Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brist czy warto ?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
monavi
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 05.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) monavi » 20.04.2016 08:41

Na tapecie wciąż Brist, szukamy dalej.
Mam namierzone 2 apartamenty, bardzo proszę o opinię bo nigdzie nie umiem znaleźć, szczególnie apartamenty Marina, Marina Celić oraz color apartmani-Marina Miosić
anusiek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 237
Dołączył(a): 25.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) anusiek » 13.05.2016 21:01

A ja polecam Brist , byłam tam dwa razy i jak dla mnie ta urocza dziura ma wszystko czego potrzebuje . Mieszkaliśmy w domu poniżej Jadranki , nad samym morzem . Plaża praktycznie tylko dla nas i dla mieszkańców sąsiedniego domu . Cisza spokój , szum fal , blask księżyca . Brist to świetna baza wypadowa do Dubrownika , Splitu , na Hvar , do Bośni ...Jak mieliśmy ochotę na więcej wrażeń to chodziliśmy scieżką nad samym morzem do Gradaca lub w drugą stronę do Podacy . Polecam wejść ponad miasteczko do starej Podacy , Można spotkać osiołka , kupic wino u gospodarza i zadumać się nad malutka kaplicą z paru wieków wstecz. Jeśli potrzebujesz namiarów na kwaterkę z basenem nad samym morzem w rozsądnej cenie to napisz na priv , podam namiary ....pozdrawiam
madzia828
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 185
Dołączył(a): 02.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia828 » 15.05.2016 12:15

Byliśmy w Briście w zeszłym roku fajna malutka miejscowość jest gdzie chodzić na spacery, lody, był nawet skakaniec dla dzieci my byliśmy zadowoleni :wink:
yooshky
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1012
Dołączył(a): 24.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yooshky » 06.06.2016 11:07

Witajcie.
W tym roku zostałem "trochę" zbałamucony przez znajomych. Zwykle kwater szukałem w okresie styczeń-marzec i finalizowałem rezerwację. W tym roku zostałem z niczym i praktycznie zrezygnowałem już z Chorwacji ponieważ moje poszukiwania, mimo kilkudziesięciu godzin (łącznie) ślęczenia przed kompem, skończyły się fiaskiem. Jednak dziś dostałem e-mail o wolnych pokojach w Brist. Może ktoś zna te apartamenty? Nie znam nazwy (mail od pośrednika), zdjęcia wnętrz mnie nie zachęcają.

823909_1453375930.jpg
823910_1453375930.jpg



Może ktoś wie o wolnych pokojach? Szukam 2+1 na Riwierze Makarskiej lub dalej na południe w terminie 09.07-23.07. Koniecznie balkon/taras na Jadran, maks 2-3 linia zabudowy, czystość, czystość, czystość, wystrój późny Kaczyński / wczesny Josipović ;) szczególnie: Gradac, Brist, Podaca, Igrane, Podgora, Tucepi, Baska V. lub Brela.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 11.06.2016 08:48

Cześć :)

Czy ktoś z bywalców Bristu wie może, jak w wygląda sprawa z Pinetą? Dawno temu hałasowała, potem zamknęli ponoć, a jak jest obecnie? Nie odrodziła się przypadkiem jak feniks z popiołów?... Będę wdzięczna za odpowiedź.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 11.06.2016 14:42

Już mam odpowiedź na własne pytanie. :mrgreen: :wink:

Gdyby ktoś był zainteresowany: z zeszłym roku Pinetę przejął nowy właściciel i teraz nazywa się ona Oaza. Za dnia to koktail bar, a wieczorami (w weekendy ponoć) dyskoteka. Głos się niesie... czyli problem powrócił. :?
madzia828
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 185
Dołączył(a): 02.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia828 » 12.06.2016 11:57

Mikromir jak byliśmy w zeszłym roku w Briście to nic nie słyszeliśmy :wink: chyba że byliśmy w przeciwnym kierunku od tej dyskoteki bo na początku Bristu
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 12.06.2016 12:10

Disco jest na końcu, właściwie już za Bristem w kierunku Gradaca. :wink:
renatalato
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4919
Dołączył(a): 04.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) renatalato » 12.06.2016 20:09

My byliśmy w 2015 na końcu Bristu i nie było słychać :)
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 12.06.2016 20:16

renatalato napisał(a):My byliśmy w 2015 na końcu Bristu i nie było słychać :)

To bardzo pocieszające.
Informację o Oazie przekazała mi stała mieszkanka Bristu, ale wspomniała, że grają głośno tylko wieczorami w weekendy.

Właśnie przeglądałam Twoją relację z zeszłorocznego Bristu. :D Bardzo fajna.

Masz może jeszcze inne zdjęcia z promenady do Gradaca? Chodzi mi najbardziej o mniej więcej te okolice przy końcu Litnogi:

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Gdybyś jakieś fotki znalazła w wolnej chwili, byłabym niezmiernie wdzięczna za wklejenie. :papa:
dychy4
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 80
Dołączył(a): 19.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dychy4 » 14.06.2016 05:34

Mikromir napisał(a):Cześć :)

Czy ktoś z bywalców Bristu wie może, jak w wygląda sprawa z Pinetą? Dawno temu hałasowała, potem zamknęli ponoć, a jak jest obecnie? Nie odrodziła się przypadkiem jak feniks z popiołów?... Będę wdzięczna za odpowiedź.



Znajomi jeżdżą od kilka lat (a ja w tym roku też :D :D :D ) do domu bardzo blisko Pinety i twierdzą, że nic a nic nie przeszkadza, bo teraz jest to raczej restauracja, nie dyskoteka.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 13.08.2016 22:38

Brist warto podobnie jak boczne miejscowości oprócz Poszedłem sobie promenadą z Zaostrogu ale takiej lipy w cro to dawno nie widziałem... :?
inka 777
Croentuzjasta
Posty: 121
Dołączył(a): 25.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) inka 777 » 06.12.2016 09:55

Witam szanowne grono bywalców Bristu. Szukam i szukam, czytam i czytam i już wszystko mi się miesza co czytałam a co jeszcze nie. :| Bardzo proszę szanownych użytkowników o namiary na kwaterę szukam 2+2 najlepiej poniżej Jardanki ale jeśli ktoś ma coś sprawdzonego i uważa że było super to może być i powyżej Jardanki. Bardzo ale to bardzo będę wdzięczna. Jeśli można to proszę podać cenę jaką Państwo płacili.
Bardzo dziękuję i pozdrawiam Iwona.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107657
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 06.12.2016 10:06

inka 777 napisał(a):Witam szanowne grono bywalców Bristu. Szukam i szukam, czytam i czytam i już wszystko mi się miesza co czytałam a co jeszcze nie. :| Bardzo proszę szanownych użytkowników o namiary na kwaterę szukam 2+2 najlepiej poniżej Jardanki ale jeśli ktoś ma coś sprawdzonego i uważa że było super to może być i powyżej Jardanki. Bardzo ale to bardzo będę wdzięczna. Jeśli można to proszę podać cenę jaką Państwo płacili.
Bardzo dziękuję i pozdrawiam Iwona.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

dalmacja-srodkowa-od-primostenu-do-gradaca-t39894.html#p1574666
inka 777
Croentuzjasta
Posty: 121
Dołączył(a): 25.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) inka 777 » 06.12.2016 13:40

Panie Januszu wątek przeczytany dziękuję.
Mam nadzieję że ktoś się jeszcze odezwie
pozdrawiam Iwona
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
Brist czy warto ? - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone