Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

FKK Bunculuka - zbiór informacji

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
aaddaamm1
Globtroter
Posty: 37
Dołączył(a): 21.09.2007
Re: Bunculuka FKK - zbior wszystkich informacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) aaddaamm1 » 07.07.2014 10:16

My już też po urlopie . Nowe niebieskie mobilhome'y rewelacyjne - chociaż tanie nie są . Ktoś pytał o wejście ze strony miasta. Cennik mówi o 20 HRK , ale z tego co widziałem większość po prostu przechodzi i idzie dalej .
Widoki nie do pobicia - położenie to jest największa zaleta tego kampu, chociaż do innych rzeczy też się nie mogę przyczepić - ale może jestem mało wymagający . My chodziliśmy głównie na kolejne zatoczki , pierwsze łatwo dostępne, ale dotarcie do kolejnych wymaga pokonania dłuższej traski po skałach. Jak masz długie nogi i dobre buty to nie ma problemu - w innym wypadku lepiej to zrobić wodą w płetwach :).
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004
Re: Bunculuka FKK - zbior wszystkich informacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 07.07.2014 14:37

aaddaamm1 napisał(a):My już też po urlopie ...


Jak tam temp wody? W zeszłym roku pomimo upałów wiał super wiaterek od morza który pozwalał na długie i komfortowe opalanie ale były spore fale no i woda niezbyt ciepława ...
aaddaamm1
Globtroter
Posty: 37
Dołączył(a): 21.09.2007
Re: Bunculuka FKK - zbior wszystkich informacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) aaddaamm1 » 07.07.2014 15:46

Wyjechaliśmy w piątek wieczorem. Woda jak na Chorwację to zbyt ciepła nie była . Meteo.hr dawało jej 22-23 i ja też tak czułem. Trochę wiało i pewnie dlatego była wychłodzona. Ale to nie przeszkadzało w długich wycieczkach z płetwami :) .
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004
Re: Bunculuka FKK - zbior wszystkich informacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 05.08.2014 14:58

We wcześniejszych latach nie zwróciłem na to uwagi. Ktoś podpowie dlaczego w cenniku jest jakby zakres cen w tym samym okresie?

https://hotelibaska.hr/media/215158/kam ... culuka.pdf

np. w szczycie dorosła osoba 68-87

O co chodzi?

Będziemy tam pewnie od rana 15-go sierpnia przez jakiś tydzień, później może Konobe ale o tym w innym temacie :)
Sławek i Bogusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 187
Dołączył(a): 31.05.2008
Re: Bunculuka FKK - zbior wszystkich informacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sławek i Bogusia » 07.08.2014 18:56

Witam
My niestety już po
Piotrze widełki są stosowane w zależności od obłożenia pola
Im więcej ludzi tym taniej
W tym roku z racji dziwnej pogody i co zatym idzie małedo obłożenia pola załapaliśmy się na max
W dzień naszego wyjazdu pod lasken było może 3 namioty
A na następny dzień tylko 1 i po południu opdobno go i tak wiater zerwał
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004
Re: Bunculuka FKK - zbior wszystkich informacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 07.08.2014 19:02

Sławek i Bogusia napisał(a):Witam
My niestety już po
Piotrze widełki są stosowane w zależności od obłożenia pola
Im więcej ludzi tym taniej
W tym roku z racji dziwnej pogody i co zatym idzie małedo obłożenia pola załapaliśmy się na max
W dzień naszego wyjazdu pod lasken było może 3 namioty
A na następny dzień tylko 1 i po południu opdobno go i tak wiater zerwał


Piszcie właśnie jaka pogoda bo lekko zaniepokojony jestem. Mam już dość krajowych upałów ale znów nie chcę z białym tyłkiem wrócić. Piszcie proszę sprawozdanie pogodowe
mcbas
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 107
Dołączył(a): 29.01.2013
Re: Bunculuka FKK - zbior wszystkich informacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) mcbas » 08.08.2014 17:00

Sławek i Bogusia napisał(a):Witam
My niestety już po
Piotrze widełki są stosowane w zależności od obłożenia pola
Im więcej ludzi tym taniej
W tym roku z racji dziwnej pogody i co zatym idzie małedo obłożenia pola załapaliśmy się na max
W dzień naszego wyjazdu pod lasken było może 3 namioty
A na następny dzień tylko 1 i po południu opdobno go i tak wiater zerwał

Cześć.
Zauważyliśmy, że niektórzy uciekają z Bunculuki do Konobe. Z różnych powodów, ale tendencja jest... :D
Pozdrawiamy z Konobe.
Basia i Maciek.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004
Re: Bunculuka FKK - zbior wszystkich informacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 08.08.2014 21:57

mcbas napisał(a):Cześć.
Zauważyliśmy, że niektórzy uciekają z Bunculuki do Konobe. Z różnych powodów, ale tendencja jest... :D
Pozdrawiamy z Konobe.
Basia i Maciek.


My rozważamy odwiedziny Konobe z 2 powodów:

1. Testowo gdyż lubimy bywać w nowych miejscach
2. Jak zauważyłem jest taniej

Teraz sie tylko zastanawiam czy zacząć od Bunculuki czy od Konobe :)
Sławek i Bogusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 187
Dołączył(a): 31.05.2008
Re: Bunculuka FKK - zbior wszystkich informacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sławek i Bogusia » 09.08.2014 10:57

też to zauważyliśmy że na Bunculuce jest coraz miej osób jak żadnego roku bez problemu znależliśmy miejsce , może to z racji pogody ale nie sądzę na dwa tygodnie pobytu tam w ostatni dzień się pogorszyła pogoda
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004
Re: Bunculuka FKK - zbior wszystkich informacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 02.09.2014 10:48

Sławek i Bogusia napisał(a):też to zauważyliśmy że na Bunculuce jest coraz miej osób jak żadnego roku bez problemu znależliśmy miejsce , może to z racji pogody ale nie sądzę na dwa tygodnie pobytu tam w ostatni dzień się pogorszyła pogoda


Byliśmy 7 nocek na Bunculuce i 5 na Konobe. ten drugi w porównaniu z pierwszym wypada blado choć robiac jakąś konwersje z cena pewnie porównywalnie :)

My z miejscem mieliśmy problem choć akurat zaczeła się zwijać Słoweńska para robiac miejsce na nasz namiot i samochod

Urlop udany choc pogoda momentami płatała niewielkie figielki
Pantom
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 08.01.2015
Re: Bunculuka FKK - zbior wszystkich informacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pantom » 08.01.2015 14:24

Witam forumowiczów.
Pisze w takiej sprawie ponieważ planuje w wakacje jechać do bunculuki. Byłem już tam z12 lat temu jak chorwacja nie była taka popularna i ceny były znacznie mniejsze. Faktycznie jest to miejsce które mi zapiera dech w piersiach.
Chcialbym się tylko zorientować jak teraz wygląda ten camping cenowo. Wchodziłem na strone Bunculuki ale z tego cennika który tam jest nie wiele rozumiem.
Czy może ktoś napisać ile wydał za swoje wakacje w tym miejscu. mówie tylko o kosztach campingu.
Ja planuję jechać na około 10 dni - 2 osoby, auto, namiot, dostęp do prądu i chyba tyle. Ciekaw jestem jak to wyjdzie.
Bede bardzo wdzięczny jeśli ktokolwiek sie odezwie. Dziekuje i pozdrawiam
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004
Re: Bunculuka FKK - zbior wszystkich informacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 09.01.2015 11:23

NIE ZADAWAJ TYCH SAMYCH PYTAŃ W KILKU TEMATACH, w jednym spokojnie wystarczy ;)

W lasku za parkingiem koło kortów nie ma parceli tylko miejsca i faktycznie są kapitalne. W tej chwili chyba prąd jest w standardzie i nawet jak go nie chcesz to i tak jest w cenę wliczony - nam to np. średnio pasuje. W szczycie sezonu u nas za taki zestaw jak Wasz tylko z dzieckiem wychodziło koło 220zł za dobę. Do plaży jest super blisko, do toalet może z 200m. Auto blisko ale nie koło namiotu. Miejsc na parkingu malusio wiec przygotuj się na walkę o nie, sugeruje nie wyjeżdżać autem nigdzie jak już zaparkujesz no i nie stresuj się lekkimi przycierkami, ryskami czy nawet obiciami ;)
Bubbu
Croentuzjasta
Posty: 134
Dołączył(a): 06.06.2006
Re: Bunculuka FKK - zbior wszystkich informacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bubbu » 09.01.2015 23:27

W 2009r mieszkaliśmy w górnej, też nieparcelowanej części (na lewo od drogi od recepcji) - wady: brak cienia (rekompensował pawilon), zalety - dużo miejsca, widok na całą zatokę i samochód przy namiocie.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004
Re: Bunculuka FKK - zbior wszystkich informacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 18.05.2015 09:08

Pojawił się niedawno nowy cennik

http://www.hotelibaska.hr/datastore/fil ... e_2015.pdf

My w tym roku też tam na początek na kilka dni zawitamy. Tym razem niestety w gorętszym okresie tj. od około 18.07. na jakiś tydzień
tobiash76
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 20
Dołączył(a): 04.06.2013
Re: Bunculuka FKK - zbior wszystkich informacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) tobiash76 » 17.07.2015 10:41

Hej, a 2 ostatnie tygodnie września na tym kempingu pod namiotem to dobry pomysł??
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja



cron
FKK Bunculuka - zbiór informacji - strona 14
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone