Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Bunculuka 2013

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 05.07.2013 12:48

PaulinaWal napisał(a):- Czy na campingu Bunculuka bez problemu dogadam się w języku angielskim? - z obsługą TAK
- Czy przybywając na camping i udając się do recepcji z góry płacimy za miejscówkę (namiot+samochód+2 osoby) czy dopiero później? - przy wyjeździe na koniec pobytu
- Czy jest jakoś zaznaczone na campingu podłączenie do elektryczności? - są skrzynki, widoczne i umieszczone na mapce
- Jaką miejscówkę na namiot 4 osobowy polecacie? Myślę, że wolimy przejść się kawałek do plaży niż siedzieć sobie z innymi ludźmi na głowach przy samej wodzie. - znajdz odpowiednie miejsce i tam się rozbijcie
- Gdzie zostawia się auto, przy namiocie czy na określonym parkingu? - w zależności gdzie się rozłożycie, my auto na dolnym parkingu a namiot za strumyczkiem w lesie
PaulinaWal
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 04.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) PaulinaWal » 05.07.2013 20:45

Witam,
Bardzo dziękuję wszystkim za odpowiedzi na moje pytania! Od razu czuję się pewniej jak znam te informacje :)

Mcbas - byłabym wdzięczna za kontakt e-mail ze mną: ------------ , niestety nie jestem uprawniona do wysyłania prywatnych wiadomości, na pewno za krótko jestem na forum i to z tego powodu. A mam kilka pytań dotyczących parceli pod namiot. Z góry dziękuję za wiadomość!
Ostatnio edytowano 10.07.2013 13:46 przez PaulinaWal, łącznie edytowano 1 raz
mcbas
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 107
Dołączył(a): 29.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) mcbas » 05.07.2013 22:20

Siemka.
Płoszę bałdzo... :D
:papa:
40++
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 24.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) 40++ » 13.07.2013 14:14

my już po wakacjach,więc może się przyda kilka wiadomości;
14 dni 2os+namiot+auto-4tyś kun
Kemping bardzo ładny,plaża też a zatoczki na lewo urocze.Jedynie woda zimna.
Polecamy też restauracje SALOON w Baśce.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 14.07.2013 12:16

40++ napisał(a):my już po wakacjach,więc może się przyda kilka wiadomości;
14 dni 2os+namiot+auto-4tyś kun
Kemping bardzo ładny,plaża też a zatoczki na lewo urocze.Jedynie woda zimna.
Polecamy też restauracje SALOON w Baśce.


co to znaczy zimna? jakieś konkrety?

jak tam z ciszą nocną, ubiorem na plazy czy campie? jakbyś tak procentowo dał radę opisać
40++
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 24.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) 40++ » 14.07.2013 21:23

Woda o 10 rano na tablicy ratownika 21 stopni.
Na plaży 90 procent ludzi nago, na kempingu około 70procent nago.
W czwartek wieczorem padał grad.Zawsze byliśmy na południu poniżej Splitu więc ta pogoda i temperatura wody była dla nas trochę nie taka jaką znaliśmy.A może to taki rok.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 15.07.2013 07:50

40++ napisał(a):Woda o 10 rano na tablicy ratownika 21 stopni.
Na plaży 90 procent ludzi nago, na kempingu około 70procent nago.
W czwartek wieczorem padał grad.Zawsze byliśmy na południu poniżej Splitu więc ta pogoda i temperatura wody była dla nas trochę nie taka jaką znaliśmy.A może to taki rok.


To woda faktycznie bez rewelacji ...
nimm2
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 204
Dołączył(a): 21.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) nimm2 » 22.07.2013 19:23

Andrzej_Monia napisał(a):Dziękujemy wszystkim za informacje.
A jak wyglądają noce w namiocie? Czy nie jest za gorąco?
Wybieramy się w tym roku (2013) w drugiej połowie lipca pod namiot.
Dzięki pozdrawiamy.


w zeszlym roku kilka nocy spedzilismy na lozkach na plazy... tylko jakis koc trzeba ze soba zabrac lub spiwor bo nad ranem bylo juz chlodno... zdarzylo sie tez spanie na materacu przed namiotem... bylismy w polowie sierpnia... namiot musialem rozbic w chyba maksymalnie naslonecznionym miejscu wiec w srodku bylo nie do wytrzymania...
ogolnie camp wart polecenia... bylem tam juz 2 razy... w tym roku niestety chyba sie nie wybierzemy... :(
Aga&Marcin
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 20.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aga&Marcin » 09.08.2013 11:27

Witajcie,
Mam pytanie czy można wejść na kemping nie będąc mieszkańcem tak jak ma to miejsce w przypadku Valalty jeżeli tak to ile trzeba zapłacić za wstęp??

Dzięki pozdrawiam
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 09.08.2013 11:35

Aga&Marcin napisał(a):Witajcie,
Mam pytanie czy można wejść na kemping nie będąc mieszkańcem tak jak ma to miejsce w przypadku Valalty jeżeli tak to ile trzeba zapłacić za wstęp??

Dzięki pozdrawiam


Można, nie pamietam
pluszaki
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 27
Dołączył(a): 23.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) pluszaki » 09.08.2013 16:54

Niedawno wróciliśmy z urlopu co prawda na Ulice ale byliśmy jeden dzień w Baśce
Weszliśmy za darmo bez kombinowania dolnym wejściem wprost na plażę kampingu
Co prawda przejście jest pilnowane (siedziało dwóch gości z obsługi na krzesełkach koło budki) ale śmiało przeszliśmy bez pytania i zatrzymywania się dalej, nikt nie zwrócił na nas uwagi (może dla tego że byliśmy w strojach organizacyjnych znaczy bez ubranek których się pozbyliśmy wcześniej :lol: ) myślę że tekstylni raczej się nie prześlizną bez opłaty
dla informacji wejście 20kn od osoby za cały dzień
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 09.08.2013 16:59

pluszaki napisał(a):Niedawno wróciliśmy z urlopu co prawda na Ulice ale byliśmy jeden dzień w Baśce
Weszliśmy za darmo bez kombinowania dolnym wejściem wprost na plażę kampingu
Co prawda przejście jest pilnowane (siedziało dwóch gości z obsługi na krzesełkach koło budki) ale śmiało przeszliśmy bez pytania i zatrzymywania się dalej, nikt nie zwrócił na nas uwagi (może dla tego że byliśmy w strojach organizacyjnych znaczy bez ubranek których się pozbyliśmy wcześniej :lol: ) myślę że tekstylni raczej się nie prześlizną bez opłaty
dla informacji wejście 20kn od osoby za cały dzień


Hm i co mamy wam gratulować ?
pluszaki
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 27
Dołączył(a): 23.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) pluszaki » 09.08.2013 17:20

Dziękujemy gratulacji nigdy za wiele
naprawdę jesteśmy dumni z tego że doceniłeś nasz wyczyn
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 09.08.2013 17:22

Nazwałbym to inaczej ...........
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 09.08.2013 19:12

Ciiiiiii

Jak myśmy chodzili to też nigdy nie weryfikowano czy mieszkamy na campie. Zwykle płaciły osoby, które wcześnie szły na camp ze sporą ilością plażowych gratów

Sam nie wiem czy bym siegnął reką do portfela gdyby obsługa siedziała zajeta sobą a na nas nawet nie popatrzyła pytającym wzrokiem :roll: No nie wiem, tak szczerze nie wiem wiec i pierwszy kamieniem rzucać nie będę, nawet w pluszaki ;)

Jeszcze tylko jakieś 5,5 doby a przywita nas kamienista plaża Bunculuki :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja



cron
Bunculuka 2013 - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone