Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

FKK Bunculuka - zbiór informacji

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Sławek i Bogusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 187
Dołączył(a): 31.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sławek i Bogusia » 04.03.2009 10:12

To co mogę polecić to wyprawa górami do zatoczek Vela Luka i Mala Luka
zajęło mi to 3 godziny ale wrażenia i zdjęcia nie do opisania
a na szlak sie wchodzi z campingu
Koniecznie trzeba ubrać buty trekingowe
Obrazek
Obrazek
Zdjęcie z tego szlaku na camping
Obrazek
Mala Luka
Obrazek
Vela Luka
Obrazek
raspberry65
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 10.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) raspberry65 » 04.03.2009 10:39

Zdjęcia rzeczywiście cudowne. Mam nadzieję, że nie będziemy żałować wyboru tego kempingu. Pod rozwagę brałem jeszcze Baldarin na Cresie. To może się uda w przyszłym roku.
raspberry65
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 10.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) raspberry65 » 04.03.2009 10:45

Jeszcze jedno pytanie. Czy do jakiś mniejszych zatoczek w pobliżu kempingu da się dopłynąć na niewielkim pontonie? Czy jest na kempingu wypożyczalnia sprzętu pływającego?
Sławek i Bogusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 187
Dołączył(a): 31.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sławek i Bogusia » 04.03.2009 11:09

Na campie raczej nie ma wypożyczalni pontonów ale dzież do Baśki i kupujesz ja za niebieski zapłaciłem 30 kun, moje wrażenie że sprzęt w Polsce jest w tej samej cenie lub droższy niż w cro. np płetwy maska i fajka średniej klasy zapłaciłem w Polsce 130 zł w cro w butikach przy plaży max do 200 kun i to lepszy niż kupiony w Polsce
Zatoczek jest sporo pierwsza za campingową plażą jest naprawdę super małe kamyczki na plaży 10 m od brzegu lasek super sprawa jak sie jest z dziećmi mogą odpocząć od słońca i by sie na nie dostać nie trzeba pontonu.
Obrazek

Ja miałem jak widać 2 pontony :lol:
Obrazek
lecz przy prubach dopłynięcia do zatok Vela Luka połamałem 3 komplety wioseł :cry:
dwa dni po powrocie do kraju kupiłem kajak dmuchany 3 osobowy z aluminiowymi wiosłami i w tym roku dopłynę do tych zatoczek :twisted:
raspberry65
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 10.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) raspberry65 » 04.03.2009 11:19

To widzę, że warto zaopatrzyć się w fajny ponton i jakieś kapoki dla dzieci. My jedziemy na przełomie czerwca i lipca. Ma nadzieję, że woda będzie w miarę ciepła :P
Sławek i Bogusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 187
Dołączył(a): 31.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sławek i Bogusia » 04.03.2009 11:28

Napewno cieplejsza niż w Bałtyku przy największych upałach :lol:
Andrzej S
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 87
Dołączył(a): 25.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andrzej S » 04.03.2009 11:38

Sławek i Bogusia napisał(a):Na campie raczej nie ma wypożyczalni pontonów ale dzież do Baśki i kupujesz ja za niebieski zapłaciłem 30 kun, moje wrażenie że sprzęt w Polsce jest w tej samej cenie lub droższy niż w cro. np płetwy maska i fajka średniej klasy zapłaciłem w Polsce 130 zł w cro w butikach przy plaży max do 200 kun i to lepszy niż kupiony w Polsce
Zatoczek jest sporo pierwsza za campingową plażą jest naprawdę super małe kamyczki na plaży 10 m od brzegu lasek super sprawa jak sie jest z dziećmi mogą odpocząć od słońca i by sie na nie dostać nie trzeba pontonu.
Obrazek

Ja miałem jak widać 2 pontony :lol:
Obrazek
lecz przy prubach dopłynięcia do zatok Vela Luka połamałem 3 komplety wioseł :cry:
dwa dni po powrocie do kraju kupiłem kajak dmuchany 3 osobowy z aluminiowymi wiosłami i w tym roku dopłynę do tych zatoczek :twisted:


Patrząc na tą fotkę z zatoką to mam nadzieję że nie wszyscy opalają się nago bo ja mam zamiar opalać się w kąpielówkach bo nie jestem żadnym naturystom tylko camp mi się podoba i dlatego tam jadę. Golasy mi nie przeszkadzają tylko nie chciałbym być jedynym plażowiczem na plaży w kąpielówkach.
raspberry65
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 10.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) raspberry65 » 04.03.2009 11:44

Czy do tej pierwszej zatoczki koło kempingu jest łatwo trafić? Ile zajmuje czasu dojście z dziećmi?
Sławek i Bogusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 187
Dołączył(a): 31.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sławek i Bogusia » 04.03.2009 11:49

oczywiście na polu można przebywać w stroju lub bez
Plaża Bunculuka to 100% FKK i jest wymóg bycia negliż (nie dotyczy dzieci i młodzieży przebywających z rodzicami)
co się tyczy zatoczek poza Bunculuką to zasad nie ma lecz na tej 1 plaży co jest przy Bunculukce 99% osób to NN i jest ona traktowana jako Bunculukce 2 lecz nie sądzę by ktoś tam ganiał za tekstylność :lol:
Sławek i Bogusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 187
Dołączył(a): 31.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sławek i Bogusia » 04.03.2009 11:57

raspberry65 napisał(a):Czy do tej pierwszej zatoczki koło kempingu jest łatwo trafić? Ile zajmuje czasu dojście z dziećmi?

Dojście to do 10 minut lecz niestety trochę wyczynowe
ale da rade :lol:
Jak widać na zdjęciu wyżej ja z małą w pontonie + ekwipunek a żonka jak młoda kozica po skałkach do zatoczki - a odnośnie kozic to rano na słychać ich meczenie lecz ich nie widać przez co moja córka 4 letnia była smutna bo jeszcze nie widziała kozy
Andrzej S
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 87
Dołączył(a): 25.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andrzej S » 04.03.2009 12:47

Sławek i Bogusia napisał(a):oczywiście na polu można przebywać w stroju lub bez
Plaża Bunculuka to 100% FKK i jest wymóg bycia negliż (nie dotyczy dzieci i młodzieży przebywających z rodzicami)
co się tyczy zatoczek poza Bunculuką to zasad nie ma lecz na tej 1 plaży co jest przy Bunculukce 99% osób to NN i jest ona traktowana jako Bunculukce 2 lecz nie sądzę by ktoś tam ganiał za tekstylność :lol:


Trochę mnie zmartwiłeś tym wymogiem bycia w negliżu na plaży bo do tej pory myślałem że jak jest kamping FKK to można zarówno na kampingu jak i na plaży być tekstylnym albo nie. A jest gdzieś niedaleko jakaś plaża dla tekstylnych jak mnie już z Bunculukce wygonią, bo kamping mi się strasznie podoba
Sławek i Bogusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 187
Dołączył(a): 31.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sławek i Bogusia » 04.03.2009 13:22

Andrzej S napisał(a):bo do tej pory myślałem że jak jest kamping FKK to można zarówno na kampingu jak i na plaży być tekstylnym albo nie

tak to jest tylko w Polsce bo nie ma prawdziwych plaż FKK np w Piaskach na plaży "nudystów" to trzeba sobie wykopać grajdołek by oddzielić się od "ciekawskich tekstylnych" :x i jest to irytujące
Plaża nudystów jest dla nudystów a tekstylna dla tekstylnych plaże dzikie nie mają zasad
Jak by plaże i campy FKK były też dla tekstylnych to by nie było sensu je nazywać FKK

Andrzej S napisał(a): ja mam zamiar opalać się w kąpielówkach bo nie jestem żadnym naturystom tylko camp mi się podoba i dlatego tam jadę. Golasy mi nie przeszkadzają tylko nie chciałbym być jedynym plażowiczem na plaży w kąpielówkach.


Andrzej to że tobie nie przeszkadzają "Golasy" na plaży Fkk to super :roll: tylko że ty będziesz przeszkadzał "Golasom" i jak nie jesteś "żadnym naturystom" to raczej na pewno powinieneś wybrać inne miejsce wypoczynku - jak prześledzisz wątki to znajdziesz masę pięknych campingów tekstylnych na których ty jak inni w twoim otoczeniu będą czuć się komfortowo
Prosta zasada jak jesteś wśród wróbli to ćwierkasz tak jak one (czy jakoś tak) :wink: - i wszystko jest ok
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 04.03.2009 13:49

Do Andrzeja S - w Bašce są dwa kempingi: jeden tekstylny, jeden FKK :lol:

Ten tekstylny to Zablace
Sławek i Bogusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 187
Dołączył(a): 31.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sławek i Bogusia » 04.03.2009 14:07

Janusz Bajcer napisał(a):Do Andrzeja S - w Bašce są dwa kempingi: jeden tekstylny, jeden FKK :lol:

Ten tekstylny to Zablace

Prawdę Janusz pisze :lol: jest w Baśce camp Zablaca - jest on beznadziejny:
- patelnia
- plaża przeładowana,
- ścisk, jeszcze raz ścisk,
sanitariaty i czystość ok
Szukając Bunculuki przez przypadek tam trafiłem i się przeraziłem ścisk, jeszcze raz ścisk
ps
dla osób jadących pierwszy raz do Bunculuki i korzystających z Poi w GPSach uwaga bo zostaniecie skierowani do campa Zablaca - ten sam właściciel i w światowych zasobach Poi z kampingami te pola mieszczą się na tej samej ulicy. A faktycznie są po przeciwnych stronach Baśki i później jest sporo kręcenia bo w Baśce są ulice jednokierunkowe
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 04.03.2009 14:20

Sławek i Bogusia napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):Do Andrzeja S - w Bašce są dwa kempingi: jeden tekstylny, jeden FKK :lol:

Ten tekstylny to Zablace

Prawdę Janusz pisze :lol: jest w Baśce camp Zablaca - jest on beznadziejny:
- patelnia
- plaża przeładowana,
- ścisk, jeszcze raz ścisk,
sanitariaty i czystość ok
Szukając Bunculuki przez przypadek tam trafiłem i się przeraziłem ścisk, jeszcze raz ścisk
ps
dla osób jadących pierwszy raz do Bunculuki i korzystających z Poi w GPSach uwaga bo zostaniecie skierowani do campa Zablaca - ten sam właściciel i w światowych zasobach Poi z kampingami te pola mieszczą się na tej samej ulicy. A faktycznie są po przeciwnych stronach Baśki i później jest sporo kręcenia bo w Baśce są ulice jednokierunkowe


Prawdę pisze Sławek i Bogusia :lol:, dlatego ja widząc ten kemping na folderach nie wybrałem go na pobyt będąc kiedyś na wyspie Krk.

Właśnie z powodu patelni na placu kempingowym i na plaży

Obrazek

ale ponieważ jest tam tłok, widocznie są ludzie którzy lubią się "smażyć" :smo: :boss:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja



cron
FKK Bunculuka - zbiór informacji - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone