Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Busikiem do Chorwacji i nie tylko

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Jacekp
Odkrywca
Posty: 105
Dołączył(a): 08.01.2008
Busikiem do Chorwacji i nie tylko

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacekp » 03.03.2014 14:38

Witam mam do zaoferowania transport busem (9 osobowy). Zainteresowanych proszę o kontakt: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Ostatnio edytowano 12.03.2014 15:02 przez Jacekp, łącznie edytowano 1 raz
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 03.03.2014 17:12

ty to masz wszystko do zaoferowania... łącznie z namiarami na noclegi uzyskanymi od użytkowników forum, które udostępniasz za 50 zł...
Jacekp
Odkrywca
Posty: 105
Dołączył(a): 08.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacekp » 03.03.2014 17:41

Nie wiem skąd tyle jadu u Ciebie. Nikogo nie oszukałem , nikogo nie naciągnąłem więc nie wiem o co chodzi. Przecież nikogo do niczego nie zmuszam. Każdy może zdecydować sam czy chce ze mną współpracować czy nie. Ja przedstawiam tylko ofertę.
Wątek o apartamentach jest już zamknięty bo nie mam ochoty tłumaczyć się za każdym razem. Pod koniec tamtego wątku wyjaśniłem, że były to namiary, które sam zdobyłem dzięki wyjazdom (było ich 10), które sobie sam zorganizowałem począwszy od 2007 r.
Dlatego proszę o nie umieszczanie takich wpisów, które są niezgodne z prawdą.
Pozdrawiam
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 03.03.2014 20:01

Jacekp napisał(a):Nie wiem skąd tyle jadu u Ciebie. Nikogo nie oszukałem , nikogo nie naciągnąłem więc nie wiem o co chodzi. Przecież nikogo do niczego nie zmuszam. Każdy może zdecydować sam czy chce ze mną współpracować czy nie. Ja przedstawiam tylko ofertę.
Wątek o apartamentach jest już zamknięty bo nie mam ochoty tłumaczyć się za każdym razem. Pod koniec tamtego wątku wyjaśniłem, że były to namiary, które sam zdobyłem dzięki wyjazdom (było ich 10), które sobie sam zorganizowałem począwszy od 2007 r.
Dlatego proszę o nie umieszczanie takich wpisów, które są niezgodne z prawdą.
Pozdrawiam

Prawdą jest, że sam zbierałeś bazę apartamentów na forum wypytując innych ludzi a teraz te informacje, które ty dostałeś od innych za darmo opylasz za 50 zł.. Nie ma tu ani krzty jadu, tylko suche fakty...
Gdybyś to robił za darmo tak jak wszyscy tutaj to byś ode mnie miał duże piwo...
Gratuluję wyjazdów do Chorwacji minimum 2 razy w roku... Podziel się spostrzeżeniami w relacji...
Jacekp
Odkrywca
Posty: 105
Dołączył(a): 08.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacekp » 03.03.2014 20:28

Ty oczywiście wiesz lepiej skąd mam namiary więc chyba nie ma sensu dalej z Tobą dyskutować.
Z matematyką u Ciebie chyba też troszeczkę na bakier

Powrót do Alternatywne środki lokomocji


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Busikiem do Chorwacji i nie tylko
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone