Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Był Hvar i Korcula CO DALEJ?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
nosekdomin
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 353
Dołączył(a): 02.03.2009
Był Hvar i Korcula CO DALEJ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) nosekdomin » 06.02.2017 20:02

Witam, jak w tytule. Byliśmy na Hvar i Korčula i gdy się widziało tak piękne zatoczki i plaże ich taka mnogość i urodzaj, to co można zobaczyć po tych wyspach? Jaki kierunek teraz obrać? Co może być jeszcze lepsze? Wysłuchamy bardzo chętnie każdej opinii.
jolcix
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 417
Dołączył(a): 11.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolcix » 06.02.2017 20:08

Pag :)
Temcza
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 410
Dołączył(a): 27.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Temcza » 06.02.2017 20:25

mareda.png
Istria z włoską nutą ;)
figusek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 11.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) figusek » 06.02.2017 20:39

Brač, Pelješac
nosekdomin
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 353
Dołączył(a): 02.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) nosekdomin » 07.02.2017 16:44

Temcza napisał(a):
mareda.png
Istria z włoską nutą ;)


Dzieki za odpowiedz ale chcemy cos lepszego niz tam gdzie dotad bylismy:
13-dni-na-lawendowej-hvar-t47148.html
griscica-kor-ula-2016-wrzesien-t51377.html

Istria raczej nie.


figusek napisał(a):Brač, Pelješac


Znamy fotorelacje z Brač, takie srednie.


jolcix napisał(a):Pag :)


Bylem kiedyś na PAG. Nie obfituje w wielkie bogactwo zatoczek jak niepokonana Korčula. Ale ma swoj niepowtarzalny kosmiczny styl. Kojarze tez calkiem niezly kamping FKK <3

PAG to juz cos

To jakis HIT musi byc!!! :mrgreen:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 07.02.2017 19:46

Šolta
Vis
nosekdomin
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 353
Dołączył(a): 02.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) nosekdomin » 09.02.2017 03:27

Janusz Bajcer napisał(a):Šolta
Vis



I to jest cos :papa: :hut:
zbadamy ten temat
Magda O.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1747
Dołączył(a): 20.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magda O. » 09.02.2017 08:32

Po ośmiu latach w Chorwacji, po wizytach na Istrii, na Braču, na Šolcie, na Krku, na Korčuli ( póki co moja ulubiona wyspa), po zjechaniu całego wybrzeża Dalmacji znalazłam swoje miejsce, do którego po roku wracam znów: to Pelješac :hearts:
Marsallah
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2275
Dołączył(a): 31.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marsallah » 09.02.2017 10:26

nosekdomin napisał(a):Bylem kiedyś na PAG. Nie obfituje w wielkie bogactwo zatoczek jak niepokonana Korčula.


Dokładnie - Korčula jest chyba nie do pobicia w temacie ilości, urody i dostępności urokliwych zatoczek/plaż, jeśli chodzi o wyspy Dalmacji. Na Braču jest ich mniej poza miejscowościami, są one też często niedostępne, jeśli chodzi o dojazd samochodem. Na Visie jest ich w ogóle mniej, z dostępnością też jest różnie. Podobnie wygląda temat Lastova. Mljet odpada w przedbiegach. Najwięcej tego towaru możesz "dostać" chyba, wybrawszy opcję Cres+Lošinje.
nosekdomin
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 353
Dołączył(a): 02.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) nosekdomin » 10.02.2017 10:35

Magda O. napisał(a):Po ośmiu latach w Chorwacji, po wizytach na Istrii, na Braču, na Šolcie, na Krku, na Korčuli ( póki co moja ulubiona wyspa), po zjechaniu całego wybrzeża Dalmacji znalazłam swoje miejsce, do którego po roku wracam znów: to Pelješac :hearts:


Droga Pani to polwysep jest nie wyspa :papa: :hut:

Marsallah napisał(a):... Na Braču jest ich mniej poza miejscowościami, są one też często niedostępne, jeśli chodzi o dojazd samochodem. Na Visie jest ich w ogóle mniej, z dostępnością też jest różnie. Podobnie wygląda temat Lastova. Mljet odpada w przedbiegach. Najwięcej tego towaru możesz "dostać" chyba, wybrawszy opcję Cres+Lošinje.


Dojazd samochodem nie jest dla nas az tak wazny, nie boimy sie przygody w dotarciu w rajskie miejsca.

dziekjemy za wszystkie podpowiedzi. Sprawdzamy kazde miejsce
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 10.02.2017 11:35

nosekdomin napisał(a):
Magda O. napisał(a):Po ośmiu latach w Chorwacji, po wizytach na Istrii, na Braču, na Šolcie, na Krku, na Korčuli ( póki co moja ulubiona wyspa):


Droga Pani to polwysep jest nie wyspa :papa: :hut:

Drogi nosku.. :wink: Magda pisze o ulubionej wyspie Korčuli. :papa: :hut:
nosekdomin
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 353
Dołączył(a): 02.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) nosekdomin » 11.02.2017 13:19

Janusz Bajcer napisał(a):
nosekdomin napisał(a):
Magda O. napisał(a):Po ośmiu latach w Chorwacji, po wizytach na Istrii, na Braču, na Šolcie, na Krku, na Korčuli ( póki co moja ulubiona wyspa):


Droga Pani to polwysep jest nie wyspa :papa: :hut:

Drogi nosku.. :wink: Magda pisze o ulubionej wyspie Korčuli. :papa: :hut:


No tak, oddaje honory Pani Magda O chyle czoła przed obliczem

:papa: :hut:
zip20
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 22.03.2015
Co zamiast Hvar, Korcula

Nieprzeczytany postnapisał(a) zip20 » 11.11.2017 19:58

Trzy lata temu Zwiedziłem przypadkiem Dubrovnik i osiadłem na korculi na 7 dni - w Lumbardzie :D w tym roku zwidziałem tripajn no i po raz koleny orebić a później wyladowałem na Hvar (jelsa, verbroska, stari grad, hvar, sw nikola) :D
czy jest jeszcze tak pięknie jak tam :) planuje kolejne wczasy i myślę czy wrócić na Korcule- Hvar czy coś nowego. Co polecacie Może wyspa Brać ? albo inne rejony ... :?:
lkemot
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 149
Dołączył(a): 14.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) lkemot » 13.11.2017 12:54

No to jak tak daleko już zajechaliście to może krok dalej... do Grecji. A po drodze Czarnogóra i Macedonia...

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Był Hvar i Korcula CO DALEJ?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone