiętam - sam przed tymi wakacjami zasięgałem tam języka...

PozdraV
J.
Trebor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 403
Dołączył(a): 13.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trebor » 08.08.2005 20:51

Jacunio napisał(a):
Zołza napisał(a):Trudno jest sie na cos zdecydowac bo marzy mi sie "przyroda" ale i zeby wieczorkiem do ludzi bylo blisko,wiec musi byc cos jakby 2 w 1 :roll:

Z całą pewnością z Lili do ludzi jest trochę daleko... :)
Najbliższa cywilizacja - Jelsa, czyli za tunelem. Po zmroku strach jechać... W deszczu - pewna śmierć...
Załączam fotkę tunelu (1500 m długości; wysokość 2.20, szerokość 2.20).

Obrazek

Ta kropeczka pośrodku to jego drugi koniec... :D

PozdraV
J.

Zaraz, ten tunel to 1500 czy 150 m długości?!
Jacunio
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1645
Dołączył(a): 13.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacunio » 08.08.2005 21:16

Trebor napisał(a):Zaraz, ten tunel to 1500 czy 150 m długości?!

Dokładnie to 1400 metrów. :sm:

PozdraV
J.
Trebor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 403
Dołączył(a): 13.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trebor » 08.08.2005 21:44

Jacunio napisał(a):
Trebor napisał(a):Zaraz, ten tunel to 1500 czy 150 m długości?!

Dokładnie to 1400 metrów. :sm:

PozdraV
J.


Dzięki, myślałem, że to "literówka". To przejazd rzeczywiście milutki. Pewnie jak tego ostatniego jasnego punktu nie widać to znaczy, ze coś jedzie z przeciwka :D Oczywiście z wyłączonymi światłami... A dwa punkty to auto...
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 08.08.2005 22:47

Trebor napisał(a):
Jacunio napisał(a):
Trebor napisał(a):Zaraz, ten tunel to 1500 czy 150 m długości?!

Dokładnie to 1400 metrów. :sm:

PozdraV
J.


... A dwa punkty to auto...

Lub Jacunio z żoną na rowerach :lol:

Pozdrawiam
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 10.08.2005 10:41

Jacunio,

a co miales na mysli piszac, ze wieczory raczej chlodne? Tzn ze trzeba sie cieplej ubrac? A jak noce?
Jade w sobote i lekko mnie zaniepokoila Twoja wypowiedz. Do tej pory w Chorwacji nie zdarzylo mi sie uzywac bluz z dlugim rekawem...

A jak wrazenia z wyspy? Opowiedz....
:papa: [/quote]
Jacunio
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1645
Dołączył(a): 13.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacunio » 10.08.2005 20:09

Bez paniki z tym chłodem! Miałem na myśli to, że "na lądzie" zawsze w gatkach chodziłem aż do wieczora i nie odczuwało się żadnego dyskomfortu (trudne słowo ;) ). Żona również, a jest istotą raczej zimnokrwistą (jeszcze trudniejsze słowo) , czyli ciągle jej zimno... :wink:
Natomiast na Hvarze pod wieczór, jak się robiło cimno, to rzeczona małżonka narzucała coś na gołe plecy, podczas gdy ja wytrzymywałem... Nazwałbym to raczej ożywczym powiewem po upalnym dniu... :D

A wrażenia z wyspy? Przede wszystkim większy spokój - po powrocie na ląd przeżyłem lekki szok z powodu gwarnych tłumów i dużego ruchu. Sama wyspa naprawdę sympatyczna a miasteczka godne zwiedzenia. Podobno warto dotrzeć do jaskini w pobliżu Sv. Nedjeli - sam nie byłem, kol. urbandi był i zachwalał.
Polecam też wypożyczenie motorówki w Hvarze (była o tym mowa na forum) - cały dzień pływania to koszt 300 kun (silnik 5KM). Opłynęliśmy całe Pakleni Otoci; naprawdę baaaardzo miła wycieczka. W jednej z zatoczek złapałem niesamowitego olbrzymiego ślimaka morskiego, podobnego do płaszczki i tę ośmiornicę ze zdjęcia z małżonką.

PozdraV
J.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 10.08.2005 21:50

Nic Jacunio nie pisze o kampie Adriatyk w Primosten?
Z tematu postu wynika, że też tam byłeś-jakie zmiany
na tym kampie w stosunku do poprzednich lat?
pozdrawiam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi



cron
Byłem: Hvar (Lili) i Primosten (Adriatic). Odpowiem - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone