Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

FKK Bunculuka - zbiór informacji

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Sławek i Bogusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 187
Dołączył(a): 31.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sławek i Bogusia » 04.03.2009 14:32

Bunculuka jest pełnym przeciwieństwem dla Zablaca
- malownicze położenie
- teren zalesiony (drzewa iglaste) super klimat jak człowiek rano wstaje wychodzi prze namiot i robi wdech - super sprawa
a nie ma sie rano kaca po nadmiernym spożyciu Rakii :lol:
- plaża nie przepełniona z natryskami
- spokój i jeszcze raz spokój
- super atmosfera na polu
Andrzej S
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 87
Dołączył(a): 25.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andrzej S » 04.03.2009 15:35

Też widziałem ten kamping Zablace, wygląda koszmarnie w porównaniu do kampingu Bunculuka.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 04.03.2009 17:12

Andrzej S napisał(a):Też widziałem ten kamping Zablace, wygląda koszmarnie w porównaniu do kampingu Bunculuka.


Nie pozostaje nic innego
jak z turysty tekstylnego
zmienić się gołego i wesołego :wink: :lol:
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 04.03.2009 17:19

raspberry65 napisał(a):Dziękuję bardzo za odpowiedź. Ciekaw jestem czy Ktoś z Was próbował przejść górami do Starej Baski i ile to zajęło czasu.


Jeżeli dobrze pamiętam to Piotrek-B pokonał tą trasę. Opisywał i zamieszczał zdjęcia.
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 04.03.2009 17:30

Sławek i Bogusia napisał(a):plaża jest duża i miejsca sporo - przerażliwie czysta woda dla nas szok my mieszkamy nad Bałtykiem 8O


Jak dobrze rozumiem mieszkacie w Elblągu. Wyrazy współczucia. Jednak nie jest tak źle. Są gorsze miejsca....

Pytanie: gdzie w tych okolicach ( wzdłuż brzegu Zalewu) jest plaża z mnóstwem muszelek ??? i ostatnio jak się zorientowałem również częściowo zaczyna być FKK. :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.03.2009 18:14

woka napisał(a):
raspberry65 napisał(a):Dziękuję bardzo za odpowiedź. Ciekaw jestem czy Ktoś z Was próbował przejść górami do Starej Baski i ile to zajęło czasu.


Jeżeli dobrze pamiętam to Piotrek-B pokonał tą trasę. Opisywał i zamieszczał zdjęcia.

Pisałem o trasach górskich koło Baski w wątku o KRK, tam też jest link z mapkami i przybliżonym czasem przejścia poszczególnych tras:
forum/viewtopic.php?p=205480#205480

Woka ale nie.........pokonałem jak napisałeś w swoim poście :oops:
Tzn. zacząłem iść ale wymiekłem bo grzało jak.....a tak serio to nie miałem odpowiednich butów a w "adidasach" ciężko się po tych górkach chodzi.
Sławek i Bogusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 187
Dołączył(a): 31.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sławek i Bogusia » 04.03.2009 18:25

woka napisał(a):
Sławek i Bogusia napisał(a):plaża jest duża i miejsca sporo - przerażliwie czysta woda dla nas szok my mieszkamy nad Bałtykiem 8O


Jak dobrze rozumiem mieszkacie w Elblągu. Wyrazy współczucia. Jednak nie jest tak źle. Są gorsze miejsca....

Pytanie: gdzie w tych okolicach ( wzdłuż brzegu Zalewu) jest plaża z mnóstwem muszelek ??? i ostatnio jak się zorientowałem również częściowo zaczyna być FKK. :D

Zalewu ? :roll: Wiślanego ? czy Baśki ?
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 04.03.2009 18:52

Sławek i Bogusia napisał(a):
woka napisał(a):
Sławek i Bogusia napisał(a):plaża jest duża i miejsca sporo - przerażliwie czysta woda dla nas szok my mieszkamy nad Bałtykiem 8O


Jak dobrze rozumiem mieszkacie w Elblągu. Wyrazy współczucia. Jednak nie jest tak źle. Są gorsze miejsca....

Pytanie: gdzie w tych okolicach ( wzdłuż brzegu Zalewu) jest plaża z mnóstwem muszelek ??? i ostatnio jak się zorientowałem również częściowo zaczyna być FKK. :D

Zalewu ? :roll: Wiślanego ? czy Baśki ?


Wiślanego. .... (w Baśce dużo muszelek nie znajdziesz).
Sławek i Bogusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 187
Dołączył(a): 31.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sławek i Bogusia » 04.03.2009 19:12

woka napisał(a):Wiślanego. .... (w Baśce dużo muszelek nie znajdziesz).

szukaliśmy i nie znaleźliśmy :cry:
Co do zalewu to mogę polecić Kadyny plaża ładna (nawożony piasek) muszelki też sie znajdzie tylko ta woda zostawia wiele do życzenia , płytko i muliście :cry:
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 04.03.2009 19:35

Sławek i Bogusia napisał(a):
woka napisał(a):Wiślanego. .... (w Baśce dużo muszelek nie znajdziesz).

szukaliśmy i nie znaleźliśmy :cry:
Co do zalewu to mogę polecić Kadyny plaża ładna (nawożony piasek) muszelki też sie znajdzie tylko ta woda zostawia wiele do życzenia , płytko i muliście :cry:


Kadyny to nie jest jeszcze to.
Jedź do Nowej Pasłęki, przed mostem skręć w lewo i nasypem (wałem) należy jechać kilka km. Czały czas po "betonach". Miniesz 2 stacje pomp. Jedź jeszcze z 500 m. Po prawej są trzciny a w nich wydeptane ścieżki. Plaża - miliony muszelek ( w większości już zniszczonych przez upływ czasu).
Plaża w części jest zajęta przez FKK. Woda .... jak to w Zalewie. :twisted: ( zupa rabarbarowa)
Mieszkałem w okolicy przez "naście" lat ale to "cudo" odkryłem tuż przed przesiadleniem się.

Morał ...... swego nie znasz ( bardzo ładnego) a jedziesz do CRO. :D :wink:
Ostatnio edytowano 04.03.2009 21:04 przez woka, łącznie edytowano 1 raz
kopaj
Croentuzjasta
Posty: 127
Dołączył(a): 28.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) kopaj » 04.03.2009 20:10

Do Starej Baśki nie doszliśmy, ale jest fajna trasa na "cypel" na którym stoi latarnia morska. Widać ją z campingowej plaży.
Trasa nie jest trudna i jak na gorącą pogodę - odpowiednia. Przed samą latarnią jest mała zatoczka z plażą. Warto tam wejsć do wody i wypłynąć trochę dalej od brzego. Kierując się lekko w prawo można dopłynąć do "bezludnej plaży" (brak podejścia od strony lądu).
W okolicach latarni gnieżdźą się - uwaga - orły !!!
Obrazek
Bubbu
Croentuzjasta
Posty: 134
Dołączył(a): 06.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bubbu » 05.03.2009 00:20

Andrzej S napisał(a):Patrząc na tą fotkę z zatoką to mam nadzieję że nie wszyscy opalają się nago bo ja mam zamiar opalać się w kąpielówkach bo nie jestem żadnym naturystom tylko camp mi się podoba i dlatego tam jadę. Golasy mi nie przeszkadzają tylko nie chciałbym być jedynym plażowiczem na plaży w kąpielówkach



Plaże i kempingi FKK są dla tych, którzy akceptują tę formę wypoczynku u innych i u siebie. Przebywanie na plaży FKK w ubraniu, świadczy co najmniej o braku kultury (jesli nie o skłonnościach do podglądania 8O ). Pamietaj, że za granicą wystawiasz świadectwo nie tylko sobie, ale - Polakom. Jest na Chorwacji tyle wspaniałych kempingów tekstylnych, lepiej wybierz sobie inny. Wybieramy się do Bunculuki w tym roku i nie chcielibyśmy być obiektem podglądania przez innych tekstylnych Polaków.
Ostatnio edytowano 05.03.2009 09:57 przez Bubbu, łącznie edytowano 1 raz
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.03.2009 00:38

Bubbu napisał(a):
Andrzej S napisał(a):Patrząc na tą fotkę z zatoką to mam nadzieję że nie wszyscy opalają się nago bo ja mam zamiar opalać się w kąpielówkach bo nie jestem żadnym naturystom tylko camp mi się podoba i dlatego tam jadę. Golasy mi nie przeszkadzają tylko nie chciałbym być jedynym plażowiczem na plaży w kąpielówkach



Plaże i kempingi FKK są dla tych, którzy akceptują tę formę wypoczynku u innych i u siebie. Przebywanie na plaży FKK w ubraniu, świadczy co najmniej o braku kultury (jesli nie o skłonnościach do podglądania 8O ). Pamietaj, że za granicą wystawiasz świadectwo nie tylko sobie, ale - polakom. Jest na Chorwacji tyle wspaniałych kempingów tekstylnych, lepiej wybierz sobie inny. Wybieramy się do Bunculuki w tym roku i nie chcielibyśmy być obiektem podglądania przez innych polaków.


Bubbu, wszystkie zasady panujące na FKK ładnie opisałeś , tyko czemu Polakom i Polaków z piszesz z małej litery :?:
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5185
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 05.03.2009 08:58

Sławek i Bogusia napisał(a):
Andrzej S napisał(a):bo do tej pory myślałem że jak jest kamping FKK to można zarówno na kampingu jak i na plaży być tekstylnym albo nie

tak to jest tylko w Polsce bo nie ma prawdziwych plaż FKK np w Piaskach na plaży "nudystów" to trzeba sobie wykopać grajdołek by oddzielić się od "ciekawskich tekstylnych" :x i jest to irytujące
Plaża nudystów jest dla nudystów a tekstylna dla tekstylnych plaże dzikie nie mają zasad
Jak by plaże i campy FKK były też dla tekstylnych to by nie było sensu je nazywać FKK

Andrzej S napisał(a): ja mam zamiar opalać się w kąpielówkach bo nie jestem żadnym naturystom tylko camp mi się podoba i dlatego tam jadę. Golasy mi nie przeszkadzają tylko nie chciałbym być jedynym plażowiczem na plaży w kąpielówkach.


Andrzej to że tobie nie przeszkadzają "Golasy" na plaży Fkk to super :roll: tylko że ty będziesz przeszkadzał "Golasom" i jak nie jesteś "żadnym naturystom" to raczej na pewno powinieneś wybrać inne miejsce wypoczynku - jak prześledzisz wątki to znajdziesz masę pięknych campingów tekstylnych na których ty jak inni w twoim otoczeniu będą czuć się komfortowo
Prosta zasada jak jesteś wśród wróbli to ćwierkasz tak jak one (czy jakoś tak) :wink: - i wszystko jest ok


1. Co do piaskow to gdzie sie opalacie?
My zawsze parkujemy kawalek przed Piaskami i smigamy przez lasek na wejscie numer 10 - tam cisza i spokoj. nie mialem zlych odczuc i nie czulem koniecznosci okopywania sie ...

2. Faktrycznie beda w kapielowkach na plazy fkk mozna sie czuc co najmniej dziwnie. jak sie jedzie na camp fkk w sposob swiadomy to trzeba sie dopasowac i tyle. nie przyszlo by mi do glowy aby na ekstylnym campie paradowac na plazy z golym tylkiem wiec mysle ze taka zasa jest uczciwa i powinno dzialac w dwie strony

Slawek/Bogusia - dobrze piszecie i ciekawe macie podejscie :lol:

Piotr vel s.t.77 :wink:
raspberry65
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 10.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) raspberry65 » 05.03.2009 09:28

Nie chciałbym za bardzo odchodzić od głównego tematu Bunculuki, ale chciałbym zapytać o inne kampingi FKK na Krk, zwłaszcza Konobe. Czy Ktoś z Was był na nim również i jak porównuje go z Bunculuką.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja



cron
FKK Bunculuka - zbiór informacji - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone