Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

FKK Bunculuka - zbiór informacji

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
macbas
Croentuzjasta
Posty: 126
Dołączył(a): 21.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) macbas » 20.07.2018 20:50

Cześć.
Można wejść przez recepcję albo przez plażę. Oba wejścia płatne.
Albo inaczej bo furtek w płocie nie brakuje.
Nie korzystaliśmy więc nie wiem ile to kosztuje.
Ale od morza może być problem z parkingiem.
Na górze przy recepcji na pewno uda się zaparkować.
Pozdrawiam. :papa:
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5185
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 21.07.2018 16:27

pkierski napisał(a):Mam pytanie: czy na plażę można wejść "z miasta", ile to kosztuje i jak z parkingiem dla "odwiedzających"?


Można

Promenada przy morzu, pod koniec dojazdu są miejsca parkingowe, wejście z 30kn. Ten parking chyba z 7 za godzinę i kolo 45 za cały dzień

Przez recepcje pewnie też można. Jest tam całkiem spory i w tym roku ładnie wykostkowany parking. Nie wiem czy płatny ale raczej nie

Kiedyś ludzie szli wzdłuż płotu mając go po prawej stronie i wchodzili na camp w dół po kamiennych schodach ale tam furtkę zlikwidowano już w zeszłym roku. Można wejść obok przez nieco zniszczony płot ale to już nie dla każdego ...

Kolejna furtka zniknęła w tym roku blisko plaży przy miejscach namiotowych na wschód od parkingu. Ta całkiem na górze w lesie.

Wejście drogie nie jest, sporo ludzi z miasta przychodzi. Od wjazdu do Baški do centrum plaży to około 1,0km, od Konzuma 2,2km. Tak orientacyjnie wczoraj mierzyłem :)

Z nowości zauważyłem pływająca platformę mniej więcej na wprost wieżyczki ratownika. Tam się wyniosła spora część głośniejszej, bermudowej młodzieży :)

Z minusów to notoryczny brak ratownika a jak był to i tak z nosem w smartfonie :(
Ostatnio edytowano 28.07.2018 15:52 przez piotrulex, łącznie edytowano 1 raz
pkierski
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 23
Dołączył(a): 14.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) pkierski » 22.07.2018 20:25

Dzieki za info! Pytanie jeszcze czy są tłumy?
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5185
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 22.07.2018 20:35

pkierski napisał(a):Dzieki za info! Pytanie jeszcze czy są tłumy?


Każdy może mieć inną definicje tłumu więc ciężko stwierdzić :)

Bywało tu więcej ludzi

W sobotę i niedzielę zdecydowanie gęściej a pierwszy rząd przy morzu zajęty już od 8 rano. Zajęty w sensie, że dla naszej 8 osobowej bandy ciężko było coś razem znaleźć blisko prysznicu. Dla pary czy małej rodziny zdecydowanie łatwiej
Kasia25
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 02.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasia25 » 01.08.2018 14:00

Jak wyglądają ceny w tym roku na Bunculuce? Zastanawiamy się nad Bunculuką i Uliką, choć ta druga zawsze wypadała korzystnej w stosunku cena / standard...
Coś się zmieniło na korzyść Bunculuki ?
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5185
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 01.08.2018 14:59

Kasia25 napisał(a):Jak wyglądają ceny w tym roku na Bunculuce? Zastanawiamy się nad Bunculuką i Uliką, choć ta druga zawsze wypadała korzystnej w stosunku cena / standard...
Coś się zmieniło na korzyść Bunculuki ?


Pewnie podobnie jak rok temu a z pewnością nie taniej. Ceny są w necie. Nie pamiętam ile płaciłem w poniedziałek przy wyjeździe po 10 nocach

Ulika tańsza, ceny w necie, będę płacił chyba jutro

Standard Uliki może i wyższy ale widoków z Bunculuka on nie zastąpi. Woda na Bunce 23-25 a tu 28-29 co dla nas też jest wadą Uliki
truska
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 03.08.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) truska » 03.08.2018 19:33

Mam pytanie czy na tym kempingu jest basen ?
Zastanwiamy się z rodzinką czy nie wyruszyć tam w te wakacje :)
Które miejsce w wolnej strefie jest najlepsze na rozbicie namiotu?
Pozdrawiam :papa:
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5185
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 03.08.2018 21:29

truska napisał(a):Mam pytanie czy na tym kempingu jest basen ?
Zastanwiamy się z rodzinką czy nie wyruszyć tam w te wakacje :)
Które miejsce w wolnej strefie jest najlepsze na rozbicie namiotu?
Pozdrawiam :papa:


Nie ma

Warto wpaść, piękna kamyczkowa plaża i widoki

Dla nas na dole, za parkingiem, za mostkiem w lesie
Ostatnio edytowano 07.08.2018 09:32 przez piotrulex, łącznie edytowano 1 raz
truska
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 03.08.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) truska » 03.08.2018 21:30

Dziękuję za odpowiedz, tak mi się właśnie wydawało analizując mapkę, ale wolałam dopytać
truska
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 03.08.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) truska » 03.08.2018 21:43

Czy ta miejscówka za parkinkiemmieści się w numeraci D 371-400, koło kortów?
Czy zupełnie w innym kierunku, wrzuciłabym linka do mapki ale nie mogę bo ma za krótki staż na forum :lol:
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5185
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 03.08.2018 22:00

truska napisał(a):Czy ta miejscówka za parkinkiemmieści się w numeraci D 371-400, koło kortów?
Czy zupełnie w innym kierunku, wrzuciłabym linka do mapki ale nie mogę bo ma za krótki staż na forum :lol:


Być może mają takie numery. Patrząc z namiotu na wprost widzę parking, po prawej korty a na lewo morze :). Blisko do auta i na plażę, mało kto ma bliżej na plażę :)

Uwaga na lisy, strasznie kradną w tym roku ;)
truska
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 03.08.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) truska » 03.08.2018 22:06

Dzięki za wskazówki teraz tylko musimy podjąc decyzję o wyjezdzie
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5185
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 04.08.2018 07:23

truska napisał(a):Dzięki za wskazówki teraz tylko musimy podjąc decyzję o wyjezdzie


W tym wątku wiele napisano. Poczytaj i jak coś to pytaj.
begienns
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 17.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) begienns » 07.09.2018 16:34

Mam pytanie: jak to w końcu jest z plażą Vrzenica? Można na nią dostać się bezpłatnie? Poszukuję plaży w okolicy Baski, ale niekoniecznie mam ochotę codziennie płacić za wejście na teren kampingu Bunculuka...
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5185
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 09.09.2018 17:27

begienns napisał(a):Mam pytanie: jak to w końcu jest z plażą Vrzenica? Można na nią dostać się bezpłatnie? Poszukuję plaży w okolicy Baski, ale niekoniecznie mam ochotę codziennie płacić za wejście na teren kampingu Bunculuka...


Tak

1. Wodną taksówką
2. Szlakiem za recepcją, za płotem wzdłuż campu a potem na wschód przy morzu w kierunku plaży

Nie wiem gdzie będziesz miał bazę, ale mi np. z Baśki absolutnie nie chciało by się codziennie tyle dreptać z plażowymi tobołami
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja



cron
FKK Bunculuka - zbiór informacji - strona 20
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone