Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brist czy warto ?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
leszel
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 08.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) leszel » 24.01.2018 15:23

W tamtej okolicy Drvenik ma cudowną plażę, piękny żwirek, zacienienie. Prom na pobliskie wyspy. Aczkolwiek nie wiem jak tam jest z tłokiem na tej plaży.
Koenig
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 879
Dołączył(a): 03.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Koenig » 26.02.2018 15:05

W ubiegłym roku wakacje spędziłem w Drašnicach i muszę powiedzieć, że dla mnie to była genialna lokalizacja. Mała mieścina, w miarę spokojna, wolne miejsca na plaży w każdej chwili. Czytając różne wątki doszedłem do wniosku, że podobny klimat powinienem znaleźć w Briscie. Czy mam rację? Ktoś ma porównanie obydwu miejscowości?
Doradzicie, w której części Bristu najlepiej szukać apartamentu? Tak żeby Jadranka nie dokuczała. Przydałoby się też trochę cienia na plaży. Może ktoś ma jakieś sprawdzone lokalizacje?
leszel
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 08.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) leszel » 26.02.2018 15:19

Koenig napisał(a): Przydałoby się też trochę cienia na plaży. Może ktoś ma jakieś sprawdzone lokalizacje?


Cień jest praktycznie tylko w północnej części miejscowości. I tam chyba plaża jest ładniejsza, choć dojazd trudny i z parkowaniem problem.
Koenig
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 879
Dołączył(a): 03.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Koenig » 01.03.2018 09:47

Dzięki.
Ktoś jeszcze dorzuci jakieś informacje na temat Bristu?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 02.03.2018 11:23

Koenig napisał(a):Dzięki.
Ktoś jeszcze dorzuci jakieś informacje na temat Bristu?

Ale co chcesz wiedzieć skoro w necie wszystko możesz znaleźć ? Brist to świetna miejscówka, ładne plaże, dobre usytuowanie ale miejscowość cierpi na brak miejsc do parkowania. Dobrze patrz na usytuowanie bo sporo apartamentów jest za jadranką.
Koenig
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 879
Dołączył(a): 03.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Koenig » 02.03.2018 14:35

alechandro napisał(a):
Koenig napisał(a):Dzięki.
Ktoś jeszcze dorzuci jakieś informacje na temat Bristu?

Ale co chcesz wiedzieć skoro w necie wszystko możesz znaleźć ? Brist to świetna miejscówka, ładne plaże, dobre usytuowanie ale miejscowość cierpi na brak miejsc do parkowania. Dobrze patrz na usytuowanie bo sporo apartamentów jest za jadranką.


Najważniejszą wiadomością dla mnie jest to:
Brist to świetna miejscówka, ładne plaże, dobre usytuowanie

Utwierdziłeś mnie w przekonaniu, że to dobry wybór :D Dobrze posłuchać kogoś, kto tam był i wie jak to wygląda. W ubiegłym roku znalazłem fantastyczną miejscówkę (a przynajmniej tak myślałem), ale po przeszukaniu forum okazało się, że miejscowość jest wiecznie zakorkowana przez kolejkę na prom (Drvenik).
Co do reszty to już trochę doświadczenia mam, wiem żeby zwracać uwagę na lokalizację, parkingi i schody :)
Dzięki.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 02.03.2018 15:42

Uważam, że bardzo dobry wybór i świetna baza wypadowa na wyspy bo niedaleko masz Ploce skąd możesz popłynąć na Peljesać oraz Drvenik z promem na Hvar. Nie wiem ile razy i gdzie byłeś ale będąc w Brist warto skorzystać z tych możliwości oraz zobaczyć Gradac a nawet wybrać się tam na cały dzień. Drvenik to nie tylko prom ale też ciekawa miejscowość szczególnie dla rodzin z dziećmi. Zaostrog obok Drvenika także koniecznie odhacz w perspektywie urlopu na przyszłość :wink:

Co do zakorkowanego Drvenika to źle usłyszałeś bo ja myśląc o Drveniku mam na myśli południową jego część a nie północna gdzie jest przeprawa promowa. Zobacz gdzie usytuowane są hotele w Drveniku, chodzi mi dokładnie o tą zatoczkę ale naturalnie nie tylko hotele tam są.

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 03.06.2018 23:46

Dostałam info od gospodyni z Bristu na Makarskiej Riwierze (Ivana, Somine 6). Ma wolny apartament 6+2 (dla 4-8 osób) w terminach 10-30.06.2018. oraz od 24.08.2018. Dom i apartament opisany tutaj:
dalmacja-srodkowa-od-primostenu-do-gradaca-t39894.html#p1574666
e-mail (można pisać także po polsku):
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Cena do negocjacji.
Dorothea1
Croentuzjasta
Posty: 159
Dołączył(a): 29.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dorothea1 » 20.10.2018 14:18

Witam
Jestem w trakcie poszukiwania miejsca na przyszłe wakacje. Zainteresował mnie Brist , szczególnie od strony Gradaca. Zwróciłam uwagę na apartamenty Lavanda i Miramar-potrzebuję trochę informacji na ich temat,może ktoś już tam był.Plaże tam są dosyć wąskie i mam obawy czy nie ma tam tłoku.
nadia2014
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 10.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) nadia2014 » 09.01.2019 21:14

Bunio napisał(a):
longer78 napisał(a):Witam poszukuje opinie na temat tego miejsca zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link czy ktos wie w ktorym to jest miejscu itp.

Właśnie tam będę w tym roku w II połowie sierpnia.Z tego co się orientuje będą to nowe apartamenty na końcu Brist na ul.Litonga, druga linia brzegowa przy tzw.deptaku w kierunku Gradac,mieszkałem kiedyś w pobliżu.Z korespondencji z właścicielem który mieszka na stałe w Szwecji a jest tam dopiero w sierpniu wydaje się że wszystko w porządku.


Mam pytanie czy osoby, które tam były opowiedzą coś o tym apartamencie? Bardzo proszę :D 8)
omesiam
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 15.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) omesiam » 24.02.2019 21:51

Brist ul. Peča 4
Witam
Bardzo proszę o opinie, apartament Nicola ul. Peča 4
ZytaS
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2068
Dołączył(a): 08.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ZytaS » 24.02.2019 22:04

Czy ktoś znalazł w Brist apartament z "normalną" (tj. dwucyfrową przynajmniej we wrześniu) ceną dla 4 osób, o ja znalazłam taki:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
25.06. - 02.09. 193 €
02.09. - 16.09. 157 €
16.09. - 30.09. 150 €
.
To nawet drożej niż w Breli 8O
Na dodatek tylko dwa terminy w sierpniu wolne i wrzesień, reszta zajęta 8O 8O
Ostatnio edytowano 24.02.2019 22:09 przez ZytaS, łącznie edytowano 1 raz
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 24.02.2019 22:09

Z jakiej strony ta oferta? Z ciekawości pytam, bo pośrednicy potrafią sporo sobie doliczyć.
ZytaS
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2068
Dołączył(a): 08.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ZytaS » 24.02.2019 22:43

Mikromir napisał(a):Z jakiej strony ta oferta? Z ciekawości pytam, bo pośrednicy potrafią sporo sobie doliczyć.

Tak jak podałam zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link (chyba siódmy od góry) to faktycznie pośrednik, no ale mimo wszystko... :papa:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 24.02.2019 23:11

Ktoś przesadził. ;-)
Brist to nie Brela i zazwyczaj bywało nieco taniej niż tam.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Brist czy warto ? - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone