Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

buty do pływania

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
..Asia..
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 52
Dołączył(a): 02.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) ..Asia.. » 05.06.2007 08:27

krzychu_72 napisał(a):
pisałem już w innym wątku, jeśli to te papucie z materiału i pcv to spisują się świetnie... do chwili pierwszego kontaktu z wodą :lol:


A mozesz podać link do tego wątku, albo jeszcze raz napisać, czemu do chwil pierwszego kontaktu z wodą?

Pozdrawiam :D
krzychu_72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 515
Dołączył(a): 06.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzychu_72 » 05.06.2007 09:58

..Asia.. napisał(a):
krzychu_72 napisał(a):
pisałem już w innym wątku, jeśli to te papucie z materiału i pcv to spisują się świetnie... do chwili pierwszego kontaktu z wodą :lol:


A mozesz podać link do tego wątku, albo jeszcze raz napisać, czemu do chwil pierwszego kontaktu z wodą?

Pozdrawiam :D


Proszę Cię bardzo - tu jest link - a czemu - rozklejają się.
..Asia..
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 52
Dołączył(a): 02.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) ..Asia.. » 05.06.2007 10:00

krzychu_72 dziękuję za szybką odpowiedź ! :)
madzia.bcn
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 22
Dołączył(a): 16.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia.bcn » 05.06.2007 12:28

uważam, że te buty lepiej kupić na miejscu w Chorwacji. Jest ich większy wybór i bez problemu można je kupić na targowiskach i dojściach do wiekszych plaż. one służą przede wszystkim do chodzenia po plażach kamienistych ale ja w nich także pływałam
kawo
Croentuzjasta
Posty: 210
Dołączył(a): 22.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) kawo » 05.06.2007 20:26

Ja mam byty juz chyba 4-5 rok i są ok. Teraz jakie to buty ? otóz nazywały sie buty do surfingu ale wyglądem są takie jak typowe do wody. Niskie i z jakiegoś materiału, nie przyjmują wody tzn. nie nasiąkają. Cena była tylko wieksza ale chyba nie kosmiczna ( nie pamiętam dokładnie). Kupione w normalnym sportowym sklepie. Są super. Te z PCV, z dziurkami są do ..... d. Z chwilą wejscia do wody od razu ważą tonę.
hrehor
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 809
Dołączył(a): 14.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) hrehor » 05.06.2007 21:34

W biedronce były po 9zł i całkiem fajne, w zeszłym roku kupiłem w dahmanie i się rozpadły,dałem za nie koło 25zł. Te z allegro nie polecam miały je moje dzieci i narzekały.
Cromireczka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 61
Dołączył(a): 04.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cromireczka » 06.06.2007 10:33

A ja zaryzykowałam i kupiłam wczoraj w Biedronce te reklamowane buty - cena faktycznie niska 9,99. Dla synka szukaliśmy mniejszego rozmiaru i znależliśmy w Kauflandzie za 14,99.
Nie wiem, czy te człapaki są wytrzymałe, ale jak się rozpadną, to nie będę robiła z tego tragedii i kupię na miejscu coś innego.
Pozdrawiam Mirka
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 06.06.2007 10:46

otóz nazywały sie buty do surfingu ale wyglądem są takie jak typowe do wody. Niskie i z jakiegoś materiału, nie przyjmują wody tzn. nie nasiąkają.


buty widsurfingowe to neopren podklejony gumą (podeszwa) - dlatego trzymają ciepło i nie nasiąkają // kosztują do ok. 100 pln

osobiście nie cierpię pływać w czymkolwiek - akceptuję jedynie płetwy, bo widzę efekt ich założenia ...

to taki problem przejść się boso do wody? albo porzucić jakieś klapki, czy japonki na brzegu? dla mnie nie, a komfort pływania o wiele większy
Cosmo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 270
Dołączył(a): 08.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cosmo » 06.06.2007 13:23

Kupiłem w Poniedziałek (Biedronka) i wczoraj przetestowałem na kamieniach w Sanie i wszystko ok.
pozdrawiam.
2salamandra22
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 407
Dołączył(a): 26.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) 2salamandra22 » 12.06.2007 11:23

wczoraj kupiłam w Biedronce dla siebie, mąż i syn mają z zeszłego roku kupione w Cro, kosztowały tam cos ok. 36 zł
asikx
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 22.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) asikx » 12.06.2007 12:54

Krystof napisał(a):

to taki problem przejść się boso do wody? albo porzucić jakieś klapki, czy japonki na brzegu? dla mnie nie, a komfort pływania o wiele większy


A przepraszam, że zapytam, gdzie w Chorwacji bywałeś? Bo ja słowo honoru bywałam w miejscach gdzie można latać na bosaka bez problemu cały czas, ale byłam też w miejscach gdzie wyjście z wody to wdrapywanie się po cholernie ostrych skałkach (wskakuje się do niej też z tych skałek) - a poruszanie się po nich bez obuwia - szycie murowane.
Plaże z łupanych kamieni na Braci też raczej nie nadają się do chodzenia bez butów - nawet tych trzech kroków do osiągnięcia wody. Zresztą w wodzie też trzeba czasem stać na dnie - i wtedy zdecydowanie bezpieczniej czuję się mając podeszwę pod stopą.
Zresztą buty do wody to znakomity wynalazek, nawet a zwłaszcza dla tych odważnych co zanurzają się w polskie wody - nieprzejrzyste, a co tam jest na dnie to strach myśleć...


A w kwestii wykorzystywanych butów - u nas do tej pory zdawały egzamin piankowe sandały. Do luftu oraz gorzej sprawiły się sandałki tzw. żelowe oraz buty do surfingu z PCV. W tym roku będziemy wykańczać zeszłoroczne sandałki oraz testować nabyte w Deichmanie buty do kąpieli - materiał+plastikowa podeszwa.

Pozdrawiam,
Aśka
Sylvim
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 04.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylvim » 12.06.2007 13:26

My kupilismy w zeszłym roku po 20 kun na miejscu - z gumy i materialu. Mężowe się troche zniszczyły, moje są prawie nówki :) I jak dla mnie takie z materialem w gornej czesci sa bardzo ok - do chodzenia i plywania - leciutkie i miekkie
Ale zalezy co komu pasuje

Pozdrav :)
piower
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 27.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) piower » 13.06.2007 08:12

obecnie Go-sport oferuje mares-y po 39,95. Nie jest tomoże niska cena, ale sprawiają wrażenie pozytywne. Poza tym Delta sport http://www.deltasport.pl/ oferują dość duży wybór holenderskiej firmy Rucanor w cenie ok 29 zł.
pzdr
proca
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 83
Dołączył(a): 03.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) proca » 13.06.2007 13:03

Wiem o co wam chodzi, takie plastikowe badziewie na gróbej podeszwie. Ja czegoś takiego nie uznaje. Jak jestem w Chorwacji to tylko boso, (UWAGA NA SZKŁA). Pływanie w tych butach to jest jakieś nieporozumienie, wystarczy uważać na jeże przy wchodzeniu do wody i tyle. A takto można w zwykłych klapeczkach chodzić, jak ktoś ma delikatne stópki 8) .
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 13.06.2007 14:26

przynajmniej proca mnie rozumie ... 8)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone